Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:author[er]=Lauren Brookeová.

Byly nalezeny 2 tituly. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Lauren Brookeová: Heartland: Cesta domů. Klikněte pro více informací.

1. Heartland: Cesta domů
Lauren Brookeová

Nakladatel: Cpress
EAN: 9788026434290
Klíčová slova: E-knihy • Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Začátek skvělé série, která se stala předlohou slavnému televiznímu seriálu. Koňská farma Heartland, ukrytá v kopcích Virginie, je jedinečným místem, kde se hojí jizvy minulosti a týraní a vystrašení koně se zde učí znovu důvěřovat lidem. Pro Amy je Heartland domovem a už od malička sleduje svou mámu, jak pracuje s vyděšenými divokými koňmi a dává jim naději na nový a lepší život. Právě po ní zdědila Amy svůj talent naslouchat koním a jejich potřebám. Když ale Heartland zasáhne tragická nehoda, musí Amy uvěřit tomu, co ji učila máma – že na Heartlandu se dějí zázraky.
Databáze knih: 90 % (58 hodnocení)
K vypůjčení do: 11.12.2024


Lauren Brookeová: Heartland: Po bouři. Klikněte pro více informací.

2. Heartland: Po bouři
Lauren Brookeová

Nakladatel: Cpress
EAN: 9788026435686
Klíčová slova: E-knihy • Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Koňská farma Heartland, ukrytá v kopcích Virginie, je jedinečným místem, kde se hojí jizvy minulosti a týraní a vystrašení koně se zde učí znovu důvěřovat lidem. Amy od té bouřlivé noci, která jí navždy změnila život, Sparťana neviděla. Traumatizovaný hřebec přijíždí na Heartland, jenže to není tentýž kůň jako dřív. Je plný nenávisti a strachu z nehody, kterou si spojuje s Amy. Pokaždé, když ji vidí, výhružně na ni cení zuby a staví se na zadní. Amy má své vlastní problémy a rány, které se musí zahojit, a zdá se, že je ta poslední, která by Sparťanovi mohla pomoci. Ale možná je právě tou jedinou, která by to mohla dokázat.
Databáze knih: 86 % (44 hodnocení)


  

  

1 – 2 / 2

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]