Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:author[er]=Bohumila Becerra- Gablasová, Victoria Schwabová.

Bylo nalezeno 5 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Victoria Schwabová: Temný duet. Klikněte pro více informací.

1. Temný duet
Victoria Schwabová

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788075445650
Klíčová slova: Elektronické knihy - Young Adult
Anotace: Jejich svět se rozpadá a oni s ním... Pokračování Divoké písně je tu! Téměř šest měsíců poté, co se Kate a August poprvé potkali, se válka mezi monstry a lidmi stala realitou. August se stal vůdcem ve Verity, i když po této pozici nikdy netoužil, a Kate se živí jako lovkyně nestvůr v Prosperity. Ale pak se najednou ze stínů vynoří nová příšera, která se živí chaosem a oživuje vnitřní démony lidí, a Kate se musí vrátit do hlavního města, aby čelila monstru, které si myslela, že zabila, a démonovi ve svém nitru.
Databáze knih: 88 % (134 hodnocení)
K vypůjčení do: 25.04.2021


Bohumila Becerra- Gablasová, Victoria Schwabová: Můj anděl strážný: Poslední přání. Klikněte pro více informací.

2. Můj anděl strážný: Poslední přání
Bohumila Becerra- Gablasová, Victoria Schwabová

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000045818
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Aria je ta nejlepší kamarádka na světě, je totiž anděl strážný! Aby si vysloužila křídla, která každý správný anděl musí mít, má za úkol pomoci třem různým dívkám. Dvě z nich už jsou šťastnější, třetí ještě zbývá. Mikayla Stevensová je dvanáctiletá špičková tanečnice, které leží na ramenou tíha finanční situace její rodiny. Pokud se dostane na prestižní taneční školu, získá stipendium, které pokryje výdaje na školné i tanec. Proto dře do úmoru a tanec už jí nepřináší takovou radost jako kdysi. Ale jak jí má Aria pomoci?
Databáze knih: 90 % (35 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.06.2021


Victoria Schwabová: Divoká píseň. Klikněte pro více informací.

3. Divoká píseň
Victoria Schwabová

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788075442536
Klíčová slova: Elektronické knihy - Young Adult
Anotace: Vítejte v temném městě Verity, kde najdete všechno, jen ne bezpečí… protože tohle místo ohrožují monstra, která se zrodila z násilí. Vítejte v temném a nebezpečném městě Verity, které ohrožují monstra, která se zrodila z násilí. Otec Kate vládne Severní části, Augustova rodina Jihu. Kate touží být tak nemilosrdná jako její otec. A August chce být člověk, i když je nestvůrou, která dokáže krást duše pomocí hudby. Jejich město je rozdělené. Jejich město se rozpadá. A jen Kate a August mohou něco udělat. I když jsou tak rozdílní… Ale jak se může člověk rozhodnout, jestli bude hrdina nebo zloduch, když je tak těžké rozlišit, co je co?
Databáze knih: 84 % (322 hodnocení)
K vypůjčení do: 25.04.2021


Victoria Schwabová: Spirit Animals: Súmrak strážcov 2 - Rozvrátená zem. Klikněte pro více informací.

4. Spirit Animals: Súmrak strážcov 2 - Rozvrátená zem
Victoria Schwabová

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788056403761
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: V podzemí sveta Erdas sa prebudilo čosi prastaré a skazené. Odveké zlo obostreté temnotou má obrovskú moc a len nepatrným čriepkom svojej sily môže zničiť mnohé. V ohrození sú dokonca aj posvätné putá medzi ľuďmi a zvieratami, ktoré udržujú Erdas v rovnováhe. Úlohou štyroch mladých hrdinov – Conora, Abeke, Mej-lin a Rolana – je zlo zastaviť. Spolu so svojimi spirituálnymi zvieratami sa vydávajú na zúfalú cestu, ktorá ich zavedie hlboko pod povrch zeme a do najvzdialenejších kútov sveta. Napriek tomu, že v boji proti temnote strácajú svojich priateľov a spojencov, musia vytrvať a postaviť sa zlu zoči-voči. Čoskoro si však uvedomia krutú skutočnosť : nepriateľ ich už obkľúčil.
Databáze knih: 89 % (21 hodnocení)


Victoria Schwabová: Spirit Animals: Soumrak strážců – Rozvrácená země. Klikněte pro více informací.

5. Spirit Animals: Soumrak strážců – Rozvrácená země
Victoria Schwabová

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025334997
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Conor, Abeke, Mej-lin a Rolan se společně se svými spirituálními zvířaty vydávají na zoufalou cestu. Zavede je hluboko pod povrch země a budou ji provázet veliké ztráty. V boji proti temnotě přijdou o své přátele a spojence, ale pokud budou chtít zlo porazit, nezbývá jim než vytrvat. Kdyby tušili, že nepřítel má před nimi náskok a nepozorovaně je obklíčil….
K vypůjčení do: 30.06.2024


  

  

1 – 5 / 5

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]