Půjčování e-knih v knihovnách

 | Hlavní stránka | Registrace | Ankety | Hledání | Statistika |
  
Provozně-technické informace Půjčování e-knih v knihovnách / Provozně-technické informace /  
 

NOVINKA: Wishlist

 
Autor Admin

Administrátor
#1 | Zasláno: 10 Pro 2019 21:04  
Ode dneška si můžete jednotlivé e-knihy přidávat do osobního wishlistu. Podrobnosti naleznete na stránce Funkce pro registrované uživatele.

Funkce je dostupná pro všechny registrované uživatele tohoto fóra. Registrace je nutná z technických důvodů – obsah wishlistu musí být uložen na serveru, aby byl dostupný odkudkoli, a svázaný s uživatelským účtem, aby měl každý přístup jenom ke svému wishlistu.

Autor Admin

Administrátor
#2 | Zasláno: 31 Kvě 2020 20:55  
Ve wishlistu se nově zobrazují také e-knihy, které přestaly být dostupné k vypůjčení.

Hlavním důvodem je situace, kdy e-kniha jako taková ve skutečnosti vypůjčitelná být nepřestane, ale vyjde znovu s novým ISBN a původní verze je z nabídky vyřazena. Podobnou změnu není možné spolehlivě detekovat automaticky – prostě "nějaká" e-kniha z nabídky zmizí a "nějaká jiná" se v nabídce objeví. Uživatel wishlistu může zareagovat tak, že si zkusí e-knihu vyhledat a pokud nalezne novou verzi, zařadí ji do wishlistu znovu.

Nevypůjčitelné e-knihy se zobrazují úplně na začátku seznamu, ze kterého je uživatel může vymazat (odstranit z wishlistu). Po 60 dnech od odstranění z nabídky jsou z wishlistů odstraňovány automaticky.

Autor Admin

Administrátor
#3 | Zasláno: 4 Říj 2020 10:24  
Registrace (a používání wishlistu) má ode dneška ještě jednu výhodu – seznam tipů (karusel s náhledy obálek na úvodní stránce) je pro přihlášené uživatele personifikovaný.

Provozně-technické informace Půjčování e-knih v knihovnách / Provozně-technické informace /
 NOVINKA: Wishlist

Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu


 ?
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.

 

 
Půjčování e-knih v knihovnách Powered by PHP Forum Software miniBB ®
  ⇑