Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:author[er]=Jeffery Deaver.

Bylo nalezeno 12 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Jeffery Deaver: Poslední hodina. Klikněte pro více informací.

11. Poslední hodina
Jeffery Deaver

Nakladatel: Domino
EAN: 9788074982507
Klíčová slova: Krimi, detektivky
Anotace: Za bílého dne byl na newyorské ulici unesen obchodní cestující. Tak událost popsala devítiletá dívka, jediná svědkyně události. Na místě činu pachatel zanechal symbolický vzkaz: miniaturní oprátku. S nejvyšší pravděpodobností tím chtěl naznačit, jaké jsou jeho další úmysly... Takto znepokojivý popis místa činu je pro věhlasného kriminalistu Lincolna Rhyma neodolatelným lákadlem. Společně s Amélií Sachsovou se neprodleně pouští do ohledávání důkazů a vyhodnocování vodítek. Než však stačí učinit jakékoli konkrétní závěry, dojde k nečekanému zvratu. Z italské Neapole je hlášen naprosto identický případ... Jak obětí přibývá, vyvstává na povrch další bizarní…
Databáze knih: 76 % (371 hodnocení)
K vypůjčení do: 07.04.2023


Jeffery Deaver: Poslední důkaz. Klikněte pro více informací.

12. Poslední důkaz
Jeffery Deaver

Nakladatel: Domino
EAN: 9788074985317
Klíčová slova: Thrillery, horory • Thrillery
Anotace: Colter Shaw v boji s protivníky, kteří se neštítí ničeho. Třetí díl akční série. Colter Shaw v San Francisku sleduje tajemná vodítka, aby dokončil misi, kterou před lety započal jeho otec. Musí najít ztracenou tašku s důkazy, které zničí korporaci zodpovědnou za obrovské množství úmrtí. Zatímco si Colter hraje s krutými zabijáky na kočku a myš, zjistí, že v ohrožení jsou další životy. Za 48 hodin má dojít k vyvraždění celé jedné rodiny a zabrání tomu jedině nalezení ukrytých důkazů. Dá se tento závod s časem vůbec vyhrát?
Databáze knih: 73 % (81 hodnocení)
K vypůjčení do: 21.05.2026


  

  

11 – 12 / 12

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]