Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:author[er]=Jan Kučera.

Bylo nalezeno 24 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Jan Kučera: Hospodyně. Klikněte pro více informací.

11. Hospodyně
Jan Kučera

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990001622916
Klíčová slova: Fantasy, sci-fi • Sci-fi
Anotace: Rok 2066 přijde jen za padesát let, pro někoho to může být věčnost, pro jiného chvilka. Není den, aby vědci nepřicházeli s novými a převratnými objevy, které nenápadně, ale o to důrazněji mění náš život, a co teprve za padesát let? Autor jako tu největší změnu ve společnosti představuje dokonalého androida, který již v mnoha směrech překonal své tvůrce. Nestárne, vždy pomůže, vyhoví našim přáním, ať již jsou jakákoli, a tady to začíná být zajímavé. Setkání precizní dokonalosti s lidskou nedokonalostí a náladovostí v oblasti erotiky a mezilidských vztahů popisuje naše kniha až do nejmenších detailů.


Jan Kučera: Krimi DEKAMERON 2. Klikněte pro více informací.

12. Krimi DEKAMERON 2
Jan Kučera

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990001625443
Klíčová slova: Erotika
Anotace: Vždy, když kniha u čtenářů uspěje, přemýšlí autor nad jejím pokračováním, a u knížky povídek je to to nejsnazší. Tak k prvnímu dílu Krimi DEKAMERONU přidávám dalších 22 povídek z doby normalizace z malého oddělení VB. Zase se bude jednat převážně o příběhy s erotickým nádechem, které se nikdy nedostaly před soud, což jim nijak neubírá na jejich zajímavosti a čtivosti, právě naopak.


Jan Kučera: Krimi DEKAMERON 3. Klikněte pro více informací.

13. Krimi DEKAMERON 3
Jan Kučera

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990001740481
Klíčová slova: Krimi, detektivky
Anotace: Konečně vychází očekávaný třetí díl povídek z policejních začátků autora! Opět namíchal koktejl napětí, erotiky a humoru, tak jako ve dvou předchozích knihách Krimi DEKAMERON 1 a 2. Užijte si příběhy, které napsal život sám a autor se stal jejich vypravěčem.


Jan Kučera: Povídky ze seznamovacích víkendů a dovolených 2. Klikněte pro více informací.

14. Povídky ze seznamovacích víkendů a dovolených 2
Jan Kučera

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990001737665
Klíčová slova: Česká a světová literatura
Anotace: Vychází již druhá kniha „Povídek ze seznamovacích víkendů a dovolených 2“. Věříme, že i druhý díl čtenáře pobaví neméně tak jako díl první. Povídky jsou složené jak z toho, co autor sám zažil, i z toho, co odposlechl od mnoha sdílných klientů a klientek za patnáct let své činnosti.


Jan Kučera: HARÉM po ČESKU!. Klikněte pro více informací.

15. HARÉM po ČESKU!
Jan Kučera

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990001732837
Klíčová slova: Erotika
Anotace: Ve své další knize nazvané: „Harém po Česku“ autor popisuje půlroční hledání budoucí životní partnerky. Proč „Harém?“ Protože si vybíral ze skoro sto dvaceti žen a dívek, které odpověděly na jeho inzerát. S většinou z nich se sešel a několik z nich poznal i blíže. O tomto úchvatném hledání a vyřazování až na tu poslední vypráví tato poutavá kniha z normalizačních let.


Jan Kučera: Nanynka. Klikněte pro více informací.

16. Nanynka
Jan Kučera

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990001617882
Klíčová slova: Česká a světová literatura • Historické romány
Anotace: Kniha volně navazuje na knihu „Zapomenuté životy“ a provází nás životem třetí generace v pořadí rodiny Mastných. Nanynky, která se vzepřela nalinkované budoucnosti a šla si svou vlastní, těžší cestou života, byla maminkou autora. Za svůj život poznala tři osudové muže a osud jí s každým z nich dal jen sedm let společného života. Až ve druhé polovině života se synem a svými vnučkami prožila roky štěstí a spokojenosti, které jí aspoň z části vynahradily těžkou předchozí dobu, kdy postupně krom rodičů a sourozenců pochovala všechny tři životní partnery.


Jan Kučera: Edvard Beneš. Klikněte pro více informací.

17. Edvard Beneš
Jan Kučera

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990001851279
Klíčová slova: Literatura faktu, učebnice • Historie, dějiny
Anotace: Postava druhého československého prezidenta, Edvarda Beneše, dodnes vzbuzuje značné emoce. Mnozí mu vyčítají, že nevyužil odhodlání našeho národa bránit zemi proti nacistické agresi a podvolil se Mnichovskému diktátu. Bylo jeho rozhodnutí opravdu zradou národa, jak říkají jeho kritici, nebo záchranou statisíců životů, které by byly v případě konfliktu zbytečně ztraceny? Autor na základě ověřených faktů seznamuje veřejnost s naší vojenskou a politickou situací před Mnichovem v roce 1938. Na závěr nabízí čtenáři, aby si udělal svůj vlastní názor o rozhodnutí prezidenta Beneše v onom osudném roce.


Jan Kučera: Horská dráha života. Klikněte pro více informací.

18. Horská dráha života
Jan Kučera

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990001799922
Klíčová slova: Literatura faktu, učebnice • Historie, dějiny
Anotace: Autor z části humornou a z části popisnou formou ukazuje čtenáři svou „Horskou dráhu života“, která jej střídavě vyvážela v jeho kariéře nahoru a pak zase padal dolů jako na skutečné horské dráze. To vše se mohlo odehrát jen v těch zvláštních a neopakovatelných letech od roku 1988 do roku 1992. V těchto letech se tisíce lidí loučily se svými „teplými místečky“ a většinou neradi uvolňovali místa novým, kteří je na nich střídali. Pro dnešní generaci mladých lidí jsou už ta léta jen historií. Proto se k ní vracím, abych ji pamětníkům připomněl a těm mladým ukázal nesmírný význam té doby i pro jejich životy v té kladné a třeba i záporné roli.


Jan Kučera: Sirotek. Klikněte pro více informací.

19. Sirotek
Jan Kučera

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990001789589
Klíčová slova: Česká a světová literatura • Historické romány
Anotace: Až po dopsání knihy „Sirotek“ jsem si uvědomil, že jsem vlastně vytvořil chybějící článek řetězu příběhů naší rodiny. Ten svým obsahem navazuje na knihu „Tajné deníky ruského legionáře“, kde popisuji životní příběh svého otce. Přesně tam, kde „Deníky“ končí, „Sirotek“ začíná. Na něj pak volně navazuje kniha „Vojna“. V knize „Sirotek“ provázím čtenáře svým dětství a mládím, které jsem prožíval v padesátých a šedesátých letech na okraji Prahy na velkém staveništi nového sídliště Zahradní Město. Do vyprávění zapadají i mé zážitky, z mimořádného roku 1968 a z Bartošovic v Orlických horách, kde jsem strávil desatery prázdniny.…


Jan Kučera: Povídky ze seznamovacích víkendů a dovolených 3. Klikněte pro více informací.

20. Povídky ze seznamovacích víkendů a dovolených 3
Jan Kučera

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990001788216
Klíčová slova: Česká a světová literatura
Anotace: Po dvou knihách „Povídek ze seznamovacích víkendů a dovolených“ přichází třetí díl, který je zvláštní tím, že po povídkách následuje obsáhlý popis posledního seznamovacího víkendu, kterým se uzavírá tato etapa autorova života a jeho činnosti v oblasti seznamování i cestovního ruchu.


  

  

11 – 20 / 24

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]