Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:author[er]=Ivana Peroutková.

Bylo nalezeno 14 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Eva Mastníková, Ivana Peroutková: Anička na řece. Klikněte pro více informací.

1. Anička na řece
Eva Mastníková, Ivana Peroutková

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000043142
Klíčová slova: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Je začátek prázdnin a Anička si s kamarádkami povídá, kam v létě pojedou. Dita se chystá s tetou a strýčkem na loď. A je to právě ona, kdo dostane ten báječný nápad – co kdyby pluly po Lužnici společně? Tak letos Anička stráví týden na řece – dobrodružný, trochu nebezpečný, ale objevný a úžasný! Devátý příběh Aničky a jejích kamarádek.
Databáze knih: 92 % (39 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2025


Ivana Peroutková, Eva Mastníková: Anička u moře. Klikněte pro více informací.

2. Anička u moře
Ivana Peroutková, Eva Mastníková

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000025636
Klíčová slova: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Vyprávění určené malým čtenářkám navazuje na dvě předcházející oblíbené knížky Anička a její kamarádky,Anička ve městě. Tentokrát Anička odlétá se svými rodiči na krátké prázdniny do Egypta, do přímořské Hurghady. Bere si s sebou opět svůj deník a je plná očekávání, co všechno v neznámé exotické zemi prožije. Především se těší, že se bude potápět v korálovém moři, a doufá, že pozná i nějakou novou kamarádku. Zprvu není nadšená, ale naštěstí se zakrátko všechno změní. Anička najde českou kamarádku, a když se ztratí v tržnici, sblíží se i s jednou místní holčičkou. Anička pozná i zajímavosti Egypta: na výletě s rodiči zažije…
Databáze knih: 88 % (70 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2023


Eva Mastníková, Ivana Peroutková: Anička na horách. Klikněte pro více informací.

3. Anička na horách
Eva Mastníková, Ivana Peroutková

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000027937
Klíčová slova: Literatura faktu, učebnice • Dětská literatura • Čtení pro nejmenší
Anotace: Jsou zimní prázdniny a Anička vyráží s kamarádkami Ditou a Juljou na chalupu do Jizerských hor. Veselá dobrodružství, která společně prožívají nejen při lyžování, jsou narušená příjezdem spolužačky Katky. Je nafoukaná, protivná a nic ji nebaví. A tak se Anička musí postarat, aby tyhle prázdniny nebyly nadobro pokažené! Volné pokračování knížek Anička a její kamarádky, Anička ve městě, Anička u moře.
Databáze knih: 86 % (67 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2023


Ivana Peroutková: Valentýnka a narozeniny. Klikněte pro více informací.

4. Valentýnka a narozeniny
Ivana Peroutková

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000050607
Klíčová slova: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: První díl nové řady od autorky bestsellerové série o Aničce Devítiletá Valentýnka je trochu snílek, trochu průzkumnice. Tahle kombinace z ní dělá neobyčejnou holčičku, která se dostává do dramatických i vtipných situací. Valentýnka žije s rodiči, babičkou, tetou, strýcem a psem Hugem ve starém domě se zahradou. A má tři nejlepší kamarády – Jonáše, Péťu, Zuzku, s nimiž se pouští do nejrůznějších dobrodružství. Jenže ta nakonec vždycky dopadnou jaksi jinak, než si Valentýnka představovala.
Databáze knih: 85 % (29 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2027


Ivana Peroutková: Valentýnka a daleké kraje. Klikněte pro více informací.

5. Valentýnka a daleké kraje
Ivana Peroutková

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000054483
Klíčová slova: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Kdo už Valentýnku zná, ví, že je to holčička s nevšedními nápady. A na ty netrpělivě čekají její nejlepší kamarádi Jonáš, Péťa a Zuzka. Valentýnka jim vždycky zazpívá a zahraje na klávesy svou písničku, pes Hugo vesele zaštěká a hned se všichni s chutí pustí do nové hry. Jsou prázdniny, a tak se tentokrát Valentýnka rozhodla, že si děti společně založí cestovní kancelář. To bude zábava! Jenže nečekaně se objeví někdo, kdo má o nabídku zájezdu této cestovky opravdu zájem… Volné pokračování knížky Valentýnka a narozeniny.
Databáze knih: 95 % (15 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2028


Ivana Peroutková: Valentýnka a veterinární ordinace. Klikněte pro více informací.

6. Valentýnka a veterinární ordinace
Ivana Peroutková

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000058818
Klíčová slova: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Valentýnka je holčička s nevšedními nápady, na které vždycky už netrpělivě čekají nejlepší kamarádi Jonáš, Péťa a Zuzka. Valentýnka žije s rodiči, babičkou, tetou, strýcem a psem Hugem ve starém domě se zahradou. Má pokojíček v podkroví, kde ráda hraje na klávesy a skládá písničky. Tentokrát Valentýnku k nové hře inspiruje její Hugo, který má zraněné ucho. Po návštěvě veterinární kliniky holčička kamarádům navrhne, že si společně zařídí ordinaci. Budou léčit zvířátka! Každý hned s nadšením přináší všelijakou havěť, ale pak přijde Péťa s drozdem, který má poraněné křídlo. Poradí si i s ním malí veterináři? Volné pokračování…
Databáze knih: 86 % (13 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2032


Ivana Peroutková, Zuzana Seye: Strašidelné prázdniny. Klikněte pro více informací.

7. Strašidelné prázdniny
Ivana Peroutková, Zuzana Seye

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000036229
Klíčová slova: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Kamarádky Táňa a Áňa jedou jako každý rok o prázdninách na statek do jižních Čech. Tentokrát se ovšem už od začátku zdá, že všechno bude jinak než loni, kolem děvčat se začnou dít podivné věci. Ánin dědeček jim dá starou fotografii dívky Kláry, která před lety na statku bydlela a v deseti letech zemřela. A vzápětí přichází na návštěvu jiná Klára, možná nová kamarádka, ale taky docela zvláštní holka, která tvrdí, že umí vyvolávat duchy. Táňa s Áňou o Klářiných schopnostech pochybují, ale přesto je touha po neznámu přitahuje. Strach se mísí se zvědavostí. Klára zavede Áňu s Táňou do zapomenuté stodoly, kde objeví starou panenku… Od tohoto…
Databáze knih: 85 % (24 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2021


Ivana Peroutková: Ženy, co se nedaly. Klikněte pro více informací.

8. Ženy, co se nedaly
Ivana Peroutková

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788075449474
Klíčová slova: Biografie, osobnosti • Literatura faktu, učebnice • Historie, dějiny • Dětská literatura • Naučná pro děti • Young adult, New adult
Anotace: Osobnosti se nemají napodobovat... jsou důkazem toho, že si každý musí najít vlastní cestu K čemu jsou holky a ženy na světě? Přece k tomu, aby si šly za svým! Pětadvacet portrétů významných českých žen přináší svědectví o tom, že odvaha se vyplácí. Hrdinkám českých dějin stál v cestě nespočet překážek: politický režim, společenská omezení i lidé, co jim prostě nepřáli. Přesto se všechny dokázaly prosadit a jejich osudy jsou inspirativní skutečně po všech stránkách!
Databáze knih: 73 % (21 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2028


Ivana Peroutková: Juditin pokoj. Klikněte pro více informací.

9. Juditin pokoj
Ivana Peroutková

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788075445476
Klíčová slova: Dětská literatura • Beletrie pro děti • Young adult, New adult
Anotace: Jeden obyčejný den v životě Judity, ale i ten může změnit vše. Jeden horký den v malém městečku za Prahou. Den, ve kterém se protnou všechny ostatní dny, chvíle a pocity. Judita se ráda toulá a hledá… Co to vlastně ta Judita hledá? I když měla vcelku hezké léto, vyrazila na výlet s kamarádkami, prožila letní románek, tak stále nemůže zapomenout na Vojtu. Co ji k němu táhne? A proč má někdo v očích touhu a jiní nic? A proč by zrovna pro Juditu měly pršet červené růže?
Databáze knih: 47 % (11 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2026


Ivana Peroutková: Ukradené štěně. Klikněte pro více informací.

10. Ukradené štěně
Ivana Peroutková

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000052595
Klíčová slova: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Malý detektiv je tu do třetice! A tentokrát je mu obzvlášť těžko! Blíží se Vánoce, v městečku je trh a Frantík míří i s Kazánkem podívat se na rozsvěcení velkého ozdobeného stromu. Uváže psa před hračkářstvím a jde si dovnitř prohlédnout jeden úžasný vrtulník. Ale když vyjde z obchodu, štěně je pryč. Zmizelo i s vodítkem! Trojice kamarádů – Frantík, Matěj a Zdíša – se okamžitě pouští do pátrání, a čeká je nejedno překvapení. Podaří se Kazana najít?
Databáze knih: 90 % (2 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2027


  

  

1 – 10 / 14

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]