Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:author[er]=Barbara Erskinová.

Byly nalezeny 3 tituly. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Barbara Erskinová: Dům ozvěn. Klikněte pro více informací.

1. Dům ozvěn
Barbara Erskinová

Nakladatel: Brána
EAN: 9788024268033
Anotace: Veliký starodávný dům na anglickém venkově získala Joss Grantová dědictvím po matce, kterou nikdy nepoznala. Když se s manželem a malým synkem do bývalého rodinného sídla přistěhují, začnou se dít záhadné věci. Vylekaná Joss postupně odhaluje dávná tajemství historie rodu, na němž ulpělo prokletí, a snaží se ochránit všechny své blízké. Reálný svět, zalidněný sympatickými postavami, je v příběhu konfrontován s temnou středověkou minulostí.
Databáze knih: 85 % (564 hodnocení)
K vypůjčení do: 06.02.2025


Barbara Erskinová: Úkryt před světlem. Klikněte pro více informací.

2. Úkryt před světlem
Barbara Erskinová

Nakladatel: Brána
EAN: 9788024268927
Klíčová slova: Česká a světová literatura • Společenské romány
Anotace: V současnosti, do níž podivně zasahují stopy dějů dávno minulých, se odehrává dramatický příběh z pobřežního městečka v panství Essex. V 17. století tu fanatický kněz Hopkins pořádal hony na čarodějnice. Jednou z jeho četných obětí se stala bylinářka Líza. Lízin domek stejně jako další starobylé městské budovy zůstal zachován a jeho současná majitelka Emma, mladá půvabná Londýňanka, zažívá po nastěhování pravý horor. Její noví přátelé z farnosti i filmaři, natáčející zde snímek o nadpřirozených jevech, mají co dělat, aby zastavili pradávné síly zla, skrytého v tmách… Obnovené vydání románu bestsellerové autorky.
Databáze knih: 84 % (242 hodnocení)
K vypůjčení do: 06.02.2025


Barbara Erskinová: Strom duchů. Klikněte pro více informací.

3. Strom duchů
Barbara Erskinová

Nakladatel: Brána
EAN: 9788076175648
Klíčová slova: Česká a světová literatura • Společenské romány • Historické romány
Anotace: Z Londýna, kde po rozvodu prodala dům a zanechala svého povolání profesorky angličtiny, přijíždí Ruth Dunbarová do Edinburghu postarat se o nemocného otce. Podvodník, který se v roli pečovatele usadil v domě, si po náhlé otcově smrti dělá nároky na dědictví a Ruth má rázem nebezpečného protivníka. Při pořádání pozůstalosti rodičů objevuje dávný deník a dopisy svého předka z 18. století. Jde o Thomase Erskina (1750–1823), skutečnou postavu britských dějin a prapředka samotné autorky. Románová hrdinka Ruth poznává nejen jeho barvitý životní příběh, ale i jeho nadpřirozenou schopnost vstupovat do dob minulých i budoucích a komunikovat s duchy zemřelých. Podobné…
Databáze knih: 79 % (182 hodnocení)
K vypůjčení do: 23.10.2023


  

  

1 – 3 / 3

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]