Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:author[er]=Julie Cohen.

Byly nalezeny 3 tituly. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Julie Cohen: Spolu. Klikněte pro více informací.

1. Spolu
Julie Cohen

Nakladatel: Lindeni
EAN: 9788056613511
Klíčová slova: Česká a světová literatura • Společenské romány
Anotace: Robbie a Emily sú spolu už roky, ale ich láska neslabne. Spája ich spoločný domov, spoločný život a nezlomné puto. No sú veci, o ktorých nehovoria – veci, ktoré je lepšie nevysloviť. V jedno obyčajné, úplne bežné ráno Robbie vstane, oblečie sa, napíše Emily list – a nadobro odíde, opustiac idylický domov. Existuje totiž tajomstvo, ktoré spoločne strážia, a to odo dňa, keď sa stretli. Všetky obete a rozhodnutia, ktoré pevne zapečatili ich osudy, by mohli byť odhalené – a toto je jediný spôsob, ako tomu zabrániť… Je to silný romantický príbeh alebo príbeh o silnej láske? Nech už si z týchto dvoch možností vyberiete ktorúkoľvek, na tento príbeh nikdy nezabudnete….
Databáze knih: 81 % (54 hodnocení)


Julie Cohen: Spolu i bez sebe. Klikněte pro více informací.

2. Spolu i bez sebe
Julie Cohen

Nakladatel: Motto
EAN: 9788026715825
Klíčová slova: Česká a světová literatura • Společenské romány
Anotace: Příběh o velké lásce a stejně velkém tajemství Robbie a Emily strávili bok po boku celá desetiletí. Měli šťastný a bohatý život s dětmi a vnoučaty. Jejich láska zůstala stejně silná jako v den, kdy se poprvé setkali a jejich životy se navždy změnily. Museli tehdy učinit těžká rozhodnutí a hodně obětovat, aby mohli být spolu. Nic jiného jim ale nezbývalo, celou tu dobu totiž skrývali hrozné tajemství. A byli odhodláni udělat cokoli, aby nikdy nevyšlo najevo.
Databáze knih: 81 % (54 hodnocení)
K vypůjčení do: 21.08.2022


Julie Cohen: Jak voní láska. Klikněte pro více informací.

3. Jak voní láska
Julie Cohen

Nakladatel: Motto
EAN: 9788026714095
Klíčová slova: Česká a světová literatura • Společenské romány
Anotace: Může vůně vyvolat lásku? Po smrti matky, slavné malířky, s níž cestovala po celém světě, zůstala Felicity sama. Vdala se za novináře Quinna a ráda se stala součástí jeho rodiny. Život na venkově byl ale tak klidný a předvídatelný. Pak jednou ucítila ve vzduchu podivně známou vůni, která jí připomněla dávnou lásku. Vůně se objevovala stále častěji a Felicity začala cítit pochybnosti. Má se vydat za hlasem srdce a tajemnou vůní? Nebo si s ní jen pohrává její mysl?
Databáze knih: 58 % (21 hodnocení)
K vypůjčení do: 21.08.2022


  

  

1 – 3 / 3

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]