Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:author[er]=Jennifer L. Armentrout.

Byly nalezeny 3 tituly. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Jennifer L. Armentrout: Dotek jako led. Klikněte pro více informací.

1. Dotek jako led
Jennifer L. Armentrout

Nakladatel: KING COOL
Rozsah: 400 stran
EAN: 9788027713271
Kategorie: Young adult, New adult • Fantasy a sci-fi pro mladé
Anotace: Druhý díl strhující série Dark Elements. Layla Shawová se zoufale snaží posbírat co nejvíce střípků svého zničeného života. Svého nejlepšího přítele Zayna se nadále nesmí dotknout kvůli své tajemné síle polibku, který krade duši. Klan Strážců, který ji vždy chránil, před ní zčistajasna ukrývá nebezpečná tajemství. A na Rotha, zakázaného démonského prince, jenž ji chápal jako nikdo na světě, už Layla nemůže ani pomyslet. Jakmile se však konečně začnou rozvíjet její schopnosti, zjišťuje, že pád na dno je jen začátek. Teď se jí nabízí dráždivá chuť toho, co bylo vždy zakázáno, a ona konečně dostává to, po čem vždy toužila. Vzhledem k tomu, že se však doslova…
Databáze knih: 87 % (484 hodnocení)
K vypůjčení do: 22.02.2027


Jennifer L. Armentrout: Válka dvou královen. Klikněte pro více informací.

2. Válka dvou královen
Jennifer L. Armentrout

Nakladatel: FRAGMENT
Rozsah: 696 stran
EAN: 9788025362815
Kategorie: Audioknihy • Romantika pro mladé • Young adult, New adult • Fantasy a sci-fi pro mladé • Young adult, New adult
Anotace: Casteel Da´Neer dobře ví, že není větší intrikánky než Krvavé královny, ale ani on nedokázal předvídat hrůznost toho, co provedla. Poppy se nezastaví před ničím, aby osvobodila svého krále a zničila vše, co Krvavá královna představuje. Spolu s Casteelem musí kvůli ochraně svých milovaných přijmout nové i staré tradice a pomoct každému, kdo to potřebuje. Válka je ale jen začátek, dávné síly totiž odhalily nevýslovné děsy. Proto bude muset Poppy naplnit svůj osud – a stát se tím, čeho se nejvíc bojí.
Databáze knih: 82 % (381 hodnocení)
K vypůjčení do: 28.07.2027


Jennifer L. Armentrout: Koruna z kostí a zlata. Klikněte pro více informací.

3. Koruna z kostí a zlata
Jennifer L. Armentrout

Nakladatel: Fragment
Rozsah: 632 stran
EAN: 9788025361160
Kategorie: Audioknihy • Young adult, New adult • Young adult, New adult • Fantasy a sci-fi pro mladé
Anotace: Poppy by ani ve snu nenapadlo, že někdy zažije lásku, jakou našla u prince Casteela. Chce si užívat svého štěstí, ale předtím se musí rozhodnout, jestli přijme korunu z kostí a zlata. Vždy toužila po kontrole nad vlastním životem, ne nad ostatními. Jakmile však vyjdou na světlo hříchy království, povstane i dávná síla ohrožující vše, za co Poppy a Casteel bojovali. Oba tak brzo zjistí, jak daleko jsou ochotni zajít pro svůj lid – i jeden pro druhého.
Databáze knih: 82 % (583 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.11.2026


  

  

1 – 3 / 3

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]