Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:author[er]=Mariana Zapata.

Byly nalezeny 2 tituly. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Mariana Zapata: Rytmus, já & Malychin. Klikněte pro více informací.

1. Rytmus, já & Malychin
Mariana Zapata

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025347140
Klíčová slova: Elektronické knihy, Young adult, New adult
Anotace: Vyražte na rockovou jízdu! Od autorky romantického bestselleru Kulti. Šestadvacetiletá Gaby Barreto má mnoho tváří. Je čestná, sarkastická, kamarádská i protivná – záleží na tom, koho se zeptáte. Když jí brácha nabídne, aby s jeho kapelou jela na turné a prodávala merch, nerozhoduje se dlouho. Dvě kapely, tři kontinenty, devadesát dní. To bude brnkačka! Kdyby jen Saša Malychin, zpěvák té druhé kapely, neměl tak nádherné tělo… výjimečnou osobnost… a nebyl tak neskutečně vtipný… Nezamilovat se do něj je zkrátka fuška.
Databáze knih: 91 % (33 hodnocení)
K vypůjčení do: 12.07.2024


Mariana Zapata: Kulti. Klikněte pro více informací.

2. Kulti
Mariana Zapata

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025340523
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Romantická hitovka od jedné z nejoblíbenějších autorek současnosti. Když Sal v dětství viděla v televizi Reinera Kultiho, jak dává gól, inspiroval ji, aby taky začala hrát fotbal a tvrdě na sobě dřela. Z okouzlené holčičky se stala silná žena a skvělá fotbalistka. Teď, o pár let později, přichází její idol jako asistent trenéra. Jenže fotbalista, do nějž byla kdysi platonicky zamilovaná, a muž, který se stal jejím trenérem, jako by byli dva různí lidé. Je zachmuřený, samotářský a neurvalý. Vytáhne ho Sal z jeho ulity?
Databáze knih: 85 % (517 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.10.2022


  

  

1 – 2 / 2

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]