Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:category[er]=Krimi, detektivky.

Bylo nalezeno 1245 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Josef Eismann: Jak se utrhnout ze řetězu. Klikněte pro více informací.

1221. Jak se utrhnout ze řetězu
Josef Eismann

Nakladatel: Viking
EAN: 9788074821042
Kategorie: Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Vražda v pražském kadeřnictví a její vyšetřování – všední příběh, noticka do černé kroniky. Přesto však je leckdy potřeba mravenčí práce na rozpletení spletitých pavučin vztahů a nalezení pachatele. A v každém vyprávění příběhu je zároveň i kus manipulace. Vypravěč udělá všecko pro to, aby si své čtenáře udržel ve stavu oddané pozornosti, aby je rozplakal, rozesmál, rozklepal napětím či aspoň tragickým závěrem přivedl k mravní katarzi. Hledí jim zprostředkovat zážitky, o něž by ve skutečnosti právě pro jejich výjimečnost asi spíš nestáli, ale na nichž si, jsou-li obratně vyprávěny, náležitě pochutnají A že, jak říká Mefisto v Goethově…


Hana Militká: Případy kpt. Váchala 2. Klikněte pro více informací.

1222. Případy kpt. Váchala 2
Hana Militká

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990001780807
Kategorie: Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Kapitán František Váchal opět zasahuje. Další napínavý český detektivní román, druhý příběh ze série Případy kapitána Váchala, se jmenuje Pronikavý smích. Přináší čtenářům neobvyklý příběh stážisty, který se snaží obstát v těžkém prostředí na kriminálním oddělení. Podaří se rozluštit záhadnou smrt mladé kolegyně? Odhalí detektivové bandu zlodějů? Čtěte román Pronikavý smích. Dozvíte se víc… Tváří obálky je modelka a herečka Nikol Nejedlíková. Předmluvu vytvořil herec Václav Postránecký. V tištěné podobě vyšla detektivka pod stejným názvem v nakladatelství Krigl na jaře 2016.


Jaroslav Bálek: Vražda na zahradě. Klikněte pro více informací.

1223. Vražda na zahradě
Jaroslav Bálek

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990001779405
Kategorie: Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Tři detektivní povídky spojují záhadná úmrtí. Soukromý detektiv Pavel Havránek nepoužívá pistoli, má rád pivo, českou kuchyni a klasické hospody a na své pachatele má kromě dlouholetých zkušeností a starých policejních známostí jen intuici, logiku a důvtip. Kdo stojí za náhlým úmrtím na zahradní slavnosti? Kdo zabil ředitele v jeho kanceláři po rozlučkové oslavě? A kdo se potřeboval zbavit majitele úspěšné firmy? Mohlo jít o náhodu nebo o promyšlené zločiny? A jaké mohly být motivy? Láska a nenávist, nebo kariéra a peníze? Nebo snad od každého něco? Tři detektivky s humoristickým nádechem, které k napínavosti nepotřebují střílečky, výbuchy ani exotické…


Jaroslav Velinský: Spravedlivá pistole. Klikněte pro více informací.

1224. Spravedlivá pistole
Jaroslav Velinský

Nakladatel: Mystery Press
EAN: 9990001768416
Kategorie: Česká a světová literatura • Krimi, detektivky • České krimi • Česká literatura
Anotace: AUGUSTIN VELIKÝ, LEGENDÁRNÍ DETEKTIV JAROSLAVA VELINSKÉHO, SE VRACÍ V NOVÉM VYDÁNÍ! Parta trampů najde v chatě nad městem pistoli a chata pak v noci i s kusem lesa za záhadných okolností vyhoří. V parku kdosi postřelí mladou dívku, tajemný Kalous věští po telefonu smrt a nad vším se vznáší temné stíny zločinů ještě mnohem vzdálenějších. Komu se smrt vyhne – a koho ztrestá Spravedlivá pistole? První případ Augustina Velikého, kriminalisty na penzi, jeho bohémských přátel malíře Jozífka Smetany a sochařky Gréty Hornové a také nadporučíka VB Dvořáka, který u nich často hledá inspiraci k dalšímu pátrání, nabízí i půl století po svém vzniku…
K vypůjčení do: 31.12.2026


Hana Militká: Velké případy kpt. Černé 2. Klikněte pro více informací.

1225. Velké případy kpt. Černé 2
Hana Militká

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990001775476
Kategorie: Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Druhý detektivní román ze série „Velké případy kpt. Černé 2“ nazvaný „Nemilosrdná vášeň“ je netypický. Celý příběh je velmi napínavý, sugestivně psaný. Pro milovníky napětí bude určitě lahůdkou. Odehrává se…, ale to už si přečtěte v románu samotném. Přeji krásné chvíle plné napětí s knížkou „Nemilosrdná vášeň“ z detektivní série nazvané „Velké případy kpt. Černé 2“. Předmluvu vytvořil Ing. Petr Militký, který je zároveň výtvarným poradcem autorky.


Hana Militká: Případy kpt. Váchala 1. Klikněte pro více informací.

1226. Případy kpt. Váchala 1
Hana Militká

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990001773298
Kategorie: Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Na pozadí jednoho pražského bytového domu jsou vykreslené vztahy mezi lidmi a jejich osudy. Jedná se o napínavé dílo, které v sobě nese jak napětí detektivky, tak jemný humor. Mladý lékař Adam Skála se dostane mezi prvními obyvateli domu na místo vraždy. Kapitán František Váchal má nelehký úkol vyřešit zločin. Ale stopy chybí. Přes mrazivé dění v domě zaujme doktora Skálu půvabná cukrářka Marta Malířová. Vznikne mezi nimi vztah? Čtěte detektivku Vzrušený šepot, dozvíte se víc. Tváří obálky je modelka Nikol Nejedlíková, foto Ariana Bernard. Předmluvu vytvořil Pavel Čmaňa Zedníček. Tištěná kniha byla vydaná zjara roku 2015 v nakladatelství Krigl pod názvem Záhadný…


I. Pfanner: Loupež v P.. Klikněte pro více informací.

1227. Loupež v P.
I. Pfanner

Nakladatel: Petrklíč
EAN: 9788072294053
Kategorie: Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Loupež v P. Kruh Kruhu. Jde o shot–gun story, krátký literární útvar. Je to podobné jako se skleněnou koulí, té se sněhem a figurkami. Párkrát se překulí po stole a je pryč. Stejně jako život. Co kdo v kouli uvidí, je jen a jen na něm. Kniha svým zvláštním pojetím leckoho překvapí často nepochopitelnými psychologickými zvraty které jsou typické pro protagonisty knihy. Loupež není cílem, ale prostředkem. Hlavně se nebrat tak vážně. Až se Magdaléně narodí, bude mít zelený oči. Krásný zelený oči. BEZ BĚLMA!
K vypůjčení do: 30.12.2040


Hana Militká: Kapitán Bartoš Zasahuje 4. Klikněte pro více informací.

1228. Kapitán Bartoš Zasahuje 4
Hana Militká

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990001767822
Kategorie: Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Detektivní román „Jednou mezi půlnocí“ ze série „Kapitán Bartoš zasahuje 4“ opět uvádí na scénu kriminalisty kapitána Bartoše a jeho sympatický tým. Hlavní hrdinka se narodí v letadle a to patrně předznamená její zvláštní osud. Potká ji řada složitých situací. Podaří se kriminalistům odhalit zločince? Na to vám odpoví detektivní román „Kapitán Bartoš Zasahuje 4“ s podtitulem „Jednou mezi půlnocí“.


Jan Kučera: Četnický DEKAMERON. Klikněte pro více informací.

1229. Četnický DEKAMERON
Jan Kučera

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990001769260
Kategorie: Krimi, detektivky
Anotace: Autor po úspěšné trilogii „Krimi DEKAMERONu“ přichází s příběhy prvorepublikové party četníků, kteří sloužili před ním ve stejném městečku na okraji Prahy. Za pomoci nalezeného deníku rekonstruuje jejich mimořádné případy s erotickým a humorným obsahem.


Karel Kýr: Ve stínu zločinu. Klikněte pro více informací.

1230. Ve stínu zločinu
Karel Kýr

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9788087976050
Kategorie: Krimi, detektivky
Anotace: Dvě sestry, jedna blondýnka, druhá bruneta, jedna vzorná, druhá... řekněme... méně. Setkávají se u soudu mafiánského bosse. Teď je ten správný čas, aby Jana, milenka zavřeného bosse, unikla z vlivu mafie. Jenže stíny minulosti ji stále provázejí.


  

  

1221 – 1230 / 1245

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]