Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:author[er]=Jan Kučera.

Bylo nalezeno 22 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Jan Kučera: Zapomenuté životy. Klikněte pro více informací.

1. Zapomenuté životy
Jan Kučera

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9788075124203
Klíčová slova: Česká a světová literatura • Historické romány
Anotace: Po "Tajném deníku ruského legionáře" přichází Jan Kučera s další knihou, v níž vás provede událostmi konce 19. a začátku 20. století z pohledu členů a členek jeho rodiny. Příběhy jsou založeny na dochovaných pramenech a vytvářejí nedocenitelný pohled do životů obyčejných vesnických lidí v uvedeném období.
Databáze knih: 100 % (4 hodnocení)


Jan Kučera: Obchodník. Klikněte pro více informací.

2. Obchodník
Jan Kučera

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9788075125521
Klíčová slova: Česká a světová literatura • Historické romány
Anotace: Zase máme možnost poznat jeden obyčejný - neobyčejný život, odehrávající se v prvé polovině dvacátého století, kdy přirozená inteligence a obchodnický talent pomohly hlavnímu představiteli knihy prožít zajímavý, i když krátký život. Vydejte se po stopách muže, který celý život hledal pravou lásku a vždy pomáhal slabším a potřebným, proto mu právem patří naše vzpomínání.
Databáze knih: 100 % (3 hodnocení)


Jan Kučera: Tajný deník ruského legionáře - 2. díl. Klikněte pro více informací.

3. Tajný deník ruského legionáře - 2. díl
Jan Kučera

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9788075125866
Klíčová slova: Česká a světová literatura • Historické romány
Anotace: Naše povídání navazuje na knihu „Tajný deník ruského legionáře“. Knížka získala mezi čtenáři nečekanou oblibu a na jejich žádosti autor životní příběh našeho legionáře ve druhém díle dovyprávěl až do konce. Ve druhém díle se vracíme k našemu hlavnímu hrdinovi „Legionáři“ v okamžiku jeho vrcholného štěstí a sledujeme dále jeho životní osudy přesně tak, jak mu je v mládí předpověděly dvě cikánky. Uvidíme, zda se mu splní jeho životní sen, prožijeme s ním tři manželství, další lásky a narození syna. Druhý díl je neméně tak dramatický jako první kniha, a až zde se uzavře hrdinův osud.
Databáze knih: 100 % (3 hodnocení)


Jan Kučera: Policie SEVER. Klikněte pro více informací.

4. Policie SEVER
Jan Kučera

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9788075127822
Klíčová slova: Krimi, detektivky
Anotace: Akční krimi thriller ze současnosti rozehrává utajený úkol pracovníka GIBSu na oddělení Policie ČR na severu Čech, kde byla rozprášena předchozí parta policistů. Hlavním úkolem nově příchozích policistů je ochrana klíčových svědků a likvidace posledních chapadel mafiánské chobotnice, která před časem prorostla až do městské i státní policie. Na pozadí napínavého příběhu najde hlavní hrdina i svou životní lásku. Hlavní hrdinové jsou připraveni v případě čtenářského zájmu vyprávět další kriminální případy ze současnosti v nových pokračováních této knihy.
Databáze knih: 100 % (1 hodnocení)


Jan Kučera: Povídky ze seznamovacích víkendů a dovolených. Klikněte pro více informací.

5. Povídky ze seznamovacích víkendů a dovolených
Jan Kučera

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9788075125330
Klíčová slova: Česká a světová literatura
Anotace: Autor ve svých povídkách odkrývá roušku tajemství, která donedávna zahalovala "Seznamovací víkendy a dovolené ", které léta organizoval. Mnoho z popsaného zažil sám a mnoho vyslechl jako "vrba" od svých klientů na samotných akcích. Dokonce se na konkrétních případech pokouší předat čtenářům dobré rady, jak si ten správný protějšek najít a hlavně i udržet!
Databáze knih: 65 % (4 hodnocení)


Jan Kučera: Krimi DEKAMERON. Klikněte pro více informací.

6. Krimi DEKAMERON
Jan Kučera

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9788075124807
Klíčová slova: Krimi, detektivky
Anotace: Jan Kučera, vysloužilý policista, pro vás vybral 19 nejpikantnějších případů s erotickým podtextem, které v průběhu své kariéry u policie musel řešit. Některým z nich se s bývalými kolegy dodnes smějí, na jiné by raději zapomněli, protože odhalují i je, příslušníky policie, doslova v jejich nahotě.
Databáze knih: 53 % (6 hodnocení)


Jan Kučera: Znásilněná láska. Klikněte pro více informací.

7. Znásilněná láska
Jan Kučera

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9788075890863
Klíčová slova: Krimi, detektivky • Erotika • České krimi
Anotace: Kniha o záporném hrdinovi odhaluje nedokonalost našich zákonů, kterou dokáží špičkoví advokáti na sto procent využít a někdy i zneužít ve prospěch svého klienta bez ohledu na jeho vinu či nevinu. Hrdina v knize popisuje skoro celý svůj život se svojí úchylkou. Celý život toužil jen po dívkách a mladých ženách s dětskou tváří a ženským tělem. Honbě po nových a nových „lolitkách“ podřídil celý svůj život a neváhal své vášni podřídit i činy neslučitelné s trestním zákonem, jako byly únosy, znásilnění a manipulace se svědky a důkazy. Je na vás, abyste sami posoudili, zda se tento život skutečně v našem státě odehrál či odehrát mohl.
Databáze knih: 40 % (3 hodnocení)


Jan Kučera: Hospodyně model 2120. Klikněte pro více informací.

8. Hospodyně model 2120
Jan Kučera

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990002639098
Klíčová slova: Fantasy, sci-fi • Sci-fi
Anotace: Život v Evropě roku 2120 není snadný. Jih je pod vlivem islamistických skupin, sever v hledáčku teroristů různého druhu. Technologický vývoj však pokračuje dál. Co udělá s evropskou společností novinka, díky níž je možné převést vědomí člověka do stroje a v zásadě tak zajistit jeho nesmrtelnost?
Databáze knih: 20 % (1 hodnocení)


Jan Kučera: Hospodyně. Klikněte pro více informací.

9. Hospodyně
Jan Kučera

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990001622916
Klíčová slova: Fantasy, sci-fi • Sci-fi
Anotace: Rok 2066 přijde jen za padesát let, pro někoho to může být věčnost, pro jiného chvilka. Není den, aby vědci nepřicházeli s novými a převratnými objevy, které nenápadně, ale o to důrazněji mění náš život, a co teprve za padesát let? Autor jako tu největší změnu ve společnosti představuje dokonalého androida, který již v mnoha směrech překonal své tvůrce. Nestárne, vždy pomůže, vyhoví našim přáním, ať již jsou jakákoli, a tady to začíná být zajímavé. Setkání precizní dokonalosti s lidskou nedokonalostí a náladovostí v oblasti erotiky a mezilidských vztahů popisuje naše kniha až do nejmenších detailů.


Jan Kučera: Krimi DEKAMERON 2. Klikněte pro více informací.

10. Krimi DEKAMERON 2
Jan Kučera

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990001625443
Klíčová slova: Erotika
Anotace: Vždy, když kniha u čtenářů uspěje, přemýšlí autor nad jejím pokračováním, a u knížky povídek je to to nejsnazší. Tak k prvnímu dílu Krimi DEKAMERONU přidávám dalších 22 povídek z doby normalizace z malého oddělení VB. Zase se bude jednat převážně o příběhy s erotickým nádechem, které se nikdy nedostaly před soud, což jim nijak neubírá na jejich zajímavosti a čtivosti, právě naopak.


  

  

1 – 10 / 22

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]