Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:category[er]=Krimi, detektivky.

Bylo nalezeno 1225 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Peter May: Svatba duchů. Klikněte pro více informací.

1161. Svatba duchů
Peter May

Nakladatel: Host
EAN: 9990002071430 借
Kategorie: Krimi, detektivky • Thrillery, horory • Thrillery • Světové krimi
Anotace: Povídka vychází pouze jako e-kniha! Li Jen a Margaret Campbellová se několik let po dramatickém závěru Pekingského rozparovače vracejí v nové povídce. „Tu zmizelou dívku jsem minulý týden viděl na svatbě duchů. Jako nevěstu.“ Li Jen a Margaret Campbellová prožili několik krušných let. Teď se oba snaží zvládat obrovskou pracovní zátěž a zároveň každodenní péči o svého syna Li Jona. Poté co Campbellovou osloví jedna zoufalá matka a dotkne se tak jejích vlastních mateřských instinktů, Li se pustí do vyšetřování případu zmizení sedmnáctileté pekingské dívky Ťiang Mej-lin. Tato laskavost se však brzy promění ve vyšetřování spojené s nebezpečným ilegálním obchodem a…
K vypůjčení do: 10.08.2025


Petr Procházka: Kolymský přízrak. Klikněte pro více informací.

1162. Kolymský přízrak
Petr Procházka

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990002063992
Kategorie: Krimi, detektivky
Anotace: Ve slepém rameni řeky Kolym byla nalezena těla několika nezletilých chlapců. K tomuto děsivému případu je povolán zpět do služby bývalý elitní detektiv Viktor Krutov. Čeká ho bezesporu nejsložitější vyšetřování v jeho životě, ve kterém bude muset čelit nejenom hrůzným nálezům a politickým překážkám, ale také svému podlomenému zdraví. Mrazivý thriller, odehrávající se ve východní části Ruska, je plný napětí, nečekaných zvratů a překvapivých odhalení.


Ivan Galambica: Vymahači. Klikněte pro více informací.

1163. Vymahači
Ivan Galambica

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990002062834
Kategorie: Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Kniha inspirovaná skutečnými událostmi. Podváděli, kradli a vymáhali pohledávky. Měli se jako králové. Jenže v moři zločinu přežijí malé ryby jen do té doby, než si jich všimnou ty větší. Po úspěšném titulu „Vymahač“ vám představujeme další knihu z pera Ivana Galambici, která bez obalu představí drsnou realitu českého podsvětí.


Hana Militká: Monique & Lucy s.r.o. 7. Klikněte pro více informací.

1164. Monique & Lucy s.r.o. 7
Hana Militká

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990002051661
Kategorie: Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Autorka detektivek přináší svým čtenářům poslední ze sedmidílné série nazvané MONIQUE & LUCY s.r.o. Sedmý díl nese podtitul S láskou. Vnímavý čtenář si jistě všiml, že všechny díly na sebe navazují. Pro maximální požitek z celého díla je proto ideální číst jednotlivé díly postupně. Na všechny dosud neobjasněné případy se nachází odpověď v tomto sedmém díle. V celé sérii jsou tváří obálky Ing. Jana Jemalová a herečka a modelka Nikol Nejedlíková. Všechny jejich portréty vytvořil umělecký fotograf Bohuslav Hybrant. Předmluvy k jednotlivým dílům napsali přátelé autorky, kteří se nějakým způsobem podíleli na vzniku tohoto rozsáhlejšího díla.…


Lora Slámová: Případ Černého Petra. Klikněte pro více informací.

1165. Případ Černého Petra
Lora Slámová

Nakladatel: Tz-One
EAN: 9788087873830
Kategorie: Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Říká se, že osud člověka je daný, ale co když to není tak úplně pravda… Stačí, když potkáte člověka, který je ve službách vyšší moci, například příslušníkem STB, a váš život se rázem změní. Stanete se lovnou zvěří a rázem se záchrana vašeho života stane tou nejcennější volbou. Kde sebrat sílu a shodit růžové brýle? O co se opřít, když se člověk ocitne zcela sám, zrazen od svých nejbližších? Vždy je cesta zpět….


Hana Militká: Monique & Lucy s.r.o. 6. Klikněte pro více informací.

1166. Monique & Lucy s.r.o. 6
Hana Militká

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990002041709
Kategorie: Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Šesté pokračování série MONIQUE & LUCY s podtitulem Vysoká hra přináší napětí a vzrušení. Budete svědky loupeže klenotů, velké lásky a nečekaných komplikací.


Alena Kuzmová: The Bitter Taste of Revenge / Hořká chuť pomsty. Klikněte pro více informací.

1167. The Bitter Taste of Revenge / Hořká chuť pomsty
Alena Kuzmová

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990002036729
Kategorie: Krimi, detektivky
Anotace: Kniha The Bitter Taste of Revenge / Hořká chuť pomsty obsahuje deset povídek zpracovaných podle skutečných kriminálních případů, jejichž společným motivem byla pomsta. Nikoli však pomsta sladká, ale vždy velmi krutá, jež místo vytouženého pocitu zadostiučinění zanechala spíš pachuť hořkosti a pocit prázdnoty. Kniha je určena pokročilým studentům anglického jazyka jako doplňující materiál ke studiu. Kromě napínavých příběhů nabízí prohloubení slovní zásoby o celou řadu frází a anglických idiomů a zevrubné zopakování gramatiky. Anglicko-český text povídky v každé kapitole je doplněn podněty k ústnímu projevu a zamyšlení, vysvětlením klíčových gramatických…


Ivan Galambica: Vymahač. Klikněte pro více informací.

1168. Vymahač
Ivan Galambica

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990002034039
Kategorie: Krimi, detektivky
Anotace: Příběh, který je inspirován skutečnými událostmi, popisuje realitu, která panuje v lichvářském prostředí v ČR. Jedná se o příběh mladého člověka, který půjčoval i vymáhal peníze, stal se z donucení homosexuálem a nakonec zabil člověka. Byl odsouzen na 13 let vězení. Jeho prokletí bylo totiž gamblerství. Byl závislý na proherních automatech. V příběhu je popsána realita heren a jsou tam také popsány skutečně používané vymáhací praktiky. Autenticitu příběhu podtrhuje syrový styl vyprávění, vycházející přímo z reality.


Jiljí Kocian: Vraždy naruby. Klikněte pro více informací.

1169. Vraždy naruby
Jiljí Kocian

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990002034015
Kategorie: Krimi, detektivky
Anotace: Hranice, oddělující zákon a právo od nepravostí a zločinu, bývá bohužel často tu krkolomně křivolaká, onde značně nevýrazná až mizející a o peníze jde téměř vždy až na prvním místě. Soubor osmi detektivních povídek.


Jan Kučera: Krimi DEKAMERON 3. Klikněte pro více informací.

1170. Krimi DEKAMERON 3
Jan Kučera

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990001740481
Kategorie: Krimi, detektivky
Anotace: Konečně vychází očekávaný třetí díl povídek z policejních začátků autora! Opět namíchal koktejl napětí, erotiky a humoru, tak jako ve dvou předchozích knihách Krimi DEKAMERON 1 a 2. Užijte si příběhy, které napsal život sám a autor se stal jejich vypravěčem.


  

  

1161 – 1170 / 1225

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]