Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:bayes++&author[er]=John Flanagan.

Bylo nalezeno 30 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

John Flanagan: Hraničářův učeň 4 - Nositelé dubového listu. Klikněte pro více informací.

1. Hraničářův učeň 4 - Nositelé dubového listu
John Flanagan

Nakladatel: Egmont
Rozsah: 312 stran
EAN: 9788025211588
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Blíží se jaro a Will s Evanlyn mohou konečně prchnout ze Skandie. Evanlyn je však unesena temudžajskými jezdci, příslušníky početného národa, který obývá rozlehlé stepi na východ od Skandie. Will se vydává za nimi, ale jeden chlapec má proti šesti ostříleným temudžajským bojovníkům jen mizivou naději – i když je hraničářským učněm. V poslední chvíli ho vystopují Halt s Horácem a pomohou mu Evanlyn zachránit. Na radost ze shledání však není čas, protože Halt si je jistý, že šest Temudžajů tvořilo pouze průzkumný oddíl velikého vojska, které se chystá k vpádu do Skandie. Čtyři Araluenci musejí Skandijce varovat a nabídnout jim pomoc – pokud ovšem oberjarl jejich…
Databáze knih: 92 % (1736 hodnocení)
K vypůjčení do: 09.08.2028


John Flanagan: Hraničiarov učeň - Kniha štvrtá - Boj o Skandiju. Klikněte pro více informací.

2. Hraničiarov učeň - Kniha štvrtá - Boj o Skandiju
John Flanagan

Nakladatel: Egmont
Rozsah: 312 stran
EAN: 9788025242865
Kategorie: Fantasy a sci-fi pro mladé • Young adult, New adult
Anotace: Štvrté pokračovanie obľúbenej série o Willovi a jeho priateľoch. Blíži sa jar a Will s Evanlyn môžu konečne ujsť zo Skandije. Evanlyn však unesú temudžajskí jazdci. Will sa vyberie za nimi, ale jeden chlapec má proti šiestim temudžajským bojovníkom len nepatrnú nádej – i keď je hraničiarskym učňom. V poslednej chvíli ho vystopujú Halt s Horácom a pomôžu mu Evanlyn zachrániť. Ale na radosť nie je čas. Šesť Temudžajcov tvorilo iba prieskumný oddiel veľkého vojska, ktoré sa chystá vpadnúť do Skandije. Štyria Araluenčania musia Skandijcov varovať.
Databáze knih: 92 % (1718 hodnocení)
K vypůjčení do: 02.02.2025


John Flanagan: Bratrstvo - Vyděděnci. Klikněte pro více informací.

3. Bratrstvo - Vyděděnci
John Flanagan

Nakladatel: Egmont
Rozsah: 416 stran
EAN: 9788025221358
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Ve Skandii existuje pouze jediná cesta, jak se stát bojovníkem. Chlapci jsou vybíráni do skupin zvaných bratrstva a musejí podstoupit tříměsíční výcvik v námořnických dovednostech, ovládání zbraní a bojové taktice. Bratrstvo stojí proti bratrstvu a soutěží spolu v řadě úkolů. Vítěz může být jen jeden. Když se Hal Mikkelson, syn skandijského otce a araluenské matky, stane nedobrovolným vůdcem bratrstva vyděděnců, musí se tohoto úkolu zhostit, jak nejlépe umí. Bratrstvo Volavek se silou ani počtem sice nevyrovná dalším dvěma skupinám, ale jeho členové mohou svou vynalézavostí, důvtipem a odvahou všechny jen překvapit.
Databáze knih: 92 % (722 hodnocení)
K vypůjčení do: 14.08.2026


John Flanagan: Hraničiarov učeň - Kniha prvá - Ruiny Gorlanu. Klikněte pro více informací.

4. Hraničiarov učeň - Kniha prvá - Ruiny Gorlanu
John Flanagan

Nakladatel: Egmont
Rozsah: 272 stran
EAN: 9788025242834
Kategorie: Fantasy a sci-fi pro mladé • Fantasy, sci-fi • Young adult, New adult
Anotace: Prvá kniha skvelej dobrodružnej fantasy série o Willovi a jeho kamarátoch. Austrálsky spisovateľ John Flanagan napísal prvú knihu série Hraničiarov učeň pre svojho dvanásťročného syna, aby ho prilákal k čítaniu. A taktiež chcel drobnému Michaelovi ukázať, že hrdinovia nemusia byť len urastení a svalnatí. Hraničiarov učeň je nesmierne obľúbený v mnohých krajinách sveta. Aj keď je séria zaradená do žánru fantasy, ide predovšetkým o mimoriadne pútavé príbehy o priateľstve, odvahe a čestnosti.
Databáze knih: 91 % (2537 hodnocení)
K vypůjčení do: 02.02.2025


John Flanagan: Hraničářův učeň  1 - Rozvaliny Gorlanu. Klikněte pro více informací.

5. Hraničářův učeň 1 - Rozvaliny Gorlanu
John Flanagan

Nakladatel: Egmont
Rozsah: 272 stran
EAN: 9788025230848
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: První kniha fantasy série příběhů o Willovi a jeho přátelích z hradu Redmontu. Will je na svůj věk malý, ale zato je hbitý a neobyčejně bystrý. Celý život snil o tom, že se stane slavným rytířem jako otec, kterého nikdy nepoznal, ale do bojové školy na hradě Redmontu ho pro malý vzrůst nepřijmou. Místo toho se dostane do učení k Haltovi, tajemnému hraničáři, jehož záhadnou schopnost neviditelně se pohybovat lidé přičítají černé magii. Will se postupně učí používat zbraně hraničáře: luk a šípy, šedozelenou pláštěnku a houževnatého malého ponyho. Ačkoli Will nemá meč ani velkého koně, po kterých tolik toužil, zjistí, že dobrý hraničář je pro království…
Databáze knih: 91 % (2532 hodnocení)
K vypůjčení do: 09.08.2028


John Flanagan: Hraničářův učeň 2 - Hořící most. Klikněte pro více informací.

6. Hraničářův učeň 2 - Hořící most
John Flanagan

Nakladatel: Egmont
Rozsah: 264 stran
EAN: 9788025210345
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Celtické vesnice a doly jsou však opuštěné. Tři poslové zjistí, proč tomu tak je, až když objeví hladovou a vyčerpanou dívku. Ta jim prozradí, že Morgarath poštval své odporné stvůry, aby Celtiky zotročily. Zatímco Gilan rychle ujíždí zpátky do Araluenu, aby podal zprávu králi, Will s Horácem odhalí pravou příčinu Morgarathova jednání. Chystá se překvapivý útok ze tří stran a Araluenskému království hrozí krutá porážka – pokud naši dva přátelé nepodniknou něco, aby jí zabránili!
Databáze knih: 91 % (2058 hodnocení)
K vypůjčení do: 09.08.2028


John Flanagan: Hraničiarov učeň - Kniha druhá - Horiaci most. Klikněte pro více informací.

7. Hraničiarov učeň - Kniha druhá - Horiaci most
John Flanagan

Nakladatel: Egmont
Rozsah: 264 stran
EAN: 9788025242841
Kategorie: Young adult, New adult • Fantasy a sci-fi pro mladé • Fantasy, sci-fi
Anotace: Pokračovanie fantasy príbehov Willa a jeho kamarátov. Araluenské kráľovstvo sa chystá na vojnu proti Morgarathovi a Will s Horácom sprevádzajú Gilana s posolstvom do Celtiky. Celtické dediny a bane sú však opustené. Traja posli objavia hladné a vyčerpané dievča a zistia, prečo je to tak: Morgarath poštval svoje príšery, aby Celtičanov zotročili. Taktiež sa chystá prekvapivý útok, a ak naši priatelia niečo nepodniknú, kráľovstvu hrozí neodvratná porážka.
Databáze knih: 91 % (2031 hodnocení)
K vypůjčení do: 02.02.2025


John Flanagan: Hraničářův učeň 5 - Výkupné za Eraka. Klikněte pro více informací.

8. Hraničářův učeň 5 - Výkupné za Eraka
John Flanagan

Nakladatel: Egmont
Rozsah: 436 stran
EAN: 9788025212578
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Skandijský oberjarl Erak podnikne nájezd na pobřeží pouštní země Aridy, přitom je však prozrazen, zajat a uvězněn. Jeho zástupce Svengal se proto vypraví do Araluenu a požádá o pomoc. Halt a Will se nabídnou, že se vypraví se Svengalem do Aridy a přivezou výkupné, jenže má-li být jejich cesta úspěšná a Erak osvobozen, potřebují mít s sebou osobu z královského rodu. Princezna Kassandra – nebo Evanlyn, jak ji zná Will – tedy přemluví svého otce, aby jí dovolil odplout na jih. K výpravě se ještě připojí Horác a Gilan, aby byla dostatečně zajištěna princeznina ochrana. Ale dostane se naše šestice statečných přes poušť, kterou obývají znesvářené kmeny a kde na každém…
Databáze knih: 91 % (1593 hodnocení)
K vypůjčení do: 09.08.2028


John Flanagan: Hraničiarov učeň - Kniha piata - Výkupné za Eraka. Klikněte pro více informací.

9. Hraničiarov učeň - Kniha piata - Výkupné za Eraka
John Flanagan

Nakladatel: Egmont
Rozsah: 420 stran
EAN: 9788025245705
Kategorie: Fantasy a sci-fi pro mladé • Young adult, New adult
Anotace: Výkupné za Eraka je piata kniha príbehov o Willovi a jeho priateľoch z hradu Redmont. Skandijský oberjarl Erak padne do zajatia a jeho zástupca Svengal požiada Araluen o pomoc. Halt s Willom sa ponúknu, že privezú za Eraka výkupné. No ak má byť ich cesta úspešná, potrebujú mať so sebou osobu kráľovského rodu, a tak princezná Kasandra prehovorí svojho otca, aby jej dovolil plaviť sa s nimi.
Databáze knih: 91 % (1579 hodnocení)
K vypůjčení do: 16.09.2028


John Flanagan: Hraničiarov učeň - Kniha siedma - Obliehanie Macindawu. Klikněte pro více informací.

10. Hraničiarov učeň - Kniha siedma - Obliehanie Macindawu
John Flanagan

Nakladatel: Egmont
Rozsah: 312 stran
EAN: 9788025245729
Kategorie: Young adult, New adult • Fantasy a sci-fi pro mladé
Anotace: Siedma kniha príbehov o hraničiarovi Willovi a jeho priateľoch. Nájde Will v rozvrátenom severnom léne bojovníkov, ktorých potrebuje, aby dobyl späť hrad ovládaný sirom Kerenom a jeho bandou zločincov a oslobodil Alyss zo zajatia? Za hranicami sa navyše zhromažďujú divokí Skotiovia a chystajú vpád do araluenského kráľovstva. Čas sa kráti. Willova odvaha, vynaliezavosť a príchod dávneho priateľa sú to jediné, čo môže zabrániť hroziacej invázii a zachrániť Alyss pred desivým osudom.
Databáze knih: 91 % (1454 hodnocení)
K vypůjčení do: 16.09.2028


  

  

1 – 10 / 30

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]