Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:author[er]=John Marrs.

Bylo nalezeno 5 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

John Marrs: Spriaznené duše (SK). Klikněte pro více informací.

1. Spriaznené duše (SK)
John Marrs

Nakladatel: Lindeni
EAN: 9788056606476
Klíčová slova: Thrillery
Anotace: Existuje niekde vaša spriaznená duša? Predstavte si svet, v ktorom ju môžete nájsť vďaka novému vedeckému objavu. Stačí jednoduchá analýza DNA a hneď je jasné, pre koho ste boli stvorení. Databáza zahŕňa miliardu ľudí z celého sveta. Novým vzťahom však neraz predchádzajú bolestivé rozchody a na večnú lásku s dokonalým partnerom nikdy nie je stopercentná záruka. Pretože aj spriaznené duše majú svoje tajomstvá. Niektoré môžu byť šokujúce, iné dokonca vražedné...
Databáze knih: 88 % (398 hodnocení)


John Marrs: Spřízněné duše. Klikněte pro více informací.

2. Spřízněné duše
John Marrs

Nakladatel: XYZ
EAN: 9788075058355
Klíčová slova: Thrillery
Anotace: Existuje někde váš dokonalý protějšek? A co když ho můžete najít díky novému vědeckému objevu? Originální a čtivý thriller Spřízněné duše vás uvede do světa, ve kterém technologie rozboru DNA umí určit, pro koho jste byli geneticky stvořeni. Průlomová metoda hledání ideálního partnera se rozšíří po světě, v databázi je miliarda lidí. Touto cestou ovšem nejen vznikají nové páry, ale dochází i ke spoustě rozchodů. Co to přinese objeviteli genu? A co teprve změněná realita v rukou psychopata? Zdá se, že ani spojení skrze DNA člověku nezaručí štěstí.
Databáze knih: 88 % (389 hodnocení)
K vypůjčení do: 14.11.2021


John Marrs: Pasažieri. Klikněte pro více informací.

3. Pasažieri
John Marrs

Nakladatel: Lindeni
EAN: 9788056620656
Klíčová slova: E-knihy • Thrillery
Anotace: Predstavte si, že nasadnete do samojazdiaceho auta, no zrazu sa nečakane zamknú dvere, trasa sa zmení a ozve sa tajomný hlas, ktorý vám oznámi: „Zomrieš.“ Presne to sa stalo ôsmim pasažierom, ktorí sa bezmocní a vystrašení vezú na neznáme miesto, na ktorom o dve a pol hodiny dôjde k hromadnej zrážke. Výber obetí hekerského útoku je vskutku pestrý: televízna celebrita, tehotná žena, vojnový veterán, imigrantka, týraná žena na úteku, manžel s manželkou – každý v jednom aute – a potenciálny samovrah. Priamy prenos únosu vysielajú do celého sveta: prežiť môže len jeden z nich a rozhodne o tom verejnosť. Sú však pasažieri skutočne takí nevinní, ako sa na prvý…
Databáze knih: 89 % (93 hodnocení)


John Marrs: Pasažéři. Klikněte pro více informací.

4. Pasažéři
John Marrs

Nakladatel: XYZ
EAN: 9788075976611
Klíčová slova: Thrillery • Auto, moto, technika
Anotace: Když se někdo nabourá do systému osmi samonaváděcích aut, jejich pasažéři se ocitnou ve smrtelném nebezpečí. Je mezi nimi televizní celebrita, těhotná mladá žena, hendikepovaný válečný hrdina, týraná žena na útěku před manželem, nelegální přistěhovalec, rodiče dvou dětí – jedoucí v oddělených vozech – a sebevrah. Kdo z nich má právo přežít? O tom ať rozhodne veřejnost! Situaci komplikuje zjištění, že zdaleka ne všichni pasažéři jsou tím, čím se zdají.
Databáze knih: 89 % (90 hodnocení)
K vypůjčení do: 13.12.2023


John Marrs: Když jsi odešel. Klikněte pro více informací.

5. Když jsi odešel
John Marrs

Nakladatel: XYZ
EAN: 9788075971883
Klíčová slova: Thrillery
Anotace: Temný psychologický thriller od autora úspěšného románu Spřízněné duše Když se Catherine probudí, myslí si, že si její manžel šel zaběhat. Jenže Simonovy běžecké boty leží netknutě u dveří. Nic nechybí, kromě něj. Catherine ví, že její muž musí mít potíže. Neopustil by ji ani děti bezdůvodně. Jenže Simon důvod zná. Zatímco Catherine čelí šílené situaci, Simon si užívá po světě. Nemůže se však skrývat navždy. Když se znovu objeví po pětadvaceti letech, Catherine se konečně dozví pravdu. Pravdu, kterou by raději nevěděla.
Databáze knih: 82 % (233 hodnocení)
K vypůjčení do: 17.11.2022


  

  

1 – 5 / 5

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]