Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:author[er]=Brigid Kemmererová.

Byly nalezeny 4 tituly. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Brigid Kemmererová: Dopisy ztraceným. Klikněte pro více informací.

1. Dopisy ztraceným
Brigid Kemmererová

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788075447524
Klíčová slova: Elektronické knihy, Young Adult
Anotace: Řekli byste svá nejtemnější tajemství úplně cizímu člověku? Julietina maminka byla fotografka a cestovala po celém světě. Juliet si s ní vždycky psala dopisy. Dokonce i po její smrti jí na hrobě nechává psaníčka. Je to jediný způsob, jak se s tím dovede vyrovnat. Declan je ten typ kluka, na kterého nechcete narazit. Během veřejně prospěšných prací se pokouší uprchnout démonům své minulosti, a když si přečte dopis, který najde vedle hrobu, neodolá a odepíše. Netrvá to dlouho a už se svěřuje cizímu člověku a je jasné, že mají opravdu hodně společného...
Databáze knih: 93 % (577 hodnocení)
K vypůjčení do: 22.05.2022


Brigid Kemmererová: Na co slova nestačí. Klikněte pro více informací.

2. Na co slova nestačí
Brigid Kemmererová

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788076610798
Klíčová slova: Elektronické knihy, Young adult, New adult
Anotace: Rev Fletcher bojuje s traumaty z minulosti. S adoptivními rodiči po boku se mu to daří… ale s dopisem od jeho násilnického otce se vše vrátí. Emma Blueová radši programuje vlastní počítačovou hru, než aby čelila rozpadajícímu se manželství svých rodičů. Jenže ji kontaktuje online troll, kterého se začne bát. Když se Rev a Emma potkají, zatouží sdílet svá tajemství. Věci však začnou být nebezpečné – a jejich vzájemná důvěra projde tím nejtěžším testem.
Databáze knih: 91 % (61 hodnocení)


Brigid Kemmererová: Temné a osamělé prokletí. Klikněte pro více informací.

3. Temné a osamělé prokletí
Brigid Kemmererová

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788075447562
Klíčová slova: Elektronické knihy, Fantasy, sci, fi, horory
Anotace: Princ Rhen, dědic mocného království, se vždy těšil, až převezme vládu a ujme se správy své země. Jenže to bylo ještě předtím, než ho proklela zlá čarodějka. Předtím, než se proměnil v odpornou krvelačnou zrůdu. Předtím, než zničil svou rodinu, svůj hrad i svou zemi. Pro Harper život nikdy nenachystal nic dobrého. Žije sama s bratrem a matkou, nemají moc peněz. A když se jednoho večera pokusí pomoci neznámé dívce na ulici ve Washingtonu, je přenesena do zakleté říše prince Rhena. Monstrum? Princ? Harper netuší, co si myslet. Když však začne poznávat dobré stránky princovy povahy, vypadá to, že prokletí by mohlo být zlomeno. Že se do prince zamiluje lidská dívka. Ovšem to temné…
Databáze knih: 86 % (310 hodnocení)
K vypůjčení do: 14.08.2023


Brigid Kemmererová: Statečné a zlomené srdce. Klikněte pro více informací.

4. Statečné a zlomené srdce
Brigid Kemmererová

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788076610323
Klíčová slova: Elektronické knihy, Young adult, New adult
Anotace: Kletba byla konečně zlomena, ale princ Rhen z Uhlíkova teď čelí ještě temnějším problémům. Povídá se, že není opravdovým dědicem a že byla v Uhlíkově probuzena zakázaná magie. Ačkoli má Rhen po boku Harper, jeho strážce Grey není nikde k nalezení a zůstalo po něm více otázek než odpovědí. Od té doby, co Grey porazil Lilith, je na útěku před zvěstmi, že to on je pravým dědicem. Netouží zpochybňovat Rhenův nárok na trůn – dokud Karis Luran nezačne hrozit, že se Uhlíkova zmocní silou. Její vlastní dcera Lia Mara vidí v matčině násilném plánu chyby, ale dokáže přesvědčit Greye, aby se Rhenovi pro dobro království postavil?
Databáze knih: 82 % (33 hodnocení)
K vypůjčení do: 14.08.2023


  

  

1 – 4 / 4

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]