Půjčování e-knih v knihovnách

| Hlavní stránka | Registrace | Ankety | Hledat | Statistika |
Vypůjčitelné tituly Půjčování e-knih v knihovnách / Vypůjčitelné tituly /   

Bohumila Becerra- Gablasová: Můj anděl strážný : druhá šance / Victoria Schwabová ; přeložila Jitka Ircingová

Autor Admin

Administrátor
#1 | Zasláno: 6 Dub 2017 21:53 | Změnil(a): Admin  
Můj anděl strážný : druhá šance / Victoria Schwabová ; přeložila Jitka Ircingová
Aria je ta nejlepší kamarádka na světě, je totiž anděl strážný. Tentokrát přijde Aria za Caroline Masonovou, kterou spolužačky šikanují. Aria hned pozná, že Caroline něco trápí. Vůdkyní kruté dívčí party je Lily Pierceová, bývalá nejlepší kamarádka Caroline. Ale Aria vidí, že Lily taky něco trápí! Co si dívky udělaly? A dokáže Aria pomoci zoufalé Caroline?

Nakladatel: V Praze Albatros 2016
EAN: 9788000044132
Klíčová slova: fantasy romány, andělé, americká literatura
K vypůjčení do: 26.05.2020

[ Ukázka | Půjčit | Koupit ]

Vypůjčitelné tituly Půjčování e-knih v knihovnách / Vypůjčitelné tituly /
 Bohumila Becerra- Gablasová: Můj anděl strážný : druhá šance / Victoria Schwabová ; přeložila Jitka Ircingová

Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu

?
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.

Půjčování e-knih v knihovnách Powered by PHP Forum Software miniBB ®
 ⇑