Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Vyhledávám… extra:bayes++&author[er]=john flanagan.

Bylo nalezeno 24 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

1. Hraničářův učeň - Obléhání Macindawu
John Flanagan

Vydáno: Egmont ČR
EAN: 9788025213810
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Kde najde Will v rozvráceném severním lénu bojovníky, které potřebuje, aby dobyl zpět hrad ovládaný sirem Kerenem a jeho tlupou zločinců a osvobodil Alyss ze zajetí? Za hranicemi se navíc shromažďují klany divokých Skotiů a chystají vpád do Araluenského království. Čas se krátí. Willova odvaha a vynalézavost – a příjezd dávného přítele – jsou to jediné, co může zabránit hrozící invazi a zachránit Alyss před děsivým osudem.
Databáze knih: 92 % (921 hodnocení)
K vypůjčení do: 10.08.2023


2. Hraničiarov učeň - Kniha siedma - Obliehanie Macindawu
John Flanagan

Vydáno: Egmont
EAN: 9788025245729
Klíčová slova: Elektronické knihy, E, Knihy
Anotace: Siedma kniha príbehov o hraničiarovi Willovi a jeho priateľoch. Nájde Will v rozvrátenom severnom léne bojovníkov, ktorých potrebuje, aby dobyl späť hrad ovládaný sirom Kerenom a jeho bandou zločincov a oslobodil Alyss zo zajatia? Za hranicami sa navyše zhromažďujú divokí Skotiovia a chystajú vpád do araluenského kráľovstva. Čas sa kráti. Willova odvaha, vynaliezavosť a príchod dávneho priateľa sú to jediné, čo môže zabrániť hroziacej invázii a zachrániť Alyss pred desivým osudom.
Databáze knih: 92 % (913 hodnocení)
K vypůjčení do: 18.09.2023


3. Hraničářův učeň - Halt v nebezpečí
John Flanagan

Vydáno: Egmont ČR
EAN: 9788025216200
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Pronásledování zločinců může být smrtelně nebezpečný úkol – dokonce i pro hraničáře. Halt, Horác a Will sledují Tennysonovu stopu z Clonmelu přes Piktu až do Araluenu. Falešný kazatel se svými nohsledy unikl v Hibernii spravedlnosti a Halt nechce dopustit, aby se totéž stalo znovu. V Hibernii porazil Will jednoho z Tennysonových genoveských nájemných vrahů – jenže ještě dva zůstali naživu. Bude Willovo a Haltovo mimořádné lukostřelecké umění stačit na to, aby je zachránilo před úkladnými vrahy? Nebo má Willův učitel před sebou svůj poslední boj?
Databáze knih: 92 % (819 hodnocení)
K vypůjčení do: 10.08.2023


4. Bratrstvo - Vyděděnci
John Flanagan

Vydáno: Egmont ČR
EAN: 9788025221358
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Ve Skandii existuje pouze jediná cesta, jak se stát bojovníkem. Chlapci jsou vybíráni do skupin zvaných bratrstva a musejí podstoupit tříměsíční výcvik v námořnických dovednostech, ovládání zbraní a bojové taktice. Bratrstvo stojí proti bratrstvu a soutěží spolu v řadě úkolů. Vítěz může být jen jeden. Když se Hal Mikkelson, syn skandijského otce a araluenské matky, stane nedobrovolným vůdcem bratrstva vyděděnců, musí se tohoto úkolu zhostit, jak nejlépe umí. Bratrstvo Volavek se silou ani počtem sice nevyrovná dalším dvěma skupinám, ale jeho členové mohou svou vynalézavostí, důvtipem a odvahou všechny jen překvapit.
Databáze knih: 92 % (471 hodnocení)
K vypůjčení do: 15.08.2021


5. Hraničářův učeň - Rozvaliny Gorlanu
John Flanagan

Vydáno: Egmont ČR
EAN: 9788025230848
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: První kniha fantasy série příběhů o Willovi a jeho přátelích z hradu Redmontu. Will je na svůj věk malý, ale zato je hbitý a neobyčejně bystrý. Celý život snil o tom, že se stane slavným rytířem jako otec, kterého nikdy nepoznal, ale do bojové školy na hradě Redmontu ho pro malý vzrůst nepřijmou. Místo toho se dostane do učení k Haltovi, tajemnému hraničáři, jehož záhadnou schopnost neviditelně se pohybovat lidé přičítají černé magii. Will se postupně učí používat zbraně hraničáře: luk a šípy, šedozelenou pláštěnku a houževnatého malého ponyho. Ačkoli Will nemá meč ani velkého koně, po kterých tolik toužil, zjistí, že dobrý hraničář je pro království…
Databáze knih: 91 % (1638 hodnocení)
K vypůjčení do: 10.08.2023


6. Hraničářův učeň - Hořící most
John Flanagan

Vydáno: Egmont ČR
EAN: 9788025220573
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Celtické vesnice a doly jsou však opuštěné. Tři poslové zjistí, proč tomu tak je, až když objeví hladovou a vyčerpanou dívku. Ta jim prozradí, že Morgarath poštval své odporné stvůry, aby Celtiky zotročily. Zatímco Gilan rychle ujíždí zpátky do Araluenu, aby podal zprávu králi, Will s Horácem odhalí pravou příčinu Morgarathova jednání. Chystá se překvapivý útok ze tří stran a Araluenskému království hrozí krutá porážka – pokud naši dva přátelé nepodniknou něco, aby jí zabránili!
Databáze knih: 91 % (1352 hodnocení)
K vypůjčení do: 10.08.2023


7. Hraničiarov učeň - Kniha piata - Výkupné za Eraka
John Flanagan

Vydáno: Egmont
EAN: 9788025245705
Klíčová slova: Elektronické knihy, Fantasy, sci, fi, horory
Anotace: Výkupné za Eraka je piata kniha príbehov o Willovi a jeho priateľoch z hradu Redmont. Skandijský oberjarl Erak padne do zajatia a jeho zástupca Svengal požiada Araluen o pomoc. Halt s Willom sa ponúknu, že privezú za Eraka výkupné. No ak má byť ich cesta úspešná, potrebujú mať so sebou osobu kráľovského rodu, a tak princezná Kasandra prehovorí svojho otca, aby jej dovolil plaviť sa s nimi.
Databáze knih: 91 % (1032 hodnocení)
K vypůjčení do: 17.09.2023


8. Hraničářův učeň - Výkupné za Eraka
John Flanagan

Vydáno: Egmont ČR
EAN: 9788025212578
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Skandijský oberjarl Erak podnikne nájezd na pobřeží pouštní země Aridy, přitom je však prozrazen, zajat a uvězněn. Jeho zástupce Svengal se proto vypraví do Araluenu a požádá o pomoc. Halt a Will se nabídnou, že se vypraví se Svengalem do Aridy a přivezou výkupné, jenže má-li být jejich cesta úspěšná a Erak osvobozen, potřebují mít s sebou osobu z královského rodu. Princezna Kassandra – nebo Evanlyn, jak ji zná Will – tedy přemluví svého otce, aby jí dovolil odplout na jih. K výpravě se ještě připojí Horác a Gilan, aby byla dostatečně zajištěna princeznina ochrana. Ale dostane se naše šestice statečných přes poušť, kterou obývají znesvářené kmeny a kde na každém…
Databáze knih: 91 % (1018 hodnocení)
K vypůjčení do: 10.08.2023


9. Hraničiarov učeň - Kniha šiesta - Čarodej na severe
John Flanagan

Vydáno: Egmont
EAN: 9788025245712
Klíčová slova: Elektronické knihy, Fantasy, sci, fi, horory
Anotace: Šiesta kniha príbehov o hraničiarovi Willovi a jeho priateľoch. Will a Alyss sa ocitnú vo víre nového dobrodružstva, ktoré ich zavedie do odľahlého léna ďaleko na severe. Will tam má tajne vyšetriť, čo sa skrýva za zvesťami o čarodejníctve. A hoci sa v Grimsdellskom lese sám stretne s desivým prízrakom, musí sa pokúsiť nájsť rozumné vysvetlenie. Alebo azda čarodejníctvo skutočne existuje?
Databáze knih: 91 % (987 hodnocení)
K vypůjčení do: 17.09.2023


10. Hraničářův učeň - Čaroděj na severu
John Flanagan

Vydáno: Egmont ČR
EAN: 9788025213391
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Will coby plnohodnotný hraničář pečující o vlastní léno se záhy přesvědčí, že v každé, dokonce i v té sebeospalejší díře se mohou dít věci ohrožující životy lidí i bezpečnost celého království. Než se naděje, ocitne se spolu s Alyss ve víru nového dobrodružství, které ho zavede do odlehlého léna daleko na severu. Zde má tajně vyšetřit, jaká pravda se skrývá za místními zvěstmi o čarodějnictví. Když se však Will v Grimsdellském lese setká s děsivým přízrakem Nočního bojovníka, musí si položit otázku: Dá se pro to, co viděl, najít racionální vysvětlení… nebo snad čarodějnictví skutečně existuje?
Databáze knih: 91 % (972 hodnocení)
K vypůjčení do: 10.08.2023


  

  

1 – 10 / 24

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]