Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:category[er]=Angličtina.

Bylo nalezeno 29 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Bronislav Sobotka: Zamilujte se do angličtiny. Klikněte pro více informací.

1. Zamilujte se do angličtiny
Bronislav Sobotka

Nakladatel: Jan Melvil publishing
EAN: 9788075551429
Kategorie: Cizí jazyky • Angličtina • Literatura faktu, učebnice
Anotace: >>Jestli vám někdo někdy tvrdil, třeba i vy sami, že se anglicky stejně nikdy nenaučíte, tak vám lhal! V rukou držíte důkaz, že angličtinu zvládne každý, kdo opravdu chce. Takže i vy. << # O knize Znáte takové ty učitele, kteří umějí předat celé třídě totální nadšení a lásku ke svému oboru? Ty, co dělají z učení zábavu, na kterou se těšíte? Seznamte se s Bronislavem Sobotkou! Z dyslektika odrazovaného učiteli od jakéhokoliv studia se vypracoval na lektora angličtiny s těmi nejvyššími jazykovými certifikáty a stal se živoucím důkazem, že angličtina je skutečně pro každého. Broňa vás zase na oplátku seznámí s fígly, jak překonat sám sebe,…
Databáze knih: 95 % (66 hodnocení)


Jiří Olšovský: Angličtina – věty a fráze pro každou situaci. Klikněte pro více informací.

2. Angličtina – věty a fráze pro každou situaci
Jiří Olšovský

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025311615
Kategorie: Cizí jazyky • Angličtina • Literatura faktu, učebnice
Anotace: Chcete si jen zopakovat běžné anglické fráze? Nebo chcete svou angličtinu při konverzaci trochu "okořenit"? Připomeňte si základní anglické fráze a naučte se i další ustálená spojení, která dodají Vaší angličtině ten správný říz.
Databáze knih: 90 % (2 hodnocení)
K vypůjčení do: 26.10.2024


Zuzana Hadrová: 500 phrases. Klikněte pro více informací.

3. 500 phrases
Zuzana Hadrová

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990003667861
Kategorie: Cizí jazyky • Angličtina • Literatura faktu, učebnice
Anotace: Čeká Vás maturita nebo zkouška a potřebujete si procvičit co nejrychleji a nejefektivněji angličtinu? Dlouho jste nic nepřekládali a nevíte, zda si pamatujete, jak se tvoří jednotlivé časy? Nebo je Váš důvod jiný? Ať je to jak chce, právě v rukou držíte nového pomocníka na cestě za zlepšením svých jazykových schopností! V této knížce je sesbíráno celkem 500 českých vět spolu s anglickým překladem. Jsou zde využity všemožné časy i slovíčka právě tak, abyste si toho procvičili co nejvíce. Doporučená úroveň angličtiny je B1-B2.


Alena Kuzmová: Terrifying Tales by Edgar Allan Poe / Hrůzostrašné povídky Edgara Allana Poa. Klikněte pro více informací.

4. Terrifying Tales by Edgar Allan Poe / Hrůzostrašné povídky Edgara Allana Poa
Alena Kuzmová

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990002077852
Kategorie: Horory • Cizí jazyky • Angličtina • Literatura faktu, učebnice • Povídky
Anotace: Kniha Terrifying Tales by Edgar Allan Poe / Hrůzostrašné povídky Edgara Allana Poa nabízí výběr pěti povídek z díla mistra amerického hororu. Povídky jsou zpracovány jako anglicko-česká četba pro středně pokročilé studenty angličtiny. Kromě četby kniha obsahuje stručné vysvětlení hlavních gramatických jevů s příklady a obsáhlý souhrnný gramatický test s klíčem, pomocí něhož si ověříte své znalosti gramatiky i slovní zásoby. Knihu lze zařadit do kategorie simplified reading, jakožto doplňkový výukový materiál ke studiu anglického jazyka.


Ludvík Barabáš: Dvanáct dní a jedno odpoledne / Twelve days and one afternoon. Klikněte pro více informací.

5. Dvanáct dní a jedno odpoledne / Twelve days and one afternoon
Ludvík Barabáš

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990003458230
Kategorie: Česká a světová literatura • Poezie • Cizí jazyky • Angličtina • Literatura faktu, učebnice
Anotace: Dvanáct dní je dostatečně dlouhá doba na to, abyste se bezhlavě zamilovali, zatímco vše může zmizet jako pára nad hrncem během jediného odpoledne. Tato úzká sbírka poezie a esejí představuje okénko do vzpomínek a duše autora, které umožňuje čtenářům vidět jeho vnitřní svět. A možná i spatřit vlastní vzpomínky na dávné lásky v zrcadlení pocitů autora. Bilingvální próza i poezie jsou svědky autorovy erudice v obou jazycích a představují unikátní spojení dvou světů, které si nerozumí.


a kolektiv, Michal Karas: Predicting Corporate Default and Mergers and Acquisitions Success. Klikněte pro více informací.

6. Predicting Corporate Default and Mergers and Acquisitions Success
a kolektiv, Michal Karas

Nakladatel: Vutium
EAN: 9990003338723
Kategorie: Cizí jazyky • Angličtina • Ekonomie, business, management • Literatura faktu, učebnice • Ekonomie, ekonomika
Anotace: This book provides a summary of many years of research in the field of deriving bankruptcy prediction models and brings experience in research of mergers and acquisitions success of private companies. A further contribution of the publication is in summarizing the corporate features that enter the models and methods suitable for deriving the models. As uncertainty is an integral part of a prediction process, the procedures, and methods of verifying the assumptions on which the models are based, are being discussed. The application of the methods and the procedure of deriving the model is presented on a derivation of a bankruptcy prediction model designed for SMEs operating in the branch of manufacturing in the Czech Republic. The book is…


Alena Kuzmová: The Secret of William Storitz / Tajemství Viléma Storitze. Klikněte pro více informací.

7. The Secret of William Storitz / Tajemství Viléma Storitze
Alena Kuzmová

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990003306593
Kategorie: Česká a světová literatura • Cizí jazyky • Angličtina • Literatura faktu, učebnice
Anotace: Tajemství Viléma Storitze patří mezi méně známá díla J. Verna. V tomto dobrodružném románu se autor obrací do světa fantazie, ale stejně jako ve svých dalších slavných románech se i zde staví za vědecký pokrok a rozumové vysvětlení všech záhad. Kniha s názvem The Secret of William Storitz / Tajemství Viléma Storitze patří do zvláštní kategorie literatury simplified reading, neboť vznikla zjednodušením původního textu románu. Je napsána v anglicko-české podobě, aby posloužila středně pokročilým studentům anglického jazyka jako doplňkový studijní materiál. Pomocí napínavé četby si ověříte nabyté znalosti anglického jazyka a v případě nejasností stačí nahlédnout…


Wanda Vorlová: E.V.Č.A.... - anglická verze. Klikněte pro více informací.

8. E.V.Č.A.... - anglická verze
Wanda Vorlová

Nakladatel: Plot
EAN: 9990003142412
Kategorie: Cizí jazyky • Angličtina • Zdravý životní styl • Osobní rozvoj, životní styl • Literatura faktu, učebnice
Anotace: TAKE CARE of your SOUL and BODY Effective Use of Time And .... CARE If ACCIDENTS, INJURIES, LOSSES happen to let’s practice WHEREVER and ANYWHERE. “Thanks to the care and exercise as practiced by Wanda, our children can enter any system easier and feel better overall. Many of them already have set goals and believe that they can achieve them. Thank you for them!” Nurses, foster parents, carers, nurses “She helps us with fine-tuning of details, thanks to which positive and durable changes take place.” Artists “We thank WV’s methods for the care that Wanda herself provides us. Her ideas help make the job of the staff easier and help relieve us from pain that not always relates to older age and the ‘ravages of time’.” Seniors.


Richard Ludvík: Začátečník ve městě. Klikněte pro více informací.

9. Začátečník ve městě
Richard Ludvík

Nakladatel: KKnihy.cz
EAN: 9990003125491
Kategorie: Cizí jazyky • Angličtina • Literatura faktu, učebnice
Anotace: Tato anglicko-česká e-kniha je 3. dílem “Začátečníka” s dalšími praktickými situacemi. Těchto 50 situací vám pomůže zlepšit si vaší konverzační angličtinu. Podobně jako v předchozích dvou dílech (Začátečník na cestách a Začátečník na dovolené) zde najdete dalších 150 slovíček a 50 nových dialogů. Zopakujete si základy v mnoha situacích z města na ulici, ale i z hotelu, letiště, letadla, restaurace, obchodu, tramvaje, autobusu, recepce, tržnice, směnárny, muzea, telefonátů a dalších. Zábavné konverzace a procvičování. Také zde najdete glosář s “českou” výslovností. V e-knize je mnoho situací, se kterými se v cizím městě, ale i jinde…
K vypůjčení do: 29.11.2027


Richard Ludvík: Začátečník na dovolené. Klikněte pro více informací.

10. Začátečník na dovolené
Richard Ludvík

Nakladatel: KKnihy.cz
EAN: 9990003067982
Kategorie: Cizí jazyky • Angličtina • Literatura faktu, učebnice
Anotace: Chystáte se na dovolenou kde budete mluvit anglicky? Díky této e-knize se můžete připravit na komunikaci na vaší dovolené. E-knihou se prolínají slovíčka a rozhovory. Procvičíte si slovní zásobu a tím pak lépe porozumíte rozhovorům. Vše je přeloženo do češtiny a přímo navazuje na “Začátečník na cestách.” V podstatě je toto druhý díl pro začátečníky. Těchto 50 rozhovorů mezi dvěma lidmi se odehrává na letišti, v hotelu, na autobusové zastávce či nádraží, ve městě nebo v rychlém občerstvení a dalších místech. Třeba v letadle, na tržišti, v obchodě, na veřejném místě, v cestovní kanceláři, ale i na Karlově mostě. Dozvíte se, jak si objednat…
K vypůjčení do: 29.11.2027


  

  

1 – 10 / 29

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]