Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:category[er]=Romantika pro mladé.

Bylo nalezeno 124 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Sarah J. Maasová: Královna stínů. Klikněte pro více informací.

1. Královna stínů
Sarah J. Maasová

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788075442185
Kategorie: Young adult, New adult • Fantasy a sci-fi pro mladé • Romantika pro mladé
Anotace: Ztratila všechny, které milovala. Celaena Sardothien se vrací zpátky do říše a jediné, po čem touží, je pomsta. Brzy si ovšem uvědomí, že ve hře je mnohem víc – musí osvobodit prince Doriana, kterého pomocí magie ovládá král ze skleněného hradu. Musí zjistit příčinu královy moci! Ale hlavně nesmí zklamat svůj lid, který do ní vložil veškeré naděje.
Databáze knih: 93 % (2465 hodnocení)
K vypůjčení do: 17.02.2026


Sarah J. Maasová: Království popela. Klikněte pro více informací.

2. Království popela
Sarah J. Maasová

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788075448248
Kategorie: Young adult, New adult • Fantasy a sci-fi pro mladé • Romantika pro mladé
Anotace: Aelin riskovala vše, aby zachránila svůj lid a lidi, které miluje. Zaplatila za to strašnou cenu a teď je uvězněna v kovové rakvi a mučena. Pouze vědomí, že na ní závisí osud všech, jí brání v tom, aby podlehla. Aedion a Lysandra zůstávají poslední, kteří brání Terrasen před naprostým zničením. Chaol, Manon a Dorian jsou roztroušeni po celém kontinentu a musí sami volit cestu k naději na spásu. Až se všechny cesty spojí, čeká je velká bitva.
Databáze knih: 93 % (1339 hodnocení)
K vypůjčení do: 17.02.2026


Sarah J. Maasová: Říše bouří. Klikněte pro více informací.

3. Říše bouří
Sarah J. Maasová

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788075443922
Kategorie: Young adult, New adult • Fantasy a sci-fi pro mladé • Romantika pro mladé
Anotace: Dlouhá cesta k trůnu teprve začala, ale už nyní je jasné, že bude plná zrady, nepřátelství a nevraživosti. Pokud si chce Aelin udržet korunu a ochránit své království, musí se spojit s lidmi, kteří až do teď byli nepřáteli, a musí bojovat proti zlu, které se chystá pohltit celý svět. Zkáza se na ni řítí ze všech stran a jediná zoufalá možnost, jak přežít, je obětovat to, co miluje nejvíce na světě.
Databáze knih: 92 % (1940 hodnocení)
K vypůjčení do: 17.02.2026


Brigid Kemmerer: Na co slova nestačí. Klikněte pro více informací.

4. Na co slova nestačí
Brigid Kemmerer

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788076610798
Kategorie: Young adult, New adult • Romantika pro mladé • Současná literatura pro mladé
Anotace: Rev Fletcher bojuje s traumaty z minulosti. S adoptivními rodiči po boku se mu to daří… ale s dopisem od jeho násilnického otce se vše vrátí. Emma Blueová radši programuje vlastní počítačovou hru, než aby čelila rozpadajícímu se manželství svých rodičů. Jenže ji kontaktuje online troll, kterého se začne bát. Když se Rev a Emma potkají, zatouží sdílet svá tajemství. Věci však začnou být nebezpečné – a jejich vzájemná důvěra projde tím nejtěžším testem.
Databáze knih: 92 % (685 hodnocení)
K vypůjčení do: 26.12.2024


Mary E. Pearsonová: Zlodějská přísaha. Klikněte pro více informací.

5. Zlodějská přísaha
Mary E. Pearsonová

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788075449580
Kategorie: Young adult, New adult • Fantasy a sci-fi pro mladé • Romantika pro mladé
Anotace: Kazi a Jase vyšli z předchozích dobrodružství silnější a zamilovanější než kdy dřív. Čeká na ně nový život – Ballengerovi už nebudou psanci, jejich území se stane oficiálním královstvím a všem dalším výzvám budou čelit společně. Na zpáteční cestě jsou však během útoku rozděleni. Oba tak musí zachovat chladnou hlavu mezi nepřáteli a hledat spojence na těch nejnepravděpodobnějších místech. A nad hlavou se jim vznáší stín smrti….
Databáze knih: 92 % (452 hodnocení)
K vypůjčení do: 16.08.2024


Sarah J. Maasová: Krvavé ostří. Klikněte pro více informací.

6. Krvavé ostří
Sarah J. Maasová

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788075442727
Kategorie: Young adult, New adult • Fantasy a sci-fi pro mladé • Romantika pro mladé
Anotace: Sbírka prequel příběhů série Skleněný trůn. Celaena Sardothien je nejobávanějším zabijákem celého Adarlanu. Jako obyvatelka Tvrze vrahů musí bezvýhradně poslouchat svého pána Arobynna Hamela, přesto však důvěřuje pouze jedinému člověku – svému kolegovi a příteli Samovi. V těchto novelách nabitých akcí se Celaena vydává na několik odvážných misí, které mají prověřit její schopnosti. Ocitne se na vzdálených ostrovech, uprostřed nemilosrdné pouště i na výpravě za osvobození otroků. Ovšem ne vždy jedná v souladu s Arobynnovými příkazy a za to by mohla zaplatit vlastním životem.
Databáze knih: 91 % (1387 hodnocení)
K vypůjčení do: 23.03.2026


Sarah J. Maas: Dvůr křídel a zmaru. Klikněte pro více informací.

7. Dvůr křídel a zmaru
Sarah J. Maas

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788075445155
Kategorie: Young adult, New adult • Fantasy a sci-fi pro mladé • Romantika pro mladé
Anotace: Třetí díl bestsellerové YA fantasy série Dvůr trnů a růží. Feyre se vrací zpátky na Jarní dvůr, aby získala informace o Tamlinově armádě a odhalila plán krále, který hodlá království Prythian napadnout a zničit. K tomu všemu musí předstírat lásku k muži, kterého ve skutečnosti ze srdce nenávidí. Její život tak visí na vlásku a nemůže si dovolit udělat jedinou chybu, jinak to bude stát život nejen ji, ale způsobí zkázu celého království. Získaná ocenění: Goodreads Choice Awards, 2017, vítěz v kategorii Young Adult Fantasy.
Databáze knih: 90 % (2325 hodnocení)
K vypůjčení do: 21.06.2025


Kerstin Gierová: Modrá jako safír. Klikněte pro více informací.

8. Modrá jako safír
Kerstin Gierová

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788074471506
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti • Young adult, New adult • Fantasy a sci-fi pro mladé • Romantika pro mladé
Anotace: Být čerstvě zamilovaná v minulosti vážně není dobrý nápad. To si přinejmenším myslí šestnáctiletá Gwendolyn, novopečená cestovatelka časem. Koneckonců mají oba s Gideonem docela jiné starosti. Například jak zachránit svět. Nebo se naučit tančit menuet (A ani jedno není vůbec snadné!). Gwen má sice po svém boku několik dobrých rádců, ale když se Gideon začne chovat tajuplně, je jí jasné, že musí své hormony co nejdříve dostat pod kontrolu. Jinak z toho, že láska nezná čas, nezbude vůbec nic!
Databáze knih: 90 % (2090 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2026


Mary E. Pearson: Zlodějský tanec. Klikněte pro více informací.

9. Zlodějský tanec
Mary E. Pearson

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788075447890
Kategorie: Young adult, New adult • Fantasy a sci-fi pro mladé • Romantika pro mladé
Anotace: Syn předurčený vládnout, zlodějka odhodlaná odkrýt pravdu. Nová série od autorky Kronik pozůstalých Když zemře král Ballengerovy říše, jeho syn Jase se stává novým vládcem. Okolní říše však nehodlají tolerovat jeho panování, které se řídí vlastními pravidly. Na obzoru se objevuje mladá královna Vendy, která je odhodlaná vše změnit. Na tajnou misi vyšle bývalou vyhlášenou zlodějku Kazi. Ta když narazí na nového vládce Jase, rozhodne se chopit příležitosti. Oba jsou společně vrženi do vírů událostí, které nemohou ovlivnit.
Databáze knih: 90 % (697 hodnocení)
K vypůjčení do: 16.08.2024


Ruta Sepetysová: Mlčící fontány. Klikněte pro více informací.

10. Mlčící fontány
Ruta Sepetysová

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788076611139
Kategorie: Česká a světová literatura • Historické romány • Young adult, New adult • Romantika pro mladé
Anotace: Život ve stínu španělské diktatury. Historický román od autorky bestselleru V šedých tónech. Madrid, 1957. Španělsko pod nadvládou diktátora Franka zoufale potřebuje peníze, a tak láká turisty a obchodníky. Mezi nimi je i osmnáctiletý syn ropného magnáta Daniel Matheson, který chce skrze čočku fotoaparátu poznat rodnou zemi své matky. Řízením osudu potká mladou Anu, díky níž odhaluje krutou každodenní realitu Španělů, a brzy se sám ocitá v ohrožení. Zvládne ve slunném městě, jehož ulicemi se plíží stíny občanské války, ochránit své milované?
Databáze knih: 89 % (941 hodnocení)
K vypůjčení do: 07.08.2024


  

  

1 – 10 / 124

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]