Půjčování e-knih v knihovnách: e-knihy ve slevových akcích

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Portál Palmknihy.cz průběžně zařazuje vybrané e-knihy do nejrůznějších slevových akcí. Část dočasně zlevněných titulů bývá současně dostupná ve formě eVýpůjček (momentálně se jedná o 226 e-knih od 2 nakladatelů).

Seznam (seřazený podle normalizovaného hodnocení sestupně) naleznete níže. Seznam není úplný, do aktuálně probíhajících slevových akcí jsou zařazeny i tituly, které nejsou dostupné jako eVýpůjčky. Úplný seznam naleznete na stránkách Palmknih.

Registrovaní uživatelé si mohou ve svém uživatelském profilu nastavit zasílání e-mailových upozornění na slevy e-knih zařazených do wishlistu.

Zakoupené e-knihy mají řadu výhod. Na rozdíl od eVýpůjček vám zůstanou napořád. Kromě telefonu, tabletu nebo čtečky s Androidem je můžete číst také na počítači nebo čtečce bez Androidu (Kindle, PocketBook,…). A v neposlední řadě podpoříte svého oblíbeného nakladatele a přispějete na vydávání dalších titulů.

Mary  Watsonová: Hon na střízlíka. Klikněte pro více informací.

221. Hon na střízlíka
Mary Watsonová

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788075449139
Klíčová slova: Young adult, New adult
Anotace: Ukončení války může znamenat ztrátu sama sebe. První díl napínavé fantasy debutující autorky. Každé Vánoce Wren v lesích kolem vesnice pronásledují nepřátelé její augurské rodiny – soudci. Ona ani nikdo z augurů v okolí je nedokáže zastavit, navíc hrozí, že soudci získají veškerou moc a zvítězí v prastaré válce. V zoufalé snaze všechny zachránit se Wren vydává na tajnou misi do sídla nepřátel jako stážistka pracující pro…
K vypůjčení/zakoupení do: 24.11.2022
» Koupit napořád s 35% slevou «


Katharine McGeeová: Americká princezna. Klikněte pro více informací.

222. Americká princezna
Katharine McGeeová

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788076610217
Klíčová slova: Young adult, New adult
Anotace: Po vítězství Ameriky nad britskou armádou nabídl lid generálu Georgi Washingtonovi korunu. O dvě a půl století později jeho rod zemi stále vládne. Čím blíže je okamžik, kdy se má z princezny Beatrice stát první americká královna, tím více ji ta představa děsí. A pak jsou tu druhorození: Samantha a Jefferson. Nikdo s nimi nepočítá, ale láska a intriky prorůstají všemi patry královské rodiny – a kolotoč vztahů, pozlátka a klevet se roztáčí naplno….
K vypůjčení/zakoupení do: 03.11.2024
» Koupit napořád s 35% slevou «


Philip Reeve: Zaslepené vojská. Klikněte pro více informací.

223. Zaslepené vojská
Philip Reeve

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788056617946
Klíčová slova: Young adult, New adult
Anotace: Nový vek prosperity a mieru je konečne na dosah. Wren Nathsworthyová s otcom Tomom križujú vzdušné obchodnícke cesty a navštevujú jedno úžasné mesto za druhým. Keď však Tom zazrie povedomú tvár, rozdúcha v sebe iskierku nádeje, že nie je jediný, kto prežil výbuch jeho rodného Londýna. Wren neváha ani na okamih a spolu s ním sa vydáva po horúcej stope. Na svet však číha desivé nebezpečenstvo. Bude znamenať skazu celého ľudstva?
» Koupit napořád s 35% slevou «


A. S. King: Veru Dietzovú si láskavo nevšímajte. Klikněte pro více informací.

224. Veru Dietzovú si láskavo nevšímajte
A. S. King

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788056618103
Klíčová slova: Young adult, New adult
Anotace: Vera Dietzová sa učí dobre, ale nevytŕča z davu. Prečo? Lebo jej otec je abstinujúci alkoholik, ktorý musel veľmi rýchlo dospieť, aby sa sám postaral o dcéru. Stále jej opakuje, že treba tvrdo makať, a tak Vera roznáša pizzu. A po práci pije, lebo nevie, ako inak uniknúť z tohto sveta, pred vlastnými traumami a strachmi. Vere totiž zomrel sused, donedávna najlepší kamoš a platonická láska v jednom. Vera mu chcela pomôcť, no doma sa riadili heslom:…
» Koupit napořád s 35% slevou «


Katharine McGeeová: Americká princezná. Klikněte pro více informací.

225. Americká princezná
Katharine McGeeová

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9990002098086
Klíčová slova: Young adult, New adult
Anotace: Keď v 18. storočí Američania získali nezávislosť, nezvolili si Georgea Washingtona za prvého amerického prezidenta, ale vymenovali ho za amerického kráľa. Vitajte v súčasnosti. Korunná princezná Beatrice odjakživa rozumela svojej úlohe vo svete – je nástupníčkou amerického kráľovského trónu a život má naplánovaný do poslednej bodky. Vždy musí byť dokonalá, vždy usmiata, vždy vzorom Ameriky. S týmto osudom by sa zmierila, keby sa šialene…
» Koupit napořád s 35% slevou «


Kody Keplingerová: Bolo to úplne inak. Klikněte pro více informací.

226. Bolo to úplne inak
Kody Keplingerová

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788056619285
Klíčová slova: Young adult, New adult
Anotace: Tri roky po masakre na ich strednej škole. Tri roky klamstiev. Má ešte zmysel povedať pravdu? Lee, Eden, Miles, Ashley a Denny sú jediní, ktorí sa so strelcom stretli a prežili. Teda, ešte Kellie, ale tú radšej nik nespomína. Sarah také šťastie nemala a jej rodičia o nej dokončujú knihu, až na to, že... to celé bolo úplne inak. Má ešte zmysel vyjsť s pravdou von a rozbiť predstavu, ktorú si o Sarah a ostatných vybudoval celý svet? Nie je na pravdu už…
» Koupit napořád s 35% slevou «


  

  

221 – 226 / 226

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]