Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:author[er]=Amy Morinová.

Byly nalezeny 2 tituly. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Amy Morinová: 13 věcí, které psychicky silné ženy nedělají. Klikněte pro více informací.

1. 13 věcí, které psychicky silné ženy nedělají
Amy Morinová

Nakladatel: BizBooks
EAN: 9788026508762
Klíčová slova: Osobní růst, motivace • Osobní rozvoj, životní styl
Anotace: Milé dámy, na stříbrném podnose tu máte každodenní cvičení, díky kterým budete odolnější proti stresu, výkonnější a celkově spokojenější se svým životem! Ženy chtějí být psychicky silnější, ale často nevědí, jak na to. Mít psychickou sílu přitom neznamená potlačovat emoce, popírat bolest nebo překonávat limity těla. Není ani potřeba dělat spoustu věcí navíc – naopak. Důležité je ubrat, a to 13 zlozvyků, které nás v životě o psychickou sílu okrádají. Třeba nesrovnávat se s ostatními. Netrvat na dokonalosti. A nevyhýbat se nepříjemnostem.
Databáze knih: 77 % (6 hodnocení)
K vypůjčení do: 16.11.2023


Amy Morinová: 13 věcí, které psychicky silní rodiče nedělají. Klikněte pro více informací.

2. 13 věcí, které psychicky silní rodiče nedělají
Amy Morinová

Nakladatel: BizBooks
EAN: 9788026509523
Klíčová slova: Rodičovství • Osobní rozvoj, životní styl
Anotace: Naučte své děti, jak si poradit i v nepříjemných situacích Chtěli byste svoje děti ochránit před nepřízní osudu a zajistit jim krásný život? Nejspíš je vám jasné, že to v rodičovských silách není. Co ale udělat můžete, je vybavit děti do života nástroji, díky nimž získají psychickou sílu. A ať už je pak potká cokoli, budou vždy vědět, že jsou dost silné a překážky překonají. Navíc z případných potíží dokážou vykřesat příležitost k růstu. V každé kapitole se seznámíte s novou strategií, s jejíž pomocí povzbudíte děti k využití jejich plného potenciálu.


  

  

1 – 2 / 2

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]