Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:author[er]=Jan Kučera.

Bylo nalezeno 24 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Jan Kučera: Vojna. Klikněte pro více informací.

21. Vojna
Jan Kučera

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990001772871
Klíčová slova: Biografie, osobnosti • Literatura faktu, učebnice
Anotace: V knize „Vojna“ se autor vrací skoro padesát let do minulosti a vzpomíná na svoji vojnu a na následnou policejní školu. Během dvou let se z bezstarostného kluka stal zkušeným vojákem, ženatým otcem malé dcery a policistou připraveným na výkon služby. Popis nejdelších dvou let jeho života nepostrádá humorný nadhled i vzpomínky na leckdy nesmyslné úkoly provázející vojenskou službu v té době.


Jan Kučera: Četnický DEKAMERON. Klikněte pro více informací.

22. Četnický DEKAMERON
Jan Kučera

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990001769260
Klíčová slova: Krimi, detektivky
Anotace: Autor po úspěšné trilogii „Krimi DEKAMERONu“ přichází s příběhy prvorepublikové party četníků, kteří sloužili před ním ve stejném městečku na okraji Prahy. Za pomoci nalezeného deníku rekonstruuje jejich mimořádné případy s erotickým a humorným obsahem.


Jan Kučera: Tajný deník ruského legionáře. Klikněte pro více informací.

23. Tajný deník ruského legionáře
Jan Kučera

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9788075123602
Klíčová slova: Biografie, osobnosti • Literatura faktu, učebnice
Anotace: Příběh muže, který bojoval v průběhu první světové války jako československý legionář v Rusku a prošel jak jejími slavnými bitvami, tak těmi zcela zapomenutými. Kniha však není jen o válce, ale také o radostech a strastech předválečného a meziválečného období. Příběh je složen ze střípků událostí, které po léta pečlivě sbíral jeho syn, autor této unikátní knihy.


Jan Kučera: Policie SEVER 2. Klikněte pro více informací.

24. Policie SEVER 2
Jan Kučera

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990001747855
Klíčová slova: Krimi, detektivky
Anotace: Kniha navazuje na stejnojmennou knihu Policie SEVER, která si získala svoje čtenáře autentickým popisem policejní práce. Ve stejném duchu a se stejnými postavami jako v první knize se setkáte i v druhém díle, kde parta policistů nejdříve bojuje proti kosovské mafii a nakonec proti pachateli mravnostních trestných činů, a dokonce vražd. Opět další krimi thriller pro ty, kdo mají rádi napětí.


  

  

21 – 24 / 24

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]