Půjčování e-knih v knihovnách

 | Hlavní stránka | Registrace | Ankety | Hledání | Statistika |
Vypůjčitelné tituly Půjčování e-knih v knihovnách / Vypůjčitelné tituly /  
 

Charlie Greenberg: Legendy Atalien

 
Autor Admin

Administrátor
#1 | Zasláno: 28 Lis 2017 21:57  
Legendy Atalien
Dobrodružný příběh člověka, který poznal sám sebe a naplnil svůj osud. Z chlapce mužem. Z muže bojovníkem. Z bojovníka rytířem. Z rytíře hrdinou. Z hrdiny legendou. Slovo autora: Máte ve svém životě něco, pro co milujete, pro co žijete a pro co byste byli schopni obětovat úplně vše? Hrdina příběhu Legendy Atalien, William, to našel. Díky němu jsem dokázal zvládat obtížné životní situace. Když jsem ho tvořil, vystavoval jsem ho podobným situacím, které jsem zažíval já sám, a on je vždy dokázal vyřešit a to mě inspirovalo. Když jsem před mnoha lety ve čtvrt na dvě v noci knihu dokončil, pochopil jsem, že milovat a následovat svůj sen, je to nejvíc, co v životě můžeme zažít. William je v každém z nás. Přečtěte si Legendy Atalien a probuďte v sobě mocnou sílu, která vám ukáže, kdo jste a kam směřujete.

Nakladatel: Greenberg
EAN: 9788086297385
Kategorie: Fantasy, sci-fi

[ Půjčit | Koupit ]

Vypůjčitelné tituly Půjčování e-knih v knihovnách / Vypůjčitelné tituly /
 Charlie Greenberg: Legendy Atalien

Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na původní zprávu


  ?
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.

 

 
Půjčování e-knih v knihovnách Powered by PHP Forum Software miniBB ®


  ⇑