Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:author[er]=Denny Newman.

Byly nalezeny 2 tituly. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Denny Newman: Otevřte sa, mraky. Klikněte pro více informací.

1. Otevřte sa, mraky
Denny Newman

Nakladatel: Epocha
EAN: 9788074251368
Kategorie: Fantasy, sci-fi • Sci-fi
Anotace: Dvě humoristické fantasy novely z prostředí populárního autorova cyklu Mořičvíl. Hudba vládne světem, jak v Mořičvílu, tak v pohoří Vrcholy. Občas někdo uspořádá festival, občas zmanipulovaný volební mítink. Mataharis z toho má bolavou hlavu, Stuart objevuje kouzlo hry na kytaru, tajemní Pindrušoidi vplouvají na scénu, tlustý muž s bradavicí vydírá, koho může, a kondor Ríša se nestačí divit. Třetí návštěva světa Mořičvílu přináší dvě novely – Pro vlastní dobro a Otevřte sa, mraky. O hudbě, víře a občasném šílenství okolo nás.
Databáze knih: 85 % (16 hodnocení)
K vypůjčení do: 28.05.2023


Denny Newman: Pískožrouti. Klikněte pro více informací.

2. Pískožrouti
Denny Newman

Nakladatel: Epocha
EAN: 9788074250781
Kategorie: Fantasy, sci-fi
Anotace: Jak vypadá běžný Svátek Sestry Broskvové? Podaří se Hochům od Kobří řeky odhalit všechna tajemství? Dokáže otec Milchama strávit obyčejný večer jako Myrtil s profesorem Rosničkou? Jak dopadne závod v sáňkování? Dá se přepadnout cukrárna bez následků? Odpovědi na tyto a mnohé další otázky se dozvíte v pokračování románu Mořičvíl, tentokrát hned v šesti příbězích z města nad Stromovou řekou. James Blond, Jeroným, slečna Zuzanka a další hrdinové se vracejí v té nejlepší formě. Denny Newman (1975) je stále ještě relativně mladý český autor. Po ukončení matematicko-fyzikálního gymnázia pracoval jako natěrač, prodavač, barový kytarový hráč a…
Databáze knih: 74 % (26 hodnocení)
K vypůjčení do: 05.09.2026


  

  

1 – 2 / 2

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]