Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:author[er]=Jan Kučera.

Bylo nalezeno 25 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Jan Kučera: Zapomenuté životy. Klikněte pro více informací.

1. Zapomenuté životy
Jan Kučera

Nakladatel: E-knihy jedou
Rozsah: 110 stran
EAN: 9788075124203
Kategorie: Česká a světová literatura • Historické romány
Anotace: Po "Tajném deníku ruského legionáře" přichází Jan Kučera s další knihou, v níž vás provede událostmi konce 19. a začátku 20. století z pohledu členů a členek jeho rodiny. Příběhy jsou založeny na dochovaných pramenech a vytvářejí nedocenitelný pohled do životů obyčejných vesnických lidí v uvedeném období.
Databáze knih: 100 % (4 hodnocení)


Jan Kučera: Obchodník. Klikněte pro více informací.

2. Obchodník
Jan Kučera

Nakladatel: E-knihy jedou
Rozsah: 115 stran
EAN: 9788075125521
Kategorie: Česká a světová literatura • Historické romány
Anotace: Zase máme možnost poznat jeden obyčejný - neobyčejný život, odehrávající se v prvé polovině dvacátého století, kdy přirozená inteligence a obchodnický talent pomohly hlavnímu představiteli knihy prožít zajímavý, i když krátký život. Vydejte se po stopách muže, který celý život hledal pravou lásku a vždy pomáhal slabším a potřebným, proto mu právem patří naše vzpomínání.
Databáze knih: 100 % (3 hodnocení)


Jan Kučera: Tajný deník ruského legionáře - 2. díl. Klikněte pro více informací.

3. Tajný deník ruského legionáře - 2. díl
Jan Kučera

Nakladatel: E-knihy jedou
Rozsah: 100 stran
EAN: 9788075125866
Kategorie: Česká a světová literatura • Historické romány
Anotace: Naše povídání navazuje na knihu „Tajný deník ruského legionáře“. Knížka získala mezi čtenáři nečekanou oblibu a na jejich žádosti autor životní příběh našeho legionáře ve druhém díle dovyprávěl až do konce. Ve druhém díle se vracíme k našemu hlavnímu hrdinovi „Legionáři“ v okamžiku jeho vrcholného štěstí a sledujeme dále jeho životní osudy přesně tak, jak mu je v mládí předpověděly dvě cikánky. Uvidíme, zda se mu splní jeho životní sen, prožijeme s ním tři manželství, další lásky a narození syna. Druhý díl je neméně tak dramatický jako první kniha, a až zde se uzavře hrdinův osud.
Databáze knih: 100 % (3 hodnocení)


Jan Kučera: Policie SEVER. Klikněte pro více informací.

4. Policie SEVER
Jan Kučera

Nakladatel: E-knihy jedou
Rozsah: 90 stran
EAN: 9788075127822
Kategorie: Krimi, detektivky
Anotace: Akční krimi thriller ze současnosti rozehrává utajený úkol pracovníka GIBSu na oddělení Policie ČR na severu Čech, kde byla rozprášena předchozí parta policistů. Hlavním úkolem nově příchozích policistů je ochrana klíčových svědků a likvidace posledních chapadel mafiánské chobotnice, která před časem prorostla až do městské i státní policie. Na pozadí napínavého příběhu najde hlavní hrdina i svou životní lásku. Hlavní hrdinové jsou připraveni v případě čtenářského zájmu vyprávět další kriminální případy ze současnosti v nových pokračováních této knihy.
Databáze knih: 100 % (1 hodnocení)


Jan Kučera: Povídky ze seznamovacích víkendů a dovolených. Klikněte pro více informací.

5. Povídky ze seznamovacích víkendů a dovolených
Jan Kučera

Nakladatel: E-knihy jedou
Rozsah: 100 stran
EAN: 9788075125330
Kategorie: Česká a světová literatura
Anotace: Autor ve svých povídkách odkrývá roušku tajemství, která donedávna zahalovala "Seznamovací víkendy a dovolené ", které léta organizoval. Mnoho z popsaného zažil sám a mnoho vyslechl jako "vrba" od svých klientů na samotných akcích. Dokonce se na konkrétních případech pokouší předat čtenářům dobré rady, jak si ten správný protějšek najít a hlavně i udržet!
Databáze knih: 65 % (4 hodnocení)


Jan Kučera: Krimi DEKAMERON. Klikněte pro více informací.

6. Krimi DEKAMERON
Jan Kučera

Nakladatel: E-knihy jedou
Rozsah: 100 stran
EAN: 9788075124807
Kategorie: Krimi, detektivky
Anotace: Jan Kučera, vysloužilý policista, pro vás vybral 19 nejpikantnějších případů s erotickým podtextem, které v průběhu své kariéry u policie musel řešit. Některým z nich se s bývalými kolegy dodnes smějí, na jiné by raději zapomněli, protože odhalují i je, příslušníky policie, doslova v jejich nahotě.
Databáze knih: 54 % (7 hodnocení)


Jan Kučera: Znásilněná láska. Klikněte pro více informací.

7. Znásilněná láska
Jan Kučera

Nakladatel: E-knihy jedou
Rozsah: 154 stran
EAN: 9788075890863
Kategorie: Romantika, erotika • Krimi, detektivky • České krimi • Erotika
Anotace: Kniha o záporném hrdinovi odhaluje nedokonalost našich zákonů, kterou dokáží špičkoví advokáti na sto procent využít a někdy i zneužít ve prospěch svého klienta bez ohledu na jeho vinu či nevinu. Hrdina v knize popisuje skoro celý svůj život se svojí úchylkou. Celý život toužil jen po dívkách a mladých ženách s dětskou tváří a ženským tělem. Honbě po nových a nových „lolitkách“ podřídil celý svůj život a neváhal své vášni podřídit i činy neslučitelné s trestním zákonem, jako byly únosy, znásilnění a manipulace se svědky a důkazy. Je na vás, abyste sami posoudili, zda se tento život skutečně v našem státě odehrál či odehrát mohl.
Databáze knih: 40 % (4 hodnocení)


Jan Kučera: Hospodyně model 2120. Klikněte pro více informací.

8. Hospodyně model 2120
Jan Kučera

Nakladatel: E-knihy jedou
Rozsah: 79 stran
EAN: 9990002639098
Kategorie: Fantasy, sci-fi • Sci-fi
Anotace: Život v Evropě roku 2120 není snadný. Jih je pod vlivem islamistických skupin, sever v hledáčku teroristů různého druhu. Technologický vývoj však pokračuje dál. Co udělá s evropskou společností novinka, díky níž je možné převést vědomí člověka do stroje a v zásadě tak zajistit jeho nesmrtelnost?
Databáze knih: 10 % (4 hodnocení)


Jan Kučera: Nový svět 3. Klikněte pro více informací.

9. Nový svět 3
Jan Kučera

Nakladatel: E-knihy jedou
Rozsah: 171 stran
EAN: 9990003615268
Kategorie: Fantasy, sci-fi • Sci-fi
Anotace: Kniha je závěrečným dílem trilogie o budování NOVÉHO SVĚTA po celosvětové apokalypse odehrávající se na přelomu dvacátého druhého a třetího století. Ve třetím díle končí půlstoleté snažení našich hrdinů od správy hradu přes vznik Českého království až po obnovení Svaté říše římské. Podaří se jim stvrdit přátelství s Polskem sňatkem dětí vladařů obdobně jako s Maďarskem? Podaří se hrdinům naší trilogie poučit se z minulosti a vyvarovat se opakování chyb svých předků? Kniha z oblasti fantasy zaujme čtenáře všech věkových skupin.


Jan Kučera: Nový svět 2. Klikněte pro více informací.

10. Nový svět 2
Jan Kučera

Nakladatel: E-knihy jedou
Rozsah: 192 stran
EAN: 9990003386014
Kategorie: Fantasy, sci-fi
Anotace: Již podruhé se setkáváme s našimi hrdiny z knihy NOVÝ SVĚT. Již se nejedná o malé skupinky přeživších lidí na českých a moravských hradech, ale o rodící se společenství, které se rozhodlo obnovit České království v jeho historických hranicích. Tím postoupit do další etapy budování NOVÉHO SVĚTA včetně volby nového krále. Opět musí čelit snahám, které ohrožují samostatnost a existenci této nové společnosti.


  

  

1 – 10 / 25

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]