Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:bayes++&author[er]=John Flanagan.

Bylo nalezeno 25 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

John Flanagan: Hraničářův učeň 4 - Nositelé dubového listu. Klikněte pro více informací.

1. Hraničářův učeň 4 - Nositelé dubového listu
John Flanagan

Nakladatel: Egmont
EAN: 9788025211588
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Blíží se jaro a Will s Evanlyn mohou konečně prchnout ze Skandie. Evanlyn je však unesena temudžajskými jezdci, příslušníky početného národa, který obývá rozlehlé stepi na východ od Skandie. Will se vydává za nimi, ale jeden chlapec má proti šesti ostříleným temudžajským bojovníkům jen mizivou naději – i když je hraničářským učněm. V poslední chvíli ho vystopují Halt s Horácem a pomohou mu Evanlyn zachránit. Na radost ze shledání však není čas, protože Halt si je jistý, že šest Temudžajů tvořilo pouze průzkumný oddíl velikého vojska, které se chystá k vpádu do Skandie. Čtyři Araluenci musejí Skandijce varovat a nabídnout jim pomoc – pokud ovšem oberjarl jejich…
Databáze knih: 92 % (1588 hodnocení)
K vypůjčení do: 09.08.2023


John Flanagan: Bratrstvo - Vyděděnci. Klikněte pro více informací.

2. Bratrstvo - Vyděděnci
John Flanagan

Nakladatel: Egmont
EAN: 9788025221358
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Ve Skandii existuje pouze jediná cesta, jak se stát bojovníkem. Chlapci jsou vybíráni do skupin zvaných bratrstva a musejí podstoupit tříměsíční výcvik v námořnických dovednostech, ovládání zbraní a bojové taktice. Bratrstvo stojí proti bratrstvu a soutěží spolu v řadě úkolů. Vítěz může být jen jeden. Když se Hal Mikkelson, syn skandijského otce a araluenské matky, stane nedobrovolným vůdcem bratrstva vyděděnců, musí se tohoto úkolu zhostit, jak nejlépe umí. Bratrstvo Volavek se silou ani počtem sice nevyrovná dalším dvěma skupinám, ale jeho členové mohou svou vynalézavostí, důvtipem a odvahou všechny jen překvapit.
Databáze knih: 92 % (671 hodnocení)
K vypůjčení do: 14.08.2026


John Flanagan: Hraničářův učeň  1 - Rozvaliny Gorlanu. Klikněte pro více informací.

3. Hraničářův učeň 1 - Rozvaliny Gorlanu
John Flanagan

Nakladatel: Egmont
EAN: 9788025230848
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: První kniha fantasy série příběhů o Willovi a jeho přátelích z hradu Redmontu. Will je na svůj věk malý, ale zato je hbitý a neobyčejně bystrý. Celý život snil o tom, že se stane slavným rytířem jako otec, kterého nikdy nepoznal, ale do bojové školy na hradě Redmontu ho pro malý vzrůst nepřijmou. Místo toho se dostane do učení k Haltovi, tajemnému hraničáři, jehož záhadnou schopnost neviditelně se pohybovat lidé přičítají černé magii. Will se postupně učí používat zbraně hraničáře: luk a šípy, šedozelenou pláštěnku a houževnatého malého ponyho. Ačkoli Will nemá meč ani velkého koně, po kterých tolik toužil, zjistí, že dobrý hraničář je pro království…
Databáze knih: 91 % (2365 hodnocení)
K vypůjčení do: 09.08.2023


John Flanagan: Hraničářův učeň 2 - Hořící most. Klikněte pro více informací.

4. Hraničářův učeň 2 - Hořící most
John Flanagan

Nakladatel: Egmont
EAN: 9788025210345
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Celtické vesnice a doly jsou však opuštěné. Tři poslové zjistí, proč tomu tak je, až když objeví hladovou a vyčerpanou dívku. Ta jim prozradí, že Morgarath poštval své odporné stvůry, aby Celtiky zotročily. Zatímco Gilan rychle ujíždí zpátky do Araluenu, aby podal zprávu králi, Will s Horácem odhalí pravou příčinu Morgarathova jednání. Chystá se překvapivý útok ze tří stran a Araluenskému království hrozí krutá porážka – pokud naši dva přátelé nepodniknou něco, aby jí zabránili!
Databáze knih: 91 % (1885 hodnocení)
K vypůjčení do: 09.08.2023


John Flanagan: Hraničiarov učeň - Kniha piata - Výkupné za Eraka. Klikněte pro více informací.

5. Hraničiarov učeň - Kniha piata - Výkupné za Eraka
John Flanagan

Nakladatel: Egmont
EAN: 9788025245705
Kategorie: Young adult, New adult
Anotace: Výkupné za Eraka je piata kniha príbehov o Willovi a jeho priateľoch z hradu Redmont. Skandijský oberjarl Erak padne do zajatia a jeho zástupca Svengal požiada Araluen o pomoc. Halt s Willom sa ponúknu, že privezú za Eraka výkupné. No ak má byť ich cesta úspešná, potrebujú mať so sebou osobu kráľovského rodu, a tak princezná Kasandra prehovorí svojho otca, aby jej dovolil plaviť sa s nimi.
Databáze knih: 91 % (1475 hodnocení)


John Flanagan: Hraničářův učeň 5 - Výkupné za Eraka. Klikněte pro více informací.

6. Hraničářův učeň 5 - Výkupné za Eraka
John Flanagan

Nakladatel: Egmont
EAN: 9788025212578
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Skandijský oberjarl Erak podnikne nájezd na pobřeží pouštní země Aridy, přitom je však prozrazen, zajat a uvězněn. Jeho zástupce Svengal se proto vypraví do Araluenu a požádá o pomoc. Halt a Will se nabídnou, že se vypraví se Svengalem do Aridy a přivezou výkupné, jenže má-li být jejich cesta úspěšná a Erak osvobozen, potřebují mít s sebou osobu z královského rodu. Princezna Kassandra – nebo Evanlyn, jak ji zná Will – tedy přemluví svého otce, aby jí dovolil odplout na jih. K výpravě se ještě připojí Horác a Gilan, aby byla dostatečně zajištěna princeznina ochrana. Ale dostane se naše šestice statečných přes poušť, kterou obývají znesvářené kmeny a kde na každém…
Databáze knih: 91 % (1460 hodnocení)
K vypůjčení do: 09.08.2023


John Flanagan: Hraničiarov učeň - Kniha siedma - Obliehanie Macindawu. Klikněte pro více informací.

7. Hraničiarov učeň - Kniha siedma - Obliehanie Macindawu
John Flanagan

Nakladatel: Egmont
EAN: 9788025245729
Kategorie: Young adult, New adult
Anotace: Siedma kniha príbehov o hraničiarovi Willovi a jeho priateľoch. Nájde Will v rozvrátenom severnom léne bojovníkov, ktorých potrebuje, aby dobyl späť hrad ovládaný sirom Kerenom a jeho bandou zločincov a oslobodil Alyss zo zajatia? Za hranicami sa navyše zhromažďujú divokí Skotiovia a chystajú vpád do araluenského kráľovstva. Čas sa kráti. Willova odvaha, vynaliezavosť a príchod dávneho priateľa sú to jediné, čo môže zabrániť hroziacej invázii a zachrániť Alyss pred desivým osudom.
Databáze knih: 91 % (1326 hodnocení)


John Flanagan: Hraničářův učeň 7 - Obléhání Macindawu. Klikněte pro více informací.

8. Hraničářův učeň 7 - Obléhání Macindawu
John Flanagan

Nakladatel: Egmont
EAN: 9788025213810
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Kde najde Will v rozvráceném severním lénu bojovníky, které potřebuje, aby dobyl zpět hrad ovládaný sirem Kerenem a jeho tlupou zločinců a osvobodil Alyss ze zajetí? Za hranicemi se navíc shromažďují klany divokých Skotiů a chystají vpád do Araluenského království. Čas se krátí. Willova odvaha a vynalézavost – a příjezd dávného přítele – jsou to jediné, co může zabránit hrozící invazi a zachránit Alyss před děsivým osudem.
Databáze knih: 91 % (1321 hodnocení)
K vypůjčení do: 09.08.2023


John Flanagan: Bratrstvo - Kniha třetí - Lovci. Klikněte pro více informací.

9. Bratrstvo - Kniha třetí - Lovci
John Flanagan

Nakladatel: Egmont
EAN: 9788025224373
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Hal a jeho bratrstvo Volavek pronásledují piráta Zavaka, hnaní touhou získat zpět andomal, posvátný kámen Skandijců. Posádku Volavky čeká nelehký úkol – najít krvežíznivého lupiče dřív, než jim stačí navždy zmizet kdesi v jižních mořích. Pronásledování vede po mohutné řece Dan a nebezpečným vodopádem až do opevněného města Raguza, které je nechvalně proslulým útočištěm pirátů a dobrodruhů. Má-li zde Hal uspět, musí věřit schopnostem své posádky a vyzvat Zavaka na souboj na život a na smrt.
Databáze knih: 91 % (521 hodnocení)
K vypůjčení do: 14.08.2026


John Flanagan: Bratrstvo - Umrlčí tváře. Klikněte pro více informací.

10. Bratrstvo - Umrlčí tváře
John Flanagan

Nakladatel: Egmont
EAN: 9788025236918
Kategorie: Fantasy, sci-fi
Anotace: V šesté knize napínavé série Bratrstvo se Volavky ocitnou v neznámé zemi a připravují se na bitvu proti nemilosrdnému nepříteli. Volavky zastihne na moři strašlivá bouře a zažene jejich loď daleko na západ, na pobřeží, které Hal nepoznává na žádné ze svých map. Ačkoli domorodci nejsou nikde k vidění, Volavky mají neodbytný pocit, že je někdo sleduje na každém kroku. Zdánlivý klid vezme za své, když se náhle objeví obrovský medvěd a zaútočí na dvě domorodé děti. Volavky včas zasáhnou a zachrání děti z medvědích spárů. Tím si získají vděčnost a přátelství místního kmene Mawagansettů, který se jim konečně ukáže. Jenže mír nemá dlouhého trvání. Umrlčí…
Databáze knih: 91 % (260 hodnocení)


  

  

1 – 10 / 25

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]