Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:author[er]=Erin Watt.

Byly nalezeny 3 tituly. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Erin Watt: Papírová princezna. Klikněte pro více informací.

1. Papírová princezna
Erin Watt

Nakladatel: Baronet
EAN: 9788026922438
Kategorie: Romantika, erotika
Anotace: Ella Harperová po matčině smrti zůstala sama… Dokud se neobjevil Callum Royal. Vytrhl ji z chudoby a odvezl do svého sídla, za pěti syny, kteří ji nenávidí. Bratři Royalové jsou jeden přitažlivější než druhý, ale nikdo ji nepřitahuje tak jako Reed, jenž je však odhodlaný poslat ji zpátky do slumů. Bohatství a luxus. Intriky a lži. Nic podobného ještě nepoznala, a jestli má v paláci přežít, bude se muset naučit, jak být jednou z nich a zůstat přitom sama sebou.
Databáze knih: 86 % (1988 hodnocení)
K vypůjčení do: 14.12.2028


Erin Watt: Prokletý princ. Klikněte pro více informací.

2. Prokletý princ
Erin Watt

Nakladatel: Baronet
EAN: 9788026922506
Kategorie: Romantika, erotika
Anotace: Reed má vše: vzhled, postavení, peníze. Jenže jemu nikdy nezáleželo na nikom jiném než jeho rodině – dokud mu do života nevstoupila Ella. To, co začalo spalující nenávistí, se brzy změní v něco silnějšího. Chce ji mít nablízku a zajistit jí bezpečí. Když ji však Reed jedinou hloupou chybou odežene a uvrhne tím rodinu Royalů do chaosu, začne se mu život rozpadat pod rukama.\\r\\n.
Databáze knih: 85 % (1601 hodnocení)
K vypůjčení do: 14.12.2028


Erin Watt: Palác lží. Klikněte pro více informací.

3. Palác lží
Erin Watt

Nakladatel: Baronet
EAN: 9788026922490
Kategorie: Romantika, erotika
Anotace: Ella je tvrdá, odolná a ochotná udělat, co je potřeba, aby ochránila ty, které miluje. Jenže s tajemstvími, která obklopují jejího otce a přítele, jehož život je nyní v ohrožení, se možná ani ona nedokáže smířit. Reed Royal je zvyklý ničit všechny překážky, které mu osud staví do cesty. Nyní se to však obrátilo proti němu. Pokud chce zachránit sám sebe i dívku, kterou miluje, musí se postavit trýznivé minulosti a napravit svou pošramocenou pověst.\\r\\n.
Databáze knih: 83 % (1415 hodnocení)
K vypůjčení do: 14.12.2028


  

  

1 – 3 / 3

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]