Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:author[er]=Jennifer L. Armentrout.

Bylo nalezeno 7 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Jennifer L. Armentrout: Ve stínu popela. Klikněte pro více informací.

1. Ve stínu popela
Jennifer L. Armentrout

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025361917
Kategorie: Young adult, New adult • Fantasy a sci-fi pro mladé
Anotace: Smysl existence Serafeny Mierelové byl dávno určen jejími předky: musí se obětovat prvotnímu bohu smrti. Tak zní oficiální verze, o které ví každý obyvatel království Lasanie. Jenže Serin skutečný osud je jiný – není pouze před světem izolovanou Pannou, ale i vražedkyní s posláním prvotního boha smrti Nykta zabít. Jeho svůdný dotek v ní zažehne zakázanou vášeň. Sera ale nemá na výběr, její život je odsouzen k zániku. Ledaže by se stalo něco naprosto nepředvídatelného….
Databáze knih: 90 % (168 hodnocení)
K vypůjčení do: 15.02.2027


Jennifer L. Armentrout: Království těla a ohně. Klikněte pro více informací.

2. Království těla a ohně
Jennifer L. Armentrout

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025356463
Kategorie: Young adult, New adult
Anotace: Je láska silnější než pomsta? Druhý díl bestsellerové fantasy série. Všechno, v co Poppy věřila, je lež – oklamal ji i muž, do kterého se zamilovala. Teď sama netuší, kým bez závoje Panny vlastně je. Ví ale, že pro ni neexistuje větší hrozba než Princ Atlantie. Chce, aby proti němu bojovala, a ona jeho rozkaz ráda uposlechne. Aby našla svého bratra, musí se spojit s nebezpečně svůdným Casteelem Da’Neerem. Je jen otázkou času, než tajemství dvou království vyjdou na světlo. Ale až nebesa začnou krvácet, mohlo by být pozdě.
Databáze knih: 88 % (542 hodnocení)
K vypůjčení do: 02.06.2026


Jennifer L. Armentrout: Polibek bez duše. Klikněte pro více informací.

3. Polibek bez duše
Jennifer L. Armentrout

Nakladatel: KING COOL
EAN: 9788027702190
Kategorie: Young adult, New adult • Fantasy a sci-fi pro mladé
Anotace: Jediný polibek může zabít. Layla touží vést normální život teenagera. Chce trávit čas ve škole s kamarády a chodit na rande. Je ale jiná než ostatní a její celoživotní láska, adoptivní bratr Zayne, s ní jedná jako s malou sestřičkou. Zayne je součástí klanu Strážců, kteří byli shůry pověřeni lovem démonů a obranou lidstva. Layla je napůl Strážce, napůl démon a je obdařena výjimečnými schopnostmi. Její polibek má navíc smrtící účinky na každého, kdo má duši. Na scénu vstupuje Roth, výřečný a sebevědomý démon, který Laylu vyvádí z míry, protože zná její nejhlubší tajemství. Roth je šarmantní, pohledný a sexy. Pro Laylu je proto čím dál…
Databáze knih: 87 % (402 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.11.2025


Jennifer L. Armentrout: Dotek jako led. Klikněte pro více informací.

4. Dotek jako led
Jennifer L. Armentrout

Nakladatel: KING COOL
EAN: 9788027713271
Kategorie: Young adult, New adult • Fantasy a sci-fi pro mladé
Anotace: Druhý díl strhující série Dark Elements. Layla Shawová se zoufale snaží posbírat co nejvíce střípků svého zničeného života. Svého nejlepšího přítele Zayna se nadále nesmí dotknout kvůli své tajemné síle polibku, který krade duši. Klan Strážců, který ji vždy chránil, před ní zčistajasna ukrývá nebezpečná tajemství. A na Rotha, zakázaného démonského prince, jenž ji chápal jako nikdo na světě, už Layla nemůže ani pomyslet. Jakmile se však konečně začnou rozvíjet její schopnosti, zjišťuje, že pád na dno je jen začátek. Teď se jí nabízí dráždivá chuť toho, co bylo vždy zakázáno, a ona konečně dostává to, po čem vždy toužila. Vzhledem k tomu, že se však doslova…
Databáze knih: 87 % (192 hodnocení)
K vypůjčení do: 22.02.2027


Jennifer L. Armentrout: Z krve a popela. Klikněte pro více informací.

5. Z krve a popela
Jennifer L. Armentrout

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025353318
Kategorie: Young adult, New adult
Anotace: První díl návykové fantasy ve stylu knih Sarah J. Maasové Poppy byla už od narození vyvolena, aby svět přivedla do nové éry, a její život tak nikdy nepatřil jen jí. Na ramenou jí teď leží budoucnost celého království, sama však neví, zda o to vůbec stojí. A když do jejího života vstoupí zlatooký strážce Hawke, který má zajistit její Povznesení, Poppyin osud a povinnost se propletou s jejími touhami a potřebami. Poppy začne zpochybňovat vše, v co kdy věřila – a Hawke ji uvede v pokušení vyzkoušet zakázané….
Databáze knih: 83 % (1031 hodnocení)
K vypůjčení do: 14.01.2026


Jennifer L. Armentrout: Koruna z kostí a zlata. Klikněte pro více informací.

6. Koruna z kostí a zlata
Jennifer L. Armentrout

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025361160
Kategorie: Young adult, New adult • Fantasy a sci-fi pro mladé
Anotace: Poppy by ani ve snu nenapadlo, že někdy zažije lásku, jakou našla u prince Casteela. Chce si užívat svého štěstí, ale předtím se musí rozhodnout, jestli přijme korunu z kostí a zlata. Vždy toužila po kontrole nad vlastním životem, ne nad ostatními. Jakmile však vyjdou na světlo hříchy království, povstane i dávná síla ohrožující vše, za co Poppy a Casteel bojovali. Oba tak brzo zjistí, jak daleko jsou ochotni zajít pro svůj lid – i jeden pro druhého.
Databáze knih: 82 % (308 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.11.2026


Jennifer L. Armentrout: Válka dvou královen. Klikněte pro více informací.

7. Válka dvou královen
Jennifer L. Armentrout

Nakladatel: FRAGMENT
EAN: 9788025362815
Kategorie: Young adult, New adult • Fantasy a sci-fi pro mladé • Romantika pro mladé
Anotace: Casteel Da´Neer dobře ví, že není větší intrikánky než Krvavé královny, ale ani on nedokázal předvídat hrůznost toho, co provedla. Poppy se nezastaví před ničím, aby osvobodila svého krále a zničila vše, co Krvavá královna představuje. Spolu s Casteelem musí kvůli ochraně svých milovaných přijmout nové i staré tradice a pomoct každému, kdo to potřebuje. Válka je ale jen začátek, dávné síly totiž odhalily nevýslovné děsy. Proto bude muset Poppy naplnit svůj osud – a stát se tím, čeho se nejvíc bojí.
Databáze knih: 81 % (78 hodnocení)
K vypůjčení do: 28.07.2027


  

  

1 – 7 / 7

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]