Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:bayes++&author[er]=Natalja Ščerba.

Bylo nalezeno 16 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Natalja Ščerba: Časodějové – Časogram. Klikněte pro více informací.

1. Časodějové – Časogram
Natalja Ščerba

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025338148
Klíčová slova: E-knihy • Young adult, New adult
Anotace: V pátém díle ságy o kouzelnících, kteří umí čarovat s časem, čekají na klíčníky nebezpečná dobrodružství, první ztráty, nelítostná bitva a střet s absolutním zlem. Časodějný svět je v ohrožení: Astragor, nepřítel eflarských hodinářů se vrátil a touží po pomstě. Severin Ohnivý se mu otevřeně postavil a Vasilisa chce otci pomoct. Spolu s přáteli se pokouší rozluštit tajemství zrezlého úlomku, který objevila v Rozeklaném zámku. Učí se nová časodějnická moudra a objevuje dosud nepoznaná tajemství řízení času. Dokáže si poradit s obrovskou zodpovědností, která se tak náhle svalila na její mladičká bedra?
Databáze knih: 95 % (125 hodnocení)
K vypůjčení do: 13.06.2023


Natalja Ščerba: Časodejovia 5 - Časogram. Klikněte pro více informací.

2. Časodejovia 5 - Časogram
Natalja Ščerba

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788056607299
Klíčová slova: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Kľučiari budú čeliť prvým stratám i absolútnemu zlu. Prichádza piaty diel najúspešnejšej ruskej fantasy ságy. Časodejnícky svet je v ohrození: Astragor, nepriateľ eflarských hodinárov, sa vrátil a túži po pomste. Norton Ohnev sa mu otvorene postavil a Vasilisa chce otcovi pomôcť. Spolu so svojimi priateľmi sa pokúša rozlúštiť tajomstvo hrdzavého úlomku, ktorý objavila v Rozoklanom zámku. Rozširuje si svoje časodejnícke vedomosti a objavuje doteraz nepoznané tajomstvá riadenia času. Dokáže si poradiť s obrovskou zodpovednosťou, ktorá jej náhle spočinula na pleciach?
Databáze knih: 95 % (123 hodnocení)


Natalja Ščerba: Časodejovia 6 - Koruna času. Klikněte pro více informací.

3. Časodejovia 6 - Koruna času
Natalja Ščerba

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788056611739
Klíčová slova: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Sága o kúzelníkoch, ktorí dokážu bojovať s časom, sa uzatvára. Všetky tajomstvá budú odhalené a konečne sa dozvieme, na čej strane je samotný čas. Feš Dragocij bez stopy zmizol, a čo čaká kľučiarov, je vo hviezdach. Otázok je mnoho. Podarí sa Vasilise zachrániť Feša? Aký osud čaká jej otca Nortona Ohneva? Kto je v skutočnosti Rodion Hardius? A aké ďalšie tajomstvá ukrýva Rozoklaný zámok? Iba Astragor si je svojím osudom istý a rýchlo postupuje k vytýčenému cieľu. Získava nových spojencov a ničí protivníkov. Osudová chvíľa sa blíži – nastáva rozhodujúci boj o trón času!
Databáze knih: 95 % (108 hodnocení)


Natalja Ščerba: Časodějové – Koruna času. Klikněte pro více informací.

4. Časodějové – Koruna času
Natalja Ščerba

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025341056
Klíčová slova: E-knihy • Young adult, New adult
Anotace: Feš Dragocij beze stopy zmizel a co čeká klíčníky je ve hvězdách. Otázek je mnoho. Podaří se Vasilise zachránit Feše? Jaký osud čeká jejího otce, Severina Ohnivého? Kdo je ve skutečnosti Rodion Hardius? A jaká tajemství ještě skrývá Rozeklaný zámek? Jediný Astragor si je svým osudem jistý a rychle postupuje k hlavnímu cíli. Získává nové spojence a drtí protivníky. Osudová chvíle se blíží – rozhodující bitva o trůn Času nastává!
Databáze knih: 95 % (108 hodnocení)
K vypůjčení do: 16.07.2024


Natalja Ščerba: Časodějové – Číselné jméno. Klikněte pro více informací.

5. Časodějové – Číselné jméno
Natalja Ščerba

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025336144
Klíčová slova: E-knihy • Young adult, New adult
Anotace: Ve čtvrtém díle ságy o kouzelnících, kteří umí čarovat s časem, budou klíčníci hledat Rozeklaný zámek… Vasilisa začala konečně studovat skutečné časodějnictví. Na Černovílu – zámku Královny temných víl zdokonaluje po boku své kamarádky Bouře své bojové schopnosti. Doba je zlá a je potřeba, aby se uměla postarat sama o sebe. Feš se Vasilise stále vyhýbá, zato Mark se podezřele snaží vloudit do její přízně. Vasilisa netuší, že chce na Astragorovo přání zjistit její číselné jméno. Klíčníci se chystají prohledat komnaty Rozeklaného zámku, k nimž mají klíče. Nejsou však sami, o odhalení tajemství usiluje celá řada mocných časodějů. Podaří se…
Databáze knih: 94 % (139 hodnocení)
K vypůjčení do: 13.06.2023


Natalja Ščerba: Časodejovia 4 - Krycie meno. Klikněte pro více informací.

6. Časodejovia 4 - Krycie meno
Natalja Ščerba

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788056604557
Klíčová slova: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Štvrtý diel najúspešnejšej ruskej fantasy série o kúzelníkoch, ktorí čarujú s časom. Vasilisa sa presťahuje do Černodolu, kde konečne začne študovať pravé časodejníctvo. Od novej kamarátky Búrky sa naučí nielen okrídlený boj, ale aj bojové efery. Doba je zlá a každý sa musí vedieť postarať sám o seba. Kľučiari sa chystajú na výpravu do Rozoklaného zámku hľadať kúzelné komnaty. Nič však nie je jednoduché. Odhaliť tajomstvo starobylého zámku sa nesnažia iba oni. Nájde Vasilisa záhadnú Čiernu komnatu? Aké tajomstvo sa v nej ukrýva?
Databáze knih: 94 % (134 hodnocení)


Natalja Ščerba: Časodějové – Hodinová věž. Klikněte pro více informací.

7. Časodějové – Hodinová věž
Natalja Ščerba

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025332986
Klíčová slova: E-knihy • Young adult, New adult
Anotace: Mysleli jste si, že největší nebezpečí mají klíčníci za sebou? Ani zdaleka! Nyní se musí vydat do Časové propasti a najít Rozeklaný zámek. Zárukou má být časodějnická střela začasované klíčnice Diany, bez níž vílu nelze probudit z věčného spánku. Vztahy mezi hodináři, vílami a duchy jsou ale vyostřené. A Vasilise hrozí nebezpečí jak v nové škole, tak od mocného ducha Ostaly Astragora, kterému překazila plány, když našla srdce Šarlatového kvítku.
Databáze knih: 92 % (160 hodnocení)
K vypůjčení do: 17.05.2026


Natalja Ščerba: Časodejovia 3 - Hodinová veža. Klikněte pro více informací.

8. Časodejovia 3 - Hodinová veža
Natalja Ščerba

Nakladatel: Albatros Media Slovakia
EAN: 9788056403730
Klíčová slova: Young adult, New adult
Anotace: Tretí diel ságy o kúzelníkoch, ktorí vedia čarovať s časom, zavedie kľučiarov do časovej priepasti… Vasilisa usilovne študuje na časodejníckej škole. Život jej však strpčuje riaditeľka školy a zradná priateľka jej otca Elena Mortinová, ktorá ju napriek jej schopnostiam zaradila medzi úplných začiatočníkov. Oveľa väčšie nebezpečenstvo však Vasilise hrozí od Astragora, mocného ducha Ostaly. Podarí sa dievčine zachrániť začasovanú kamarátku Dianu a získať časodejnícku strelu, bez ktorej nemožno prebudiť vílu z večného spánku? Dokáže pomocou modrej iskry, ktorá sa usídlila v jej srdci, vrátiť čas do Eflariusovho legendárneho zámku?
Databáze knih: 92 % (160 hodnocení)


Natalja Ščerba: Časodějové – Srdce času. Klikněte pro více informací.

9. Časodějové – Srdce času
Natalja Ščerba

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025331224
Klíčová slova: E-knihy • Young adult, New adult
Anotace: Druhý díl nejúspěšnější ruské fantasy posledních let o kouzelnících, kteří umí čarovat s časem. Dva světy – Ostala a Eflara se nezadržitelně přibližují k sobě. Časovou propast mezi nimi může zvětšit jen legendární Šarlatový kvítek a společně vyslovené přání všech klíčníků. Vasilisa a ostatní klíčníci se proto vydávají na místo, kde tajemná květina roste, a společně čekají, až rozkvete. Mezi klíčníky však propuká nová vlna nepřátelství. Veliký duch Astragor – nepřítel hodinářů, nečekaně souhlasí, že jim pomůže uskutečnit jejich plány. Má však své vlastní zájmy, které si nechává pro sebe. Dokáže přátelství a láska pomoct klíčníkům,…
Databáze knih: 88 % (218 hodnocení)
K vypůjčení do: 17.05.2026


Natalja Ščerba: Čarodol – Ztracené město. Klikněte pro více informací.

10. Čarodol – Ztracené město
Natalja Ščerba

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025344699
Klíčová slova: E-knihy • Young adult, New adult
Anotace: Osud zavedl Kavé na území Čarodolského knížete a svěřil jí do rukou kouzelný Zlatý klíč. Měla by rozluštit jeho tajemství, ale má cenu pouštět se do řešení další záhady? Bezpochyby má! Získá tak nejen možnost najít zmizelé hlavní město Čarodolu – znamenitý Zlatohrad – ale i šanci pomoct Alexejovi a zachránit před zkázou rodné Karpaty. Kavé stojí na osudové křižovatce. Vydá se tou správnou cestou? Závěrečný díl strhující fantasy trilogie od autorky Časodějů!
Databáze knih: 90 % (47 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2022


  

  

1 – 10 / 16

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]