Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:category[er]=Fantasy, sci-fi.

Bylo nalezeno 1707 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Tereza Barvíková: Přej si znovu!. Klikněte pro více informací.

1651. Přej si znovu!
Tereza Barvíková

Nakladatel: Má kniha.cz
Rozsah: 193 stran
EAN: 9990001766993
Kategorie: Fantasy, sci-fi • Sci-fi
Anotace: „Museli se vrátit v čase, aby se mohli posunout dál.“ Sourozenci Ellie a Oliver se opět vydávají do minulosti. Riskují všechno, jen aby se jeden z nich setkal se svou láskou. Při cestě časem však oba naleznou víc, než čekali. Léta utíkají, lidé se mění, ale něco přece jen přetrvává. Druhé pokračování dobrodružného, romantického příběhu odhaluje něco z historie a zároveň ukazuje, jaké štěstí má ten, kdo našel skutečnou lásku, ať už v jakékoliv podobě.
K vypůjčení do: 31.12.2025


Pavel Tomcsányi: Loyal Heart. Klikněte pro více informací.

1652. Loyal Heart
Pavel Tomcsányi

Nakladatel: E-knihy jedou
Rozsah: 189 stran
EAN: 9990001798055
Kategorie: Fantasy, sci-fi • Gamebooky
Anotace: The jungle horn that has been silent for ages sounded on the northern border. Attack! The peaceful Joschol nation is facing the invasion of outlanders who came from the sea. They’re easily getting deeper in the midland and the situation seems to be dangerous. The Joschol nation doesn’t have a powerful army and at this moment, they also don’t have any chance to build any other one. The only hope is a terrorist invasion in the centre of the Askals, which is the name the Joschols gave them, and getting their king Kerkesan out! Is there any brave man who can cope with the task that nobody has ever finished? Inside the book, there’s a complex and variable adventure containing 412 links with several different endings and only you can decide about…


Valerie Theriel: Krev predátorů 4. Klikněte pro více informací.

1653. Krev predátorů 4
Valerie Theriel

Nakladatel: E-knihy jedou
Rozsah: 1623 stran
EAN: 9990001796327
Kategorie: Fantasy, sci-fi
Anotace: Slabina, schopná zničit vše, co kdy vytvořila, přiměje nejmocnější entitu vyslat do boje nesmrtelnou bojovnici, již připoutá citem k nejčistšímu ze svých výtvorů. Návrat do dávné minulosti však jejímu vyvolenému odkryje tajemství intriky, o kterém neví ani samotná matka predátorů. Existence nic netušící rasy, po válce s nepřítelem Boha odměněné věčným životem, tak náhle závisí na tom, zda jeho láska k ní překoná i odhalení skutečné, děsivé pravdy o milované bytosti.


František Kotleta: Poločas rozpadu. Klikněte pro více informací.

1654. Poločas rozpadu
František Kotleta

Nakladatel: Epocha
Rozsah: 304 stran
EAN: 9990001747145
Kategorie: Fantasy, sci-fi • Fantasy • České fantasy
Anotace: Kupte si elektronickou knihu a získejte slevu 45 % na nákup papírové knihy na stránkách nakladatele: Poločas rozpadu Válka skončila. Zbyla jen vzpomínka v podobě zničené planety, na jejíž povrch dopadly stovky jaderných hlavic. Starý svět zmizel a ten nový je jiný – divoký, nemilosrdný, radioaktivní… Zbytky lidí se snaží přežít v jeho troskách a vybudovat něco jako civilizaci. Jsou ale takoví, kteří civilizaci nechtějí. Vlastně nechtějí ani divošství. Touží po jediném – dokončit práci, kterou začaly světové mocnosti svou válkou. A proti nim stojí ti, kteří věří v nové začátky. Jenže – stojí tenhle svět vůbec za záchranu? Volné pokračování románu Spad.
K vypůjčení do: 24.07.2027


František Kotleta: Příliš dlouhá swingers party. Klikněte pro více informací.

1655. Příliš dlouhá swingers party
František Kotleta

Nakladatel: Epocha
Rozsah: 414 stran
EAN: 9788074253645
Kategorie: Fantasy, sci-fi • Fantasy • České fantasy
Anotace: Kupte si elektronickou knihu a získejte slevu 45% na nákup papírové knihy na stránkách nakladatele: http://www.epocha.cz/detailknihy.php?id=638 Tahle kniha není žádná selanka. Tahle kniha je literární swingers party plná démonů, prastaré magie, zombií, čarodějek, sukub, děsivých artefaktů, mocných sil z počátku věků a sexu. Spousty sexu. Ale taky akce a humoru. Jinak to František Kotleta ani neumí. "Kotletovky jsou hodně libové záležitosti. Nadsázka, cit pro rytmus rychlých akčních filmů, exotické lokace nikdy nezastínivší starou dobrou Prahu (nebo usípanou Ostravu) a rozumný rozsah, kdy je ještě text vtipný a nesklouzává k opakování se. A ano, knihu od knihy je to lepší." Boris…
K vypůjčení do: 19.11.2024


František Kotleta: Bratrstvo krve 3 - Mega hustej nářez. Klikněte pro více informací.

1656. Bratrstvo krve 3 - Mega hustej nářez
František Kotleta

Nakladatel: Epocha
Rozsah: 328 stran
EAN: 9990000044764
Kategorie: Fantasy, sci-fi • Fantasy • České fantasy
Anotace: Kupte si elektronickou knihu a získejte slevu 45 % na nákup papírové knihy na stránkách nakladatele: Mega hustej nářez S partyzánštinou je konec. Je na čase rozpoutat válku. Absolutní válku lidí proti mimozemským okupantům. Jestli má být planeta Země svobodná, je třeba obětovat všechno, včetně vlastních životů – a to platí nejen pro lidi, ale i pro upíry. Jan Bezzemek, Gerhard, Petra, Lucie i Diana a jeho partička upířích transvestitů a dalších jejich spojenců stojí na prahu poslední bitvy se žlutými parchanty z vesmíru a vědí, že není cesty zpět. Čeká je buď smrt, nebo svoboda. „Tak jo, sežeňte mi granáty a nějaký hulení. Tohle bude epický,“ říká JUDr. Tomáš Uhřík.…
K vypůjčení do: 14.03.2026


Pavel Fritz: Archa zrůd. Klikněte pro více informací.

1657. Archa zrůd
Pavel Fritz

Nakladatel: Epocha
Rozsah: 312 stran
EAN: 9990001625559
Kategorie: Thrillery, horory • Fantasy, sci-fi • Povídky • Horory
Anotace: Děj čtrnácti vědeckofantastických a hororových povídek vás zanese na ta nejznepokojivější místa v nejtemnějších propastech vesmíru i na naší mateřské planetě. Stanete se svědky odkrývání šokujících mimozemských artefaktů, prozkoumáte záhadné vraky, navštívíte Hotel nekonečno, maják na konci galaxie i bavorský klášter sužovaný děsivým zlem. S bandou desperátů budete hledat poklad Černého Lombarďana a zaskočí vás velmi podivný úkol pro britské agenty s povolením zabíjet. Příjemnou cestu do pekel.
K vypůjčení do: 16.01.2027


Darek Šmíd: Kladivo na čaroděje 09: Žrádlo pro psy. Klikněte pro více informací.

1658. Kladivo na čaroděje 09: Žrádlo pro psy
Darek Šmíd

Nakladatel: Epocha
Rozsah: 160 stran
EAN: 9788074254574
Kategorie: Fantasy, sci-fi
Anotace: Pondělí jak malované! U ranní kávy se zmasakruje firma plná bankéřů; v městském parku něco ukusuje lidem hlavy; gigantické psí bestie si v podzemí brousí zuby na hlavní chod. Pro Felixův tým to začíná jako klasická fuška, ale už odpoledne je z toho klasický boj o holý život. Poučení? Pes je občas nejlepším přítelem člověka až ve chvíli, kdy ho tráví v žaludku. Na břehu řeky ožívá mrtvá zvěř, technomagická zařízení hučí pod chodníkem, pražské letiště se chystá na přistání amádního speciálu se čtyřnohou atomovkou na palubě... A to je teprve pondělí.
K vypůjčení do: 19.10.2027


Ladislav Klimeš: Příliš divoká zem 3. Klikněte pro více informací.

1659. Příliš divoká zem 3
Ladislav Klimeš

Nakladatel: E-knihy jedou
Rozsah: 296 stran
EAN: 9990001790066
Kategorie: Fantasy, sci-fi • Sci-fi
Anotace: Česká Republika 2019 Už několikátým rokem sužuje zemi občanská válka. V těchto neklidných časech se sejdou: Americký superžoldák, patra debilů a jedna sexuálně frustrovaná nymfomanka. Pokud si myslíte, že tohle nemůže dobře dopadnout, tak toto je kniha pro vás. Třetí díl šílené military post – apo akční jízdy (tentokrát s pandími oušky).


Petr Vyhlídka: V tom domě straší. Klikněte pro více informací.

1660. V tom domě straší
Petr Vyhlídka

Nakladatel: Petr Vyhlídka
Rozsah: 200 stran
EAN: 9781310257476
Kategorie: Fantasy, sci-fi
Anotace: Bubáci, mimozemšťané, cesty časem či do jiných světů, to vše v dvaceti šesti více či méně fantastických povídkách.


  

  

1651 – 1660 / 1707

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]