Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:author[er]=Natalja Ščerba.

Bylo nalezeno 18 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Natalja Ščerba: Čarodol – Ztracené město. Klikněte pro více informací.

11. Čarodol – Ztracené město
Natalja Ščerba

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025344699
Klíčová slova: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Osud zavedl Kavé na území Čarodolského knížete a svěřil jí do rukou kouzelný Zlatý klíč. Měla by rozluštit jeho tajemství, ale má cenu pouštět se do řešení další záhady? Bezpochyby má! Získá tak nejen možnost najít zmizelé hlavní město Čarodolu – znamenitý Zlatohrad – ale i šanci pomoct Alexejovi a zachránit před zkázou rodné Karpaty. Kavé stojí na osudové křižovatce. Vydá se tou správnou cestou? Závěrečný díl strhující fantasy trilogie od autorky Časodějů!
Databáze knih: 90 % (42 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2022


Natalja Ščerba: Čarodol 2: Karpatské knieža. Klikněte pro více informací.

12. Čarodol 2: Karpatské knieža
Natalja Ščerba

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788056612682
Klíčová slova: Dětská literatura • Beletrie pro děti • Young adult, New adult
Anotace: Táňa si myslela, že s rodnými Karpatmi sa už navždy rozlúčila. Pred svojimi nepriateľmi utiekla do Anglicka, kde získala magické meno Kavé Lizardová, ďalšie schopnosti i nové priateľstvá. Náhle je však vyzvaná na návrat. Mágovia z celého sveta sa totiž snažia nájsť stratenú cestu do zázračného Čarodolu, ktorá sa otvorí, až keď sa spoja tri karpatské symboly moci: veniec, žezlo a jablko. Ako Táňu doma privítajú? Prekoná všetky nástrahy a nebezpečenstvá? Podarí sa jej nájsť spojencov alebo zostane sama? A kto získa od mocného mága, Veľkého Molfara, Zlatý kľúč a stane sa jediným Karpatským kniežaťom? Prichádza druhý diel pútavej fantasy trilógie od autorky Časodejov!
Databáze knih: 89 % (51 hodnocení)


Natalja Ščerba: Čarodol – Karpatský kníže. Klikněte pro více informací.

13. Čarodol – Karpatský kníže
Natalja Ščerba

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025341698
Klíčová slova: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Druhý díl strhující fantasy trilogie od autorky Časodějů! Táňa si myslela, že se s rodnými Karpaty rozloučila už navždy. Před nepřáteli utekla do Anglie, získala zde magické jméno Kavé Lizard, další schopnosti a nová přátelství. Náhle je však vyzvána k návratu. Má se stát novou strážkyní koruny karpatských knížat. Jak Táňu doma přivítají? Překoná všechny nástrahy? Získá spojence, nebo zůstane sama? A kdo získá od mocného mága, velikého Molfara, zlatý klíč a stane se jediným karpatským knížetem?
Databáze knih: 89 % (50 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2022


Natalja Ščerba: Časodejovia 1 – Kľúč k času. Klikněte pro více informací.

14. Časodejovia 1 – Kľúč k času
Natalja Ščerba

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788056402191
Klíčová slova: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Vasilisa bývala až donedávna so svojou babičkou a nemala ani potuchy o tom, že jej otec je mocný mág krajiny Eflara. Miesta, kde žijú tajomní čarodejníci, ktorí vďaka silnej mágii môžu ovplyvňovať plynutie času. Keď sa potom sama ocitne v krajine časodejov a víl, netuší, aké nebezpečenstvo tam na ňu čaká. Nikto nevie, prečo sa tam zrazu objavila, ani kým v skutočnosti je. Je to nešika, ktorá nepozná svoj pôvod, alebo špiónka, ktorú poslal jej otec, aby mu pomohla získať trón? Alebo je dokonca mocná časodejka, ktorá vie ovládať čas a môže zachrániť Zem a Eflaru pred nebezpečenstvom, čo sa na ne rúti?
Databáze knih: 85 % (317 hodnocení)


Natalja Ščerba: Časodějové – Klíč k času. Klikněte pro více informací.

15. Časodějové – Klíč k času
Natalja Ščerba

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025329672
Klíčová slova: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: První díl skvělé série o kouzelnících, kteří umí čarovat s časem. Vasilisa žila až donedávna se svojí babičkou a neměla ponětí o tom, že její otec je mocný mág země Eflary. Místa, kde žijí tajemní čarodějové, kteří ovládají silnou magii, díky níž mohou ovlivňovat čas. Když se pak sama ocitne v zemi časodějů a víl, netuší, jaké nebezpečí tam na ni čeká. Nikdo neví, proč se tam najednou objevila, ani kým ve skutečnosti je. Je to nešika, která nezná svůj původ, nebo špionka, kterou vyslal její otec, aby mu pomohla získat trůn? Nebo je dokonce mocná časodějka, která umí ovládat čas a může zachránit Zemi a Eflaru před nebezpečím, které se na ně řítí?
Databáze knih: 85 % (317 hodnocení)
K vypůjčení do: 05.10.2021


Natalja Ščerba: Lunasterové - Skok nad hvězdami. Klikněte pro více informací.

16. Lunasterové - Skok nad hvězdami
Natalja Ščerba

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025346297
Klíčová slova: Dětská literatura • Beletrie pro děti • Young adult, New adult
Anotace: První díl fantasy série od autorky Časodějů, která vás vynese do nebe Do chvíle, než se ve městečku objevila zvláštní dívka Celestina, zabíjel Tim čas potyčkami se svým největším soupeřem Alexem a běháním po střechách, odkud pozoroval vzdálené hvězdy. V její přítomnosti však najednou hvězdy začaly být na dosah a Měsíc se ukázal v novém, tajemném světle. Setkání mladé Astry Celestiny, Lunojase Alexe a zdánlivě obyčejného Tima bylo náhodné, zato osudové. Co spojuje jejich původně tak vzdálené životy?
Databáze knih: 84 % (34 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2029


Natalja Ščerba: Čarodol – Magický náramek. Klikněte pro více informací.

17. Čarodol – Magický náramek
Natalja Ščerba

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025338940
Klíčová slova: Young adult, New adult
Anotace: 1. díl napínavé fantasy trilogie od autorky Časodějů Od dědictví po své prababičce si Táňa nic neslibovala. Když ale dorazí do chaloupky v zapadlé karpatské vesnici, najde zvláštní stříbrný náramek ve tvaru ještěrky. V okamžiku, kdy si jej navlékne, se ocitne v kouzelném světě mágů a vědem. Pradávný šperk dodá křehké dvacetileté dívce nadlidské schopnosti, které ale neumí ovládat. Svět mágů je nebezpečný a před ní stojí mnoho otázek. Na tom, jak Táňa odpoví, přitom závisí mnohé.
Databáze knih: 82 % (79 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2022


Natalja Ščerba: Lunasterové - Let přes kameny. Klikněte pro více informací.

18. Lunasterové - Let přes kameny
Natalja Ščerba

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025351086
Klíčová slova: E-knihy • Young adult, New adult
Anotace: Druhý díl fantasy série od autorky Časodějů vás zavede ke hvězdám, ale i do Prahy nebo Benátek! Nebezpečné dobrodružství Tima, Celest a Alexe pokračuje. Okamžik, který rozhodne o osudu celého dvoutvářného světa, se blíží a oni mají být při tom. Zvládnou však překonat všechny nástrahy a najít svou cestu ve složitém a nebezpečném světě? Čekají na ně nové objevy, láska i nenávist. Putování je zavede na střechy Prahy i Benátek nebo festival dvoutvářné magie. Zúčastní se tajemného obřadu Lunojasných či setkání s mystickým drakem.
Databáze knih: 92 % (5 hodnocení)


  

  

11 – 18 / 18

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]