Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:author[er]=Jacky Durand.

Byly nalezeny 2 tituly. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Jacky Durand: Sešit s tátovými recepty. Klikněte pro více informací.

1. Sešit s tátovými recepty
Jacky Durand

Nakladatel: Host
EAN: 9788027501694
Klíčová slova: Česká a světová literatura • Světová literatura
Anotace: Něžný román z malé francouzské restaurace, při jehož čtení se vám budou sbíhat sliny. Henri je neobyčejný kuchař, jeden z těch, kteří svým uměním potěší vaše chuťové pohárky. Vede malý hostinec, kde nabízí svým zákazníkům vše, po čem jejich žaludky i srdce touží. V nejistém světě každodenní kuchyňské dřiny Henri doufá alespoň v jednu jistotu — jakmile sám pověsí vaření na hřebík, jeho hostinec skončí; udělal přece všechno pro to, aby se jeho syn Julien těžkému kuchařskému řemeslu vyhnul. Když Henri po vážné nemoci upadne do kómatu, Julien tráví mnoho hodin tím, že ho drží za ruku a ve vzpomínkách se zaobírá kulinářským dědictvím svého…
Databáze knih: 84 % (29 hodnocení)
K vypůjčení do: 16.04.2024


Jacky Durand: Stratený receptár a láska, ktorá neumrela. Klikněte pro více informací.

2. Stratený receptár a láska, ktorá neumrela
Jacky Durand

Nakladatel: Lindeni
EAN: 9788056620625
Klíčová slova: E-knihy • Česká a světová literatura • Světová literatura
Anotace: Henri, charizmatický majiteľ reštaurácie, bol odjakživa proti tomu, aby sa jeho syn Julien stal kuchárom. Keď upadne do kómy, Juliena posadne jediný cieľ: nájsť starý zápisník, kde boli zapísané všetky otcove recepty a kulinárske triky. Julien postupne odkryje niekoľko tajomstiev a konečne pochopí, prečo Henri nechal svoju ženu bez slova odísť. Jacky Durand vo svojom románe predstavuje veľkolepý portrét muža, pre ktorého je varenie viac ako len práca: je to dennodenná radosť z možnosti podeliť sa o svoj výtvor s inými, umenie prekonať aj nemožné.
Databáze knih: 89 % (18 hodnocení)


  

  

1 – 2 / 2

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]