Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:author[er]=Jan Kučera.

Bylo nalezeno 22 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Jan Kučera: Povídky ze seznamovacích víkendů a dovolených. Klikněte pro více informací.

21. Povídky ze seznamovacích víkendů a dovolených
Jan Kučera

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9788075125330
Klíčová slova: Česká a světová literatura
Anotace: Autor ve svých povídkách odkrývá roušku tajemství, která donedávna zahalovala "Seznamovací víkendy a dovolené ", které léta organizoval. Mnoho z popsaného zažil sám a mnoho vyslechl jako "vrba" od svých klientů na samotných akcích. Dokonce se na konkrétních případech pokouší předat čtenářům dobré rady, jak si ten správný protějšek najít a hlavně i udržet!


Jan Kučera: Tajný deník ruského legionáře - 2. díl. Klikněte pro více informací.

22. Tajný deník ruského legionáře - 2. díl
Jan Kučera

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9788075125866
Klíčová slova: Česká a světová literatura • Historické romány
Anotace: Naše povídání navazuje na knihu „Tajný deník ruského legionáře“. Knížka získala mezi čtenáři nečekanou oblibu a na jejich žádosti autor životní příběh našeho legionáře ve druhém díle dovyprávěl až do konce. Ve druhém díle se vracíme k našemu hlavnímu hrdinovi „Legionáři“ v okamžiku jeho vrcholného štěstí a sledujeme dále jeho životní osudy přesně tak, jak mu je v mládí předpověděly dvě cikánky. Uvidíme, zda se mu splní jeho životní sen, prožijeme s ním tři manželství, další lásky a narození syna. Druhý díl je neméně tak dramatický jako první kniha, a až zde se uzavře hrdinův osud.


  

  

21 – 22 / 22

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]