Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:author[er]=Ilka Pacovská.

Bylo nalezeno 6 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Ilka Pacovská: Smrt kouzelného džina. Klikněte pro více informací.

1. Smrt kouzelného džina
Ilka Pacovská

Nakladatel: Albatros
Rozsah: 336 stran
EAN: 9788000030272
Kategorie: Dětská literatura • Literatura faktu, učebnice • Beletrie pro děti
Anotace: Druhý díl série Sedmý smysl plynule navazuje na Ostrov zasvěcení. Naši přátelé – Hanka, Sváťa a Rafael tráví část prázdnin v útulku pro nemocné magické tvory, kde si odpykávají školní trest. Trest přijali dobrovolně a s nadšením. Práce jim nevadí a čas s nimi tráví i Hančin dračí bratr Plam. Rafan musí absolvovat zkoušku a je přijat do školy v Santareně. Nový školní rok tedy tráví sourozenci Vronovi společně. Jejich schopnosti a dovednosti se prohlubují, ale také se začínají rozlišovat. Každý je dobrý v něčem jiném. Rafan s Hankou milují supervolon, Sváťa se stále více ztrácí ve světě knih. Jejich ochránce Vron přiznává svou temnou minulost, ale je…
Databáze knih: 93 % (443 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2025


Ilka Pacovská: Naučte mě zabít draka. Klikněte pro více informací.

2. Naučte mě zabít draka
Ilka Pacovská

Nakladatel: Albatros
Rozsah: 296 stran
EAN: 9788000049939
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Vítek utíká z domova a chce se stát rytířem. Hanka se Sváťou chlapce hledají, aby ho přemluvili k nástupu do magické školy. Jeho magické nadání je mimořádné. Jenže situace se komplikuje. Rytířský řád má tajemství, po němž usilovně pátrají ochránci. Hanka se Sváťou přijmou službu u mladého rytíře, aby odhalili, proč se draci tak ochotně účastní turnajů. Nikdo netuší, jak velkému nebezpečí budou nakonec vystaveni….
Databáze knih: 92 % (165 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2026


Ilka Pacovská: Ostrov zasvěcení. Klikněte pro více informací.

3. Ostrov zasvěcení
Ilka Pacovská

Nakladatel: Albatros
Rozsah: 352 stran
EAN: 9788000028828
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti • Literatura faktu, učebnice
Anotace: Ostrov zasvěcení je první knihou devítidílné ságy nazvané Sedmý smysl. Autorka své knihy nejprve zveřejňovala na internetu. Obrovský zájem čtenářů ji přivedl k myšlence vydat příběhy v klasické knižní podobě. Napínavé, tajuplné čtení, prolínání reálného světa s fantasy. Příběhy Hanky, Sváti a Rafana připomínají Harryho Pottera a autorka nezapírá, že ji knihy o Harrym inspirovaly, nicméně vytvořila nový svět a nové hrdiny, kteří žijí svým vlastním životem. Konečně původní česká „Rowlingová“?! Z ohlasů internetových čtenářů: Knihy jsem zhltnul jedním dechem, dokonce se líbily i mé mamce, která už má 66 let. Říkala mi: „Ani jsem…
Databáze knih: 89 % (582 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2025


Alžběta Komrsková, Barbora Janovská, Dominika Vaňková, Helena Drdlová, Ilka Pacovská: DivergentCzech. Klikněte pro více informací.

4. DivergentCzech
Alžběta Komrsková, Barbora Janovská, Dominika Vaňková, Helena Drdlová, Ilka Pacovská

Nakladatel: Cooboo
Rozsah: 224 stran
EAN: 9788075440129
Kategorie: Young adult, New adult • Fantasy a sci-fi pro mladé • Romantika pro mladé
Anotace: Soubor devíti nejlepších divergentních povídek z literární soutěže nakladatelství CooBoo V knížce DivergentCzech najdete světy, v kterých řádí choroby krve, kde je mluvení bráno za přežitek, a když se vám moc rozbuší srdce, třeba jen z radosti, je to taky špatně. Budete číst příběhy o lásce na ten nejpodivnější možný způsob. Křehké, něžné, akční, ale i strašidelné. Budete se bát i vztekat nad hlavními hrdiny jako v každé jiné knize, jen tentokrát bude každé písmenko původní české. Zkrátka a dobře je to soubor devíti nejlepších divergentních povídek z naší literární soutěže! Texty, které popisují váš divergentní svět a vyjadřují…
Databáze knih: 87 % (104 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2024


Ilka Pacovská: Ten kluk je holka. Klikněte pro více informací.

5. Ten kluk je holka
Ilka Pacovská

Nakladatel: Albatros
Rozsah: 88 stran
EAN: 9788000059860
Kategorie: Audioknihy • Dětská literatura • Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Dvojčata Jirka a Zuzka dostala k osmým narozeninám báječný dárek – dva džungarské křečíky. Doma bylo rázem živo a veselo. Fousek a Lumpík běhali po bytě, hledali skrýše, cpali se dobrotami. Ale rozeznat je dokázaly jen děti. Jednoho dne se však z Fouska stala Fifi! A od té chvíle měli oba sourozenci postaráno o nejedno překvapení a spoustu malých dobrodružství. Ke knize je přiložený zábavný pracovní sešit s hádankami, kvizy či doplňovačkami.
Databáze knih: 67 % (3 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2032


Ilka Pacovská: Slávek a kouzelný meč. Klikněte pro více informací.

6. Slávek a kouzelný meč
Ilka Pacovská

Nakladatel: Albatros
Rozsah: 96 stran
EAN: 9788000048918
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti • Čtení pro nejmenší
Anotace: Slávek má tolik starostí, že by s nimi potřeboval trochu pomoct. Obr nakreslený na zdi na to nestačí a Slávek touží po kouzelném meči. Nakonec ho dostane, a dokonce moc krásný, ale o jeho kouzelných schopnostech pochybuje. Nebude si nakonec muset poradit sám?
K vypůjčení do: 30.12.2026


  

  

1 – 6 / 6

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]