Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:bayes++&author[er]=Rick Riordan.

Bylo nalezeno 20 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Rick Riordan: Bohové Olympu – Hádův chrám. Klikněte pro více informací.

1. Bohové Olympu – Hádův chrám
Rick Riordan

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025320600
Klíčová slova: E-knihy • Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Čas se krátí… Bránu Smrti, tajemný průchod mezi světem živých a mrtvých ovládla Gaia se svými pomocníky. Zástupy nestvůr proudí na zem a chystají se převzít vládu nad světem. Přijdou Percy a jeho přátelé na to, jak bránu uzavřít? Dokáží se vrátit z hlubin Tartaru, nejtemnější části podsvětí, kterému vládne bůh mrtvých Hádes? Nebude to jednoduché! Řečtí a římští bohové nedokáží svým dětem pomoci a k Táboru polokrevných se blíží armáda římských polobohů, aby ho zničila. Sedm statečných hrdinů z proroctví musí znovu nasadit své životy za záchranu bohů, lidstva a celé civilizace.
Databáze knih: 94 % (712 hodnocení)
K vypůjčení do: 09.08.2026


Rick Riordan: Percy Jackson 5 – Vojna bohov. Klikněte pro více informací.

2. Percy Jackson 5 – Vojna bohov
Rick Riordan

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788080895396
Klíčová slova: E-knihy • Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Príbeh Percyho Jacksona vrcholí piatym, záverečným dielom série. Percy si vypočuje dávne temné proroctvo, ktoré mu všetci tak dlho tajili. Konečne sa ukáže, kto stojí na strane dobra a kto sa pridal k vládcovi temnôt, kto vojnu neprežije a kto z nej vyjde ako hrdina. Zápas o zachovanie civilizácie sa začína!
Databáze knih: 93 % (1365 hodnocení)


Rick Riordan: Bohové Olympu – Znamení Athény. Klikněte pro více informací.

3. Bohové Olympu – Znamení Athény
Rick Riordan

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025316931
Klíčová slova: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Chystá se velké setkání řeckých a římských polobohů. Posádka z Tábora polokrevných vyráží po moři na bitevním korábu Argo do Tábora Jupiter. Jejich plány však narušuje proroctví sedmi, které se začíná naplňovat. Skupina hrdinů se proto musí vydat do rodiště antických bohů, krajiny Mare Nostrum. Podaří se jim nalézt tajemná znamení bohyně Athény, která jim v boji proti zlu pomohou? Gaia, síla mocnější než všichni bohové, se dál probouzí a ohrožuje budoucnost civilizace. Čas ubíhá a posádka Arga se musí vydat do boje za záchranu lidstva...
Databáze knih: 93 % (771 hodnocení)
K vypůjčení do: 09.08.2026


Rick Riordan: Percy Jackson 4 – Boj o labyrint. Klikněte pro více informací.

4. Percy Jackson 4 – Boj o labyrint
Rick Riordan

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788080895150
Klíčová slova: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: To posledné, o čo by Percy stál, je malér v škole, do ktorej ešte ani nenastúpil. Lenže na úvodnej exkurzii víta nováčikov čudesný tím roztlieskavačiek, ktoré polokrvným rozhodne nedrukujú! S blížiacimi sa Percyho 15. narodeninami sa svet okolo neho stáva čoraz nebezpečnejším, a tak sa Percy a jeho priatelia vydávajú na štvrtú letnú výpravu, tentoraz do prastarého Daidalovho labyrintu.
Databáze knih: 92 % (1389 hodnocení)


Rick Riordan: Apollónův pád - Neronova pevnost. Klikněte pro více informací.

5. Apollónův pád - Neronova pevnost
Rick Riordan

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025350386
Klíčová slova: E-knihy • Fantasy, sci-fi • Dětská literatura • Beletrie pro děti • Young adult, New adult
Anotace: Poslední díl bestsellerové série ze světa Percyho Jacksona je tady! Řecký bůh Apollón, který byl vykázán na Zemi jako ubohý puberťák Lester Papadopoulos, se konečně ocitl na konci své cesty zpět na Olymp. Polobožští přátelé z Tábora Jupiter mu právě pomohli přežít řadu strašlivých útoků a nyní bývalý bůh se svou polobožskou velitelkou Meg musejí poslechnout proroctví, které odhalila harpyje Ella. Lesterova poslední zkouška proběhne v Neronově pevnosti v New Yorku. Najde tam konečně svoje rozhřešení?
Databáze knih: 96 % (61 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2022


Rick Riordan: Apolónov pád 4 - Tyranova hrobka. Klikněte pro více informací.

6. Apolónov pád 4 - Tyranova hrobka
Rick Riordan

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788056616673
Klíčová slova: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Bývalý olympský boh Apolón, zakliaty v tele pubertálneho smrteľníka Lestera Papadopoulosa, má pred sebou ďalšiu ťažkú skúšku! Na tábor rímskych polobohov v sanfranciskom zálive sa chystajú zaútočiť všetkého schopní rímski imperátori. Majú armádu obrov, netvorov a príšer, a vďaka svojim ničivým zbraniam môžu tábor Jupiter vymazať zo zemského povrchu. Navyše si našli mocného spojenca – ani živého, ani mŕtveho, no o to nebezpečnejšieho. Dokáže Apolóni zabrániť blížiacej sa katastrofe?
Databáze knih: 94 % (100 hodnocení)


Rick Riordan: Apollónův pád - Hrobka nemrtvých. Klikněte pro více informací.

7. Apollónův pád - Hrobka nemrtvých
Rick Riordan

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025346334
Klíčová slova: E-knihy • Young adult, New adult
Anotace: Apollónova cesta za vykoupením nebere konce. 4. díl série ze světa Percyho Jacksona. Být Apollónem není hračka, obzvlášť když vás vykážou z Olympu, a ještě vás uvězní v těle smrtelníka Lestera Papadopoulose. Řecký bůh na cestě za znovuzískáním někdejších schopností se tentokrát vydává do Tábora Jupiter v Sanfranciském zálivu. Všehoschopní římští imperátoři míří tamtéž, aby zaútočili na římské polobohy novými ničivými zbraněmi. A co hůř, na pomoc si vedou mocného spojence – ani živého, ani mrtvého, ale o to nebezpečnějšího.
Databáze knih: 94 % (100 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2022


Rick Riordan: Magnus Chase a bohové Ásgardu - Thorovo kladivo. Klikněte pro více informací.

8. Magnus Chase a bohové Ásgardu - Thorovo kladivo
Rick Riordan

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025332726
Klíčová slova: E-knihy • Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Dokážete udržet tajemství? A co hodně velké, vážně, ale vážně tajné a nebezpečné? Tak tady je – ztratilo se Thorovo kladivo! Ta nejmocnější zbraň, které se bojí i obři. Jestli se k nim tohle donese, jejich armády zahájí útok na smrtelníky a pak ovládnou všech devět světů. Pokud Magnus Chase a jeho kamarádi magické kladivo neobjeví a nevrátí, může se stát cokoli. Hrozí dokonce i samotný ragnarök, soudný den!
Databáze knih: 92 % (271 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2022


Rick Riordan: Magnus Chase a bohovia Asgardu – Thorovo kladivo. Klikněte pro více informací.

9. Magnus Chase a bohovia Asgardu – Thorovo kladivo
Rick Riordan

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788056403969
Klíčová slova: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Volám sa Magnus Chase. Pred rokom o takomto čase som vyberal smetné koše, spal pod mostom, flákal sa s kamošmi Hearthom a Blitzom, vyhýbal sa policajtom a snažil sa jednoducho prežiť ako bezdomovec. Pred dvoma mesiacmi som z ničoho nič umrel v boji s ohnivým obrom a prebral som sa v hoteli Valhala ako jeden z Odinových bojovníkov einherjarov. Od svojho znovuzrodenia som si už zvykol na veľa podivností. Putoval som po deviatich svetoch a stretal severských bohov, elfov, trpaslíkov a rôzne bandy netvorov, ktorých ani neviem pomenovať. Získal som magický meč a s jeho pomocou spolu s kamarátmi som odvrátil ragnarök – súdny deň. A myslíte, že ma potom čakal…
Databáze knih: 92 % (270 hodnocení)


Rick Riordan: Magnus Chase a bohové Ásgardu - Loď mrtvých. Klikněte pro více informací.

10. Magnus Chase a bohové Ásgardu - Loď mrtvých
Rick Riordan

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025337905
Klíčová slova: E-knihy • Young adult, New adult
Anotace: Závěrečný díl trilogie inspirované tajemnými Vikingy a severskou mytologií od autora světového bestselleru Percy Jackson. Společně s přáteli porazil Magnus Chase vlka Fenrira a získal Thorovo kladivo. Úkol, který na něj čeká, je však ze všech nejtěžší! Magnus umí sice uzdravovat, ale v boji není žádné eso. Jenže teď musí čelit samotnému bohu vší špatnosti Lokimu, který se chystá vyplout na Lodi mrtvých a zahájit ragnarök, den zkázy devíti světů. Naštěstí se na tuhle beznadějnou výpravu nevydává sám. Má s sebou bandu elitních bojovníků...
Databáze knih: 91 % (194 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2022


  

  

1 – 10 / 20

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]