Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:author[er]=Kasie Westová.

Bylo nalezeno 9 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Kasie Westová: Okamžik pravdy. Klikněte pro více informací.

1. Okamžik pravdy
Kasie Westová

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788076612969
Klíčová slova: E-knihy • Young adult, New adult
Anotace: Stačí jeden pohled… a už v tom plaveš Šestnáctiletá Hadley Mooreová přesně ví, kým je: plavkyní, která získá stipendium na univerzitě. A i když to její bolavá ramena nijak netěší, tomuhle cíli obětuje vše. Takže když ji při tréninku rozhodí kluk v kostýmu akčního hrdiny Heatha Halla, vůbec ji to nepobaví. Právě naopak – aby dalším vyrušením předešla, začne pátrat po jeho identitě. Rozluštit tuhle záhadu ale nebude lehké… Zvlášť když má plnou hlavu kluka, po kterém by rozhodně toužit neměla.
Databáze knih: 88 % (145 hodnocení)
K vypůjčení do: 13.02.2026


Kasie Westová: P. S. Líbíš se mi. Klikněte pro více informací.

2. P. S. Líbíš se mi
Kasie Westová

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788075447241
Klíčová slova: E-knihy • Young adult, New adult
Anotace: Podepsáno, zapečetěno, doručeno! Další romantická kniha od oblíbené Kasie Westové. Lily při jedné obzvláště nudné hodině chemie nedává pozor a čmárá si na lavici slova oblíbené písničky. Druhý den zjistí, že někdo rozepsanou sloku dokončil, a ještě přidal vzkaz pro ni. Zajímavé! Brzy už si se svým anonymním přítelem vyměňují dlouhé dopisy, doporučují si vzájemně kapely a sdílí ta nejsoukromější tajemství. A to je teprve začátek dopisového přátelství, které se postupně promění v něco víc. Promluví si s tajuplným neznámým někdy naživo?
Databáze knih: 86 % (736 hodnocení)
K vypůjčení do: 12.12.2022


Kasie Westová: Po tvém boku. Klikněte pro více informací.

3. Po tvém boku
Kasie Westová

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788075443878
Klíčová slova: E-knihy • Young adult, New adult
Anotace: Autumn zůstala zamčená v knihovně a myslí si, že už to nemůže být horší. Až do té chvíle, než přijde na to, že tam skončila s divným klukem jménem Dax. Aby nepanikařila, tak si připomíná, že se pro ni vrátí její přítel. Jenže on nepřijde. A tak musí Autumn jíst pár dní jídlo z automatu a bavit se s divným klukem. A najednou zjistí, že si s Daxem dobře rozumí. Dokonce víc, než si kdy Autumn s jakýmkoli jiným klukem rozuměla. Můžou ale jejich pocity přežít návrat do jejich původních životů?
Databáze knih: 84 % (816 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.06.2026


Kasie Westová: Náhradní kluk. Klikněte pro více informací.

4. Náhradní kluk
Kasie Westová

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788076610361
Klíčová slova: E-knihy • Young adult, New adult
Anotace: To je to nejhorší možné načasování! Když Gia dostane kopačky od svého přítele na parkovišti těsně před začátkem školního plesu, musí rychle něco vymyslet. Vždyť o něm svým přátelům vyprávěla už celé měsíce a tuto noc jim měla dokázat, že Bradley doopravdy existuje. A tak se rozhodne oslovit neznámého kluka a poprosí ho o laskavost – jestli by nemohl dvě hodiny předstírat, že je její přítel. A ona mezitím vymyslí, jak se dát s Bradleym zase dohromady. Akorát že po plese už nedokáže myslet na nikoho jiného než na svého náhradního kluka, kterého se ale nezeptala ani na jméno! Dokáže ho najít a vymotat se ze všech lží? A co se stane, až se do jejího života vrátí…
Databáze knih: 84 % (653 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.06.2026


Kasie Westová: Kluk odvedle. Klikněte pro více informací.

5. Kluk odvedle
Kasie Westová

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788076610170
Klíčová slova: E-knihy • Young adult, New adult
Anotace: Šestnáctiletá Charlotte Charlie Reynoldsová si vždycky myslela, že jí skutečnost, že ji vychovával jen táta a tři starší bratři, přináší jen samé výhody. Dovede totiž předběhnout, porazit a přechytračit každého kluka, kterého zná – včetně svého čestného čtvrtého bratra, souseda Bradena. Ale když přijde na to, jak se chovat jako holka, Charlie vůbec neví, co si počít. Když začne pracovat v módním butiku, aby si vydělala na splacení pokuty za rychlost, ocitne se v neprobádaném světě make-upu, krajkových sukní a blýskavých flitrů. A je to o to divnější, že tráví čas ve společnosti kluka, který ji nikdy neviděl nakopávat zadky při sportu. Aby se vyrovnala se stresem, který…
Databáze knih: 84 % (473 hodnocení)
K vypůjčení do: 04.12.2024


Kasie Westová: Láska a jiné úkoly. Klikněte pro více informací.

6. Láska a jiné úkoly
Kasie Westová

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788075446114
Klíčová slova: E-knihy • Young adult, New adult
Anotace: Letní lásky a předsevzetí! Další romantická kniha od oblíbené Kasie Westové. Léto sedmnáctileté Abby Turnerové neprobíhá úplně podle jejích představ. A tak si napíše seznam deseti věcí, které musí stihnout za následující měsíc. Musí se naučit postavit svému strachu nebo se také zamilovat. Ví, že když splní všechny položky ze seznamu, stane se z ní ta správná umělkyně. Ale jak se jí krátí čas, zjišťuje, že uskutečnit některé věci je velice obtížné a že možná nezvládne změnit svou tvorbu, když nebude schopná změnit sebe sama.
Databáze knih: 80 % (401 hodnocení)
K vypůjčení do: 01.11.2022


Kasie Westová: Možná tentokrát. Klikněte pro více informací.

7. Možná tentokrát
Kasie Westová

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788076611924
Klíčová slova: E-knihy • Young adult, New adult
Anotace: Jeden rok. Devět událostí. Devět příležitostí se… zamilovat? Svatby. Pohřby. Grilovačky. Silvestrovské večírky. Stačí říct a Sophie Evansová tam bude. No, musí tam být, pracuje totiž v místním květinářství. Na všech jejích akcích se začne objevovat i Andrew, syn šéfkuchaře, který se zrovna přistěhoval do města. Sophie se teď potřebuje soustředit na přijímačky, ale samolibý Andrew jí pořád leze do cesty. Musí jí tak komplikovat život? Jenže komplikovaná je i láska – a může rozkvést i na zcela nečekaných místech….
Databáze knih: 73 % (178 hodnocení)
K vypůjčení do: 04.02.2026


Kasie Westová: První opravdový polibek. Klikněte pro více informací.

8. První opravdový polibek
Kasie Westová

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788075449009
Klíčová slova: E-knihy • Dětská literatura • Beletrie pro děti • Young adult, New adult
Anotace: Láska v hlavní roli dalšího románu od Kasie Westové! Lacey odjakživa snila o tom, že bude hrát ve filmu. Ale rozhodně si nepředstavovala, že její velký průlom na filmovém poli přijde ve stejnou dobu jako maturita. A i maturita bledne v porovnání s tím, že se musí vypořádat s Donavanem, který se dá popsat dvěma slovy: noční můra. Lacey se tak snaží nějak ustát vzkvétající kariéru, sabotáž přímo na place a taky románek s tím nejnepravděpodobnějším hlavním hrdinou. A rychle zjistí, že někdy se ty nejlepší příběhy odehrají, když se člověk odchýlí od scénáře.
Databáze knih: 73 % (236 hodnocení)
K vypůjčení do: 03.12.2023


Kasie Westová: Štěstí v lásce. Klikněte pro více informací.

9. Štěstí v lásce
Kasie Westová

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788075448156
Klíčová slova: E-knihy • Young adult, New adult
Anotace: Lásku si za peníze nekoupíš… Maddie není impulzivní člověk. Vždycky tvrdě pracuje a všechno má naplánované dopředu. Jednou si náhoud koupí los a... vyhraje! A její život se bleskově změní k nepoznání. Už žádný stres, jestli dostane stipendium, aby mohla jít na univerzitu. Stane se však středem pozornosti ve škole, což je fajn, dokud o ní nezačnou kolovat různé drby. Dokáže Maddie včas rozpoznat, komu může věřit?
Databáze knih: 68 % (191 hodnocení)
K vypůjčení do: 29.06.2023


  

  

1 – 9 / 9

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]