Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:author[er]=Bohumil Doležal.

Byly nalezeny 2 tituly. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Bohumil Doležal: V zemi babišismu a buranokracie. Klikněte pro více informací.

1. V zemi babišismu a buranokracie
Bohumil Doležal

Nakladatel: Free Czech Media
Rozsah: 237 stran
EAN: 9788027080076
Kategorie: Literatura faktu, učebnice • Politika, společnost
Anotace: Kniha V zemi babišismu a buranokracie publicisty a předsedy Klubu na obranu demokracie Bohumila Doležala prostřednictvím jeho článků mapuje sedmileté období od nástupu „Nových pořádků“ v roce 2013, tedy zejména důsledky prezidentství Miloše Zemana a mocenského vzestupu Andreje Babiše. Texty jsou rozděleny do devíti oddílů a Doležal se v nich věnuje jak změnám, které nastaly po pádu vlády Petra Nečase, tak také silám, které se na instalaci těchto „Nových pořádků“ podílely, a lidem, kteří celkovou destrukci demokratických poměrů umožnili svým lavírováním a mlčením. Autor v několika textech také rozvíjí problém odkazu Václava Havla a jeho „nepolitické politiky“.…
Databáze knih: 71 % (11 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2030


Bohumil Doležal: Jak ubránit normální svět. Klikněte pro více informací.

2. Jak ubránit normální svět
Bohumil Doležal

Nakladatel: Free Czech Media
Rozsah: 251 stran
EAN: 9788090799998
Kategorie: Literatura faktu, učebnice • Politika, společnost
Anotace: Česká republika i celý svět prošly v předchozích letech mnoha turbulentními změnami. Jen pár měsíců po vzniku vlády Petra Fialy zaútočil Vladimir Putin na Ukrajinu. Právě ruská válka od té chvíle naprosto proměnila veřejnou debatu. Na začátku roku 2023 skončil prezident Miloš Zeman a nahradil jej generál Petr Pavel, který ve volbách porazil Andreje Babiše. Stále tu probíhá „studená občanská válka“ a Nové pořádky se hlásí o slovo. Toto všechno popisuje Bohumil Doležal v článcích, které vycházely buď v deníku FORUM 24 nebo v Bubínku Revolveru. V knize Jak ubránit normální svět ale najdete i texty psané přímo pro tuto publikaci.


  

  

1 – 2 / 2

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]